робота з мастикою

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем skarlet, 11 Січень 2011.

  1. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    що до глазурі- не знаю, ганаш використовувала, але з білого шоколаду він не виходить. А масляний крем- то елементарно! Збиваєте масло кімнатної температури з цукровою пудрою, а потім помаленьку вводите додатки (запарені мелені горішки, охолоджену суміш для заварного крему, цедру лимона, каву, лікер ...) або масло збиваєте з згущеним молоком!
     
  2. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    А ось і мій перший тортик прикрашений мастикою. Не судіть строго,я тільки вчуся. Працювала над ним тиждень часу по кілька годин на день. Коли одну годину, коли- дві. То вже як діти дозволяли. Їхній радості не було меж, коли я бралась за виготовлення чергової детальки для торта. Хочу сказати, що в цій роботі немає нічого важкого - одне задоволення. Особливо якщо робиш тортик для когось дорогого серцю.

    А ось і сам іменинник:
    [​IMG]

    Не получилось в мене загладити складки побоках нижнього коржа (на фото видно). Підкажіть, як то треба було зробити?
     
    Останнє редагування модератором: 26 Квітень 2011
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    http://vimeo.com/298002-тут є відео з підказкою.

    Щодо твердості мастики в готовому виді,то шоб була м"якша можна давати до зефіру цукрову пудру напів з крохмалем,воно і на смак ліпше,не таке приторне.Але якшо фігурки мають бути тонкі і стоячі,то ліпше саму пудру. Я Таї на ДН робила тортик з бантом,то ніяк той бант не хотів триматися через те,що в мастиці був крохмаль,а покривати торт і ліпити фігурки з крохмально-пудрової мастики було дуже просто,бо вона еластичніша аніж з самої пудри.
    Щодо розтоплювання зефіру,то я ставила закритій посудинці в пароварку,хвилин на 5 максимум,не тре чекати поки воно все розтечеться,тільки починає танути треба починати розмішувати з пудрою.
    Я робила двічі торт з мастикою,мій висновок,шо фігурки легше ліпити аніж вирізати,хіба якшо є спеціальні формочки,бо до ножа мастика дуже липне і получається неакуратний край. І велике значення має наскільки добре вирівняно торт перед накладанням мастики,мені зручно було рівняти звичайною лінійкою,а потім поставити застигати в холодильник і лише тоді покривати мастикою.
     
  4. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Не можу там нічого знайти. Можете конкретніше підказати, де дивитись?
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    http://vimeo.com/298002
    Гляньте ще раз,виправила посилання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Дівчата, підкажіть, а де можна придбати хоч якісь інструменти для роботи з мастикою за нормальною ціною. Ті що на Шептицьких- бачила, але ціна там кусюча..:girl_sad: Мені не для професійного, а для домашнього використання. Тому купляти щось за 200-300грн не хочеться, щоб зробити 2-3 тортика на рік.
     
  7. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    а що саме цікавить? багато речей можна зробити вручну, вирубки є на привокзальному (правда не найкращої якості)
     
  8. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    цікавлять інструменти для виготовлення квіточок.

    ---------- Додано в 13:04 ---------- Попередній допис був написаний в 12:59 ----------

    ЩОБ БУВ АКУРАТНИЙ КРАЙ ТРЕБА СПОЧАТКУ мастику розкачати до необхідної товщини, потім ДАТИ їй ТРОШКИ ПІДСОХНУТИ , а потім вже вирізати ножем. Я так вирізала шпали для залізничної колії на свій тортик. Шпали вийшли дуже рівненькі і з гарними краями.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    подивившись це відео я зрозуміла якщо в мене в малого в червні день народження треба приступати вже:girl_in_dreams: оскільки доня часу щоб я змогла за пару днів зробити не дасть:d25: але ж як їх зберігати вони не поламаються чи може їх в харчову плівку замотувати?
     
  10. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Я зберігала просто в коробці на шафі (єдине місце, куди ще діти не можуть дістати :) ).

    ---------- Додано в 16:57 ---------- Попередній допис був написаний в 16:54 ----------

    Залежно від того, що ви плануєте витаорити. Якщо будете працювати по 2-3год на день, то тижня має хватити. Тоді і фігурки будуть свіжіші. А які у вас ідеї по прикрашанню вашого тортика? Діліться, може ми ще щось підскажем?
     
  11. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    ше шось навіть вирішити не можу знаю точно шо йому подобається губка боб а ше він в захваті від машинок а ось якби мама була чарівниця і зліпила людину павука ті 5 рочків він б точно запамятав, але думаю шо більше ніж на ту губку я не наважусь. певно треба потрінірюватись зараз щоб не спортити свята
     
  12. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    На Краківському є професійні виємки, але дуже дорогі, одна маленька виємка коштує 30 грн.

    ---------- Додано в 15:11 ---------- Попередній допис був написаний в 15:00 ----------

    Подивіться ось сюди, тут є потрібне вам МК: http://dreamfood.com.ua/forum/topic_1125/1
     
  13. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Мені теж дуже липне, то я ножицями вирізаю.


    Не знаю, як на рахунок дрібних фігурок, не робила ще їх, але мені на оформленняї тортів ішло від 1 год (на останній тортик) до 4 год (на ляльку) . Обов"язково перед тим потренуйтесь на іншому тортику, щоб знати що і як.
     
  14. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: робота з мастикою

    чим складніша робота, чим більше деталей задумано- тим більше часу йде. Для мене година то є дуже-дуже мало, практично нічого... хіба очі ляльці за той час намалюю, і то не завжди
    то зразу видно))) акуратні дрібні детальки, суперовий поїзд) Щоб розгладити боки, треба розкатувати пасту трохи ширше ніж діаметр торта, тоді всі складки будуть внизу, на столі. Ні або не так тонко, бо розкатана до напівпрозорості паста теж легко деформується і рветься.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    господиньки, підкажіть як зафарбувати мастику у темно коричневий колір?
     
  16. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Я сама не пробувала, але думаю, що можна попробувати зробити шоколадну мастику.
     
  17. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    тобто з какао?
    сьогодні оббігала всі в районі магазини, магазинчики і лотки і ніде не знайшла тих жувальних зефірчиків:girl_mad: може десь хтось бачив їх в районі Південного ринку?
     
  18. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    рецепт шоколадної мастики:

    150 г цукрової пудри
    200 г гіркого шоколаду (з більшим вмістом какао)
    180 г маршмеллоу
    1 ст. ложка вершкового масла
    1 ст.ложка лимонного соку.

    * Розтопити шоколад. У мікро дати набухнути маршмеллоу. Змішати всі складники до утворення однорідної маси.
    * Після застигання можна з ним працювати (можна загорнути в харчову плівку й зберігати в xолодильнику до потрібного моменту).
    * Якщо тісто буде погано розкачуватися, покласти його на 10-20 сек у мікро.


    На Привокзальному- нема. А на Краківському білий маршмеллоу продають тільки в одній точці. Там я його й беру. На Південному я не буваю.


    З допомогою какао зафарбовують вже готові вироби з білої мастики. Поки мастика ще не дуже засохла , наносять на мастику какао, а потім "проходяться "по ньому вологою салфеткою. (якраз сьогодні читала про це в неті). :).
     
  19. KotMarta

    KotMarta New Member

    Відповідь: робота з мастикою

    Я теж беру білий жувальний зефір на Краківському і тільки в одній точці
     
  20. whisper

    whisper Well-Known Member

    Відповідь: робота з мастикою

    а скільки приблизно треба тих більших упаковок зефіру щоб зробити губку боба, якщо форма 25*45