Купівля дитячого візка

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем SerP, 18 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Підтверджую, у нас відпало на 10 місяці:girl_devil:
     
  2. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    А я хочу такий. Але в Україну ще в таких кольорах не возять і ми не знаємо як буде на нього ціна.
    [​IMG]
     
  3. cream

    cream New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    DarkNess, легко знайти порадника якщо визначитись скільки Ви готові віддати грошей. На мою думку, від цього багато залежить, дуже широкий діапазон вибору, проте візки, що коштуватимуть 800 - 1200 грн відрізнятимуться від тих що по 4000-6000 грн, м'яко кажучи конкретно (навіть, якщо за виглядом дуже схожі). Для мене важливо було щоб візок разом з люлькою були легкими (я після кесарського), крім того, звичайно, якість і дизайн.
    Приглядаючись до візків, ще вагітною, була, злегка, в шоці від цін. Але визначилась, хочу такииииий, дорогий-зручний-якісний, 3 в 1. Згодом, заглядала частенько в оголошення і натрапила на такий вживаний, вдвічі дешевший. Купили, ще й зторгувались. Щасливою була!!!
    Візок справді виправдав мої сподівання. Зручно 3 в 1 тим мамочкам, що часто їздять машиною, доки дитинка ще зовсім крихітна, одним рухом руки знімаєш люльку, кладеш на заднє сидження, сідаєш поруч (типу, раптом цицю "захочеть"), чоловік тим часом швидесенько (однією рукою, чесно) кидає колеса у багажник, і погнали.
     
  4. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    А з перекладом? :)
     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    розколірка 2010 вже є у Львові..сама бачила..тільки модель XA
     
  6. cream

    cream New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Ну такі, триколісні, можна сказати ще "садовий інвентар"
     
  7. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Справа смаку, нє? ;)


    [/COLOR]
    ХА я також бачила, от тільки мені триколісний ХТ більше подобається і у нього база вужча, що підходить для нашого ліфта.
    Щоправда, якщо його до дати "Х" так і не завезуть, або ціна буде кусючою, то може і візьмемо той ХА. Він трошки впритик по ширині, але якось можна собі буде порадити. :)
    Зі всього переглянутого, перемацаного і перечитаного, наразі це єдиний візок, який нас влаштовує за всіма параметрами - ціна-якість-надійність-маневреність-зручність etc. От би ще й колір, як на тому фото і я була б ціла щаслива.:girl_in_love:
     
  8. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    а яка????????
     
  9. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Ось тут можна порівняти:
    http://klumba.kiev.ua/strollers/xlander/xt_2in1/
     
  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Дівчата я запитувала на рахунок візочків що можете сказати про них?
     
  11. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Є кілька форумлянок, які мали Маріту. Наче задоволені були. Напишіть Viltis ПП, якщо не помиляюсь, то вона була задоволена.
    Мені особисто не подобається літньо-прогулянковий варіант цього візка, але "на кольор і смак - всі фльомайстери різні" :)
     
  12. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    У нас Роан Маріта. Коляска супер. Мягенька як корабель. Їздим по грунтовій дорозі по ямах і дитині дуже подобається бо його там гарно заколисує і він скоро засипає. Правда важку корзину має, а ще як її з дитиною нести ну то навіть чоловік всіх на світі згадує :). Малому 6 міс а він далі в люльці спить, ну тобто вона дуже велика і йому там затишно. Можна сказати що не скрипить (я просто люблю щоб все було ідеально, тому мені важко догодити). Коли дитину можна буд садити то в люльці піднімається спинка, що є дуже зручно. Правда мінусом є те що до тої підйомної спинки не передбачили ременів безпеки. Якщо у вас є широкий ліфт або бажання зносити/зкатулювати окремо коляску і окремо дитину то можна брати.
    Ми живемо в особняку але щоб вийти на двір то пару сходинок треба подолати, то я просто їду коляскою по сходах.
    Там єдиний мінус, що має плитку корзину для покупок. Якщо іти за покупками чи навіть з дитиною іти на прогулянку то багато іграшок не влізеться, бо є всі шани що вони звідти вивалять (хіба в якийсь кульок їх запхати).
    Ну а взагалі задоволені і якщо прийшлося купляти ще коляску то тільки таку.
     
  13. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Дякую за інфомацію мені вони також дуже подобають і викликаю довіру. Та й ми в особняку живемо, тому нас питання ліфта не стосуються. Правда ціни на нові досить кусючі)))) Так що я виникне бажання продати так за місяці 4 звертайтесь:girl_flag_of_truce:))
     
  14. zaba

    zaba Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    В нас також Роан Маріта! Візочок просто супер, величезна і простора люлька, ми відїздили в ній 9 місяців і малому було там супер комфортно - на зиму прекрасно,ніде не дує і не завіває!!!
    Прогулка на вигляд не приваблива, але то питання звички, маємо окремо прогулку Чікко Ct4, то порівнюючи їх відчувається величезна різниця: Роан їде як танк, амортизує всі ямки (яких в нас мільйони), а коли їдем на Чікко то таке враження що на наступній ямці розвалиться.
    Візочком задоволена на всі 100% і якщо б довелось ще раз обирати то тільки Роан!
    А hrystusja раджу піти і вживу подивитись на візочки, порозглядати і попробувати який підійде саме твоїй малечі!!!
     
  15. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    На ваше розчарування не виникне. Ми купляли на Південному. Люлька у нас зі шкіри (замінник) тому дали за неї трошки дорожче (вроді 2500 грн) ніж коли просто з матерії. А прогулянковий нам подобаться, правда він тошки вужчий за люльку :sad:. Раджу подивитися вживу. Вже вони є і на шуварі
     
  16. otis

    otis миється в бані

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Підкажіть будь-ласка чи може в когось є Сhicco simplicity.

    [​IMG]

    Дуже :girl_cray: хочу таку прогулянку, але незнаю яка вона у використанні. Читала на сайті чіко але там не дуже багато відгуків. І тут в темці шукала але тільки 2-3 слова і все. І дуже хочеться в живу поспілкуватись. Буду дуже вдячна.:girl_tender:
     
  17. Wariatka

    Wariatka New Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    у кого є бажання пробати ТАКО коляску - звертайтеся....
     
  18. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    Мамусі хто ще в пошуках візочка хочу звернути вашу увагу на новинку 2010 року фірми I'coo, детальнішу інформацію прошу читати і дивитись ось тут
     
  19. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    дівчата, що можете сказати на рахунок "Інглезіна Классік", (можливо тут вже писали, буду вдячна за ссилочку, не маю можливості переглянути всю тему)
     
  20. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Купівля дитячого візка

    А хто мав прогулянковий Бебі дизайн спрінт? Які відгуки? Бо ми от на Південному собі ніби такий вподобали, але я ще вагаюсь чи вартий він 1200 грн...
     
Статус теми:
Закрита.