Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Може ще спробувати ті іспанські, їхнє взуття завжди мякеньке і якісне, може хоч трошки зручніші будуть.......
     
  2. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

     
  3. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Ми маємо теж таку проблему з обидвома ножками, нам не підходить взуття навіть з достатньо високим задником,які продають в дит.магазинах, бо ніжка впадає всередину, тому купуємо постійно в ортопедичному спеціал. магазині тапки-босоніжки,але не укр.вир-ва,а польського фірми,яку згадували Rena, вони легші і акуратніші,правда підошва не м"яка,на жаль.
     
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Хтось вже купував своїм хлопцям шапульки на весну, бо я щось шукаю, придивляюся, нічого поки не підійшло. Хто вже що купував?
     
  5. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    я Сашці в вересні купила шапочку вона, така що тянеться на голові, надіюся що буде добра. Обожнюю шапочки фірми Pupill :girl_in_love:, для мене вони найкращі і зимові і літні. Гарно на голові ну дуже гарно сидять, і дизайн в них гарний.
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    і я від них тащусь, але нажаль моїй дитині жодна з міряних не підійшла. А все тому що в цих шапочках ота частина яка лоб прикриває дуже низенько. В діток з дрібними личками - нормально, а в моєї малої, навіть якщо шапочка по розміру голови підходить, то оцей край шапочки зверху майже на очі налізає.
     
  7. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А де можна на них глянути? (я новачок в придбанні дитячого одягу) Якраз шукала щось на весну.
     
  8. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    На південному, в кожному другому дит. магазині, де фірмовий польський одяг, типу войцек і все таке. Але шапочки бажано вибирати з дитиною, щоб зразу поміряти і не бігати міняти як не підійде, бо буває що супер-пупер, а не до лиця малявочці, та й форма голови в діток різна.
    А на наш баняк якраз:) вже четверту носимо.
     
  9. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    і нам шапки Pupill суперово підходять, вже другу зиму носимо!!))) купляли теж на південному в магазинчику польського дитячого одягу біля ескалатора.
     
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А мені там на дівчаток багато шапочок подобаються, а от на хлопчиків, щось нічого поки не сподобалося.
     
  11. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    не дуже задоволена.мали демисезонну на шнурках так її через день потрібно було прати щоб сідала бо розтягалася дуже. а на другий сезон щось сталося з шнурками шо постійно розвязувалися(і в коліжанки так само.ми разом купляли різні моделі)
    але альтернативи поки не зустрічала.....
    а зимовий набір Вуйцека другий сезон носимо дуууже задоволена
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    підтримую ..... Любік вже 2 зими відходив..ще й пристойною буде для Марека...
    стосовно весняних...маю кілька NEXTі GEORGE - дуже задоволені..правда, усі маломірять...це такі на холодну весну (голубу нам подарували..хфірма невідома)[​IMG][​IMG]
    і тоненькі - H&M і Kinloch Anderson - [​IMG]
    одним словом все..ми отоварились...хоча маю пека на таку зелененьку ще з H&M[​IMG]..то діагноз

    А Любік ось такі доношує - тонка Maxikads, а тепліші - NEXT і H&M[​IMG]
    от йому треба щеприкупити зо 2 тонких
     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Пішла дивитися:)
    І сюда йду.....
     
  14. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

     
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Сподобалася отака, прикольна http://www.marksandspencer.com/Boys..._1_28&nodeId=206621031&sr=1-28&qid=1296675177 - на ранню весну, чи то зимова???
    Ще тут сподобалися http://www.next.co.uk/shopping/boys/newbornboys/17/4 - але тут на вік 12-18 - думаю, чи не буде мале, бо на вигляд не є глибокими, а в нас зараз ОГ 48 см.
    Уляночка, можеш поміряти якусь шапулю Next, якщо маєш розмір 12-18м.
    А так, поки нічого толкового не знайшла.
     
  16. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Мені червону таку треба:girl_cray: а їх нема. Вона мене ще з осені подобалась, не було під що носити...А тепер я курточку під неї купила..а шапулі вже нема:girl_cray:
     
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    от маю 6-12...то має 43 см ..але доволі ще тянеться...і це глибока модель..а так з Любікового досвіду...ті, що були на 1-3 роки, то ледвше в 1,5 натягувала...
     
  18. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

  19. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Ще хочу повернутись до теми взуття.

    Прикладом є сікайрани смолери (тонка шкіряна підошва) і звичайні (гнучка резинова підошва). І ті, і другі є в одних і тих самих розмірах. То які нам краще купувати, на що орієнтуватись при виборі? Пишуть, що і звичайні для перших кроків зручні. Але для чого тоді оті смолери?
     
  20. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Може комусь знадобитсься
    Бачила в Ашані гумові чобітки дитячі по 50 гривень. Гарні кольорові, нічим не відрізняються від тих по 150. Не утеплені. Розміру нашого, шкода, не було. Найменший то 28 був. Були на дівчаток і хлопчиків
     
Статус теми:
Закрита.