Спільна молитва - молимося разом! - 2

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем natorella, 5 Квітень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    дякую за молитви. Ніби здорові. Прошу молитви за себе(Таня), маю у вівторок зустріч одну, не те, щоб життєвоважливу, але потрібну для мене дуже. Щоб хоч щось я в ній почула позитивного. Дякую.
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за душевний стан і рівновагу в спілкуванні та щоб у вівторок розпочата справа добре закінчилась (Олена).
     
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже вдячна всім за молитву, тато вже прийшов до тями, кажуть лікарі, що стан значно покращився, хоча ще потребує тривалого лікування.
    Ще раз дуже всім дякую.
     
  4. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дякую всім за молитву, ми вже здорові.

    Сьогодні вночі помер дідусь мого чоловіка. Це була надзвичайна людина. Надзвичайно розумний, начитаний, вивчив САМ досконало німецьку мову, викладав у школі, чудово малював, випалював потртрети (ще досі є дуже красивий портрет Шевченка випалений дідусем), був знаменитим пасічником, добрим господарем, чоловіком і батьком. Йому було 90 років.
    Прошу молитви за новоприставленого раба Божого Микиту.
    Зі святими упокій, Христе, душу померлого слуги твого Микити, там, де немає ні хвороби, ні журби, ні смутку, а лише життя безконечне. Бо ти є воскресіння, життя і вічний спокій, Христе Боже наш, і Тебе славимо з Предвічним Отцем, і Святим духом нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
     
  5. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу вашої молитви за мого двоюрідного брата Миколу: лежить в комі після черепно-мозкової травми. І за терпіння і душевний спокій його батьків (Леся і Любомир), він у них єдина дитина (23р).
     
  6. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчатка, помоліться, будь- ласка, за сина знайомого ,Орчика, має дуже сильну рвану скрізьну рану ноги, зараз на Орлика. Хай одужає скорше. Для дитини- шалений стрес.
     
  7. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за сусідського хлопчика Дениса (8 років). Бавився з друзями неподалік трансформаторної будки. Одним словом, опік 20% шкірного покрову, струс мозку, складний перелом руки. Руку вже зібрали, наклали гіпс. Сьогодні операція з пересадки шкіри.
     
  8. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    дівчатка, дуже дякую за молитву. дорога справді була хоч і довгою, але легкою та без пригод.
    Завтра автівками вирушаємо в Україну. Будемо ночувати в чужій країні. Тому прошу про молитву за нас і за нашу далеку дорогу, щоб доїхали всі живі й здорові (Тетяна, Ігор, Володимир, Оксана, Павло та Оксана).
    Дякую.
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    дякую за молитви, зустріч пройшла в телефонному режимі. Я з того не виграла і не програла, але чомусь моє серце навіть раде. Дякую
     
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже дякую за всі ваші молитви, все пройшло добре!
     
  11. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчатка, прошу помолитись сьогодні за мене,маю дуже важкий і відпвідальний день. (Ольга). Нехай сьогодні підтвердиться те про що вчора дізналась. Я б була найщасливіша людина у світі. ДЯкую
     
  12. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчатка, дякую за молитву все підтвердилось із гарними аналізами
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу спільної молитви за Володимира, нашого родича, чоловікового дядька та рідного брата свекра.
    Раптово і чисто випадково, при гарному самопочутті і відсутності якихось проявів хвороби, виявили у нього рак, сьогодні була операція...
    Через тиждень будуть аналізи, всі дуже переживають за те щоб аналізи давали шанси на життя.
    А у цієї чудової людини маленький син якого ще треба виростити, молода дружина, старенька мама, і він мусить одужати, він мусить жити, бо він всім дуже потрібен...
     
  14. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчатка, прошу помолитися за душевний спокій і навернення моєї мами Олександри.
     
  15. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу помолитись за здоров"я моєї мами (Тетяна), захворіла, має високу температуру.
     
  16. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу про молитву за щасливу дорогу,приємне та позитивне перебування і легке повернення додому для нашої сім"ї. (Ірина,Ігор,Ігорчик).Дякую.
     
  17. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за Марту, нехай вона буде здоровою і щасливою в житті. Дякую!!!
     
  18. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчата, прошу молитви за свою двоюрідну сестру Анжелу, яка в дуже важкому стані. Зараз обстежується на Броньовій, 10 днів практично не їсть. Буду вдячна за кожну добру думку і молитву. Дякую!!!!!
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за здоров*я мого тата Євгена. Сьогодні йде на обстеження, прошу помолитися щоб результати були хорошими. Дякую.
     
  20. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за здоров"я сина та мене (Олександр та Ірина). Весь час хворієм, якщо не він то я. Аби цей занцюг хворіб перервався! І за мир та злагоду у нашому домі. Дякую.
     
Статус теми:
Закрита.