Як нарешті стати мамою???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем dream, 29 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Я не зі Львова, тому я думаю що прізвище лікаря мало що вам скаже.
    Ми почали жити з чоловіком відкрито з Нового року.З лікарем я на цю тему після викидня не консультувалася.І зараз іти в лікарню в мене ніякого бажання не має.Я стільки раз ходила на огляди і здавала аналізи в жовтні-листопаді, що в мене розвинулася алергія на все повязане з лікарнею.Крім того моя лікарка взагалі сказала чекати 1 рік!!!!!!!!Я одразу їй сказала що ні я так довго чекати не буду.
    Мені чистку не робили, в мене був самовикидень, після чого прокололося оксотоцином і антибіотиками.Причиною завмершої вагітності був грип, який я перенесла на 4 неділі вагітності, викидень стався на 8.Лікар який робив УЗІ, говорив що яйце було правильної форми і з жовтим тілом все також гаразд.
    Так як я пройшла лікування і не було хірургічного втручання я вважаю що строк 3 місяці я нормальним, а на те що я завагітніла цього місяця в мене надій мало, тількі ось ці не зрозумілі вимптоми, та й до місячних ще трохи є часу.
     
    Останнє редагування: 12 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Міряла вранці температурку - 36,6.....Ех, а я то вже розігналася:) Нічого, зато є час підготуватися як слід. От піду зуба полікую, а то щось відчуваю його. Короче ждем березня:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Ірушко, після того, як мені зробили чистку (17.10), я почала перечитувати масу інфи про ЗВ..УСІ!!!!!!!!!! закордонні сайти дають інформацію про те, що ніхто за кордоном не чекає ні півроку, а тим паче рік, якщо немає 3 викиднів чи ЗВ..а на питання "Коли можна вагітніти?" лікар відповідає "Після перших місячних"...так що вважайте це прикрою випадковістю у своєму житті і рухайтесь далі..:y::y::y::y::y:
     
    • Подобається Подобається x 13
  4. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дякую, та в мене виникла інша проблема чи з тою людиною я рухаюся далі і взагалі дуже багато запитань до себе, на які не можу набратися сили дати відповідь:sad:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Все зрозуміло. Я вам співчуваю:-(,я ж теж хворіла на 1-ому міс.,але мала пневмонію, та якось обійшлося, мало не наробила дурниць... Думаю, хвилюватись на рахунок того, що важко буде завагітніти, чи зарано, немає підстав, якраз навпаки, буде психологічно легше. Це все-таки для організму був великий стрес+гормональний збій, це може бути причиною всіх симптомів. Бажаю якнайшвидшого і результативного завершення Ваших стараннь:)!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Дівчата, йду по вітаміни Елевіт, Склярова назначила пити під час планування мені і чоловікові. А тільки що прочитала про них, то там не пише що чоловікам їх пити теж треба, хоча знаю багато випадків, що лікарі назначають вітаміни одні і ті ж, що для жінки, що для чоловіка. Все таки ми вкладаємо кожен по 50%:)
    То може хтось теж пив разом з чоловіком?? Напишіть хто знає:)
     
  7. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Мій чоловік під час планування пив фолієву кислоту та вітамін А і все!
     
  8. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Привіт, дівчатка !!!! Ось нарешті я сюди і навідалась :umbrage::umbrage:
    Як завжди, за порадою :confused:
    Так довго чекала цього моменту, тобто, для мене довго, люди ще довше чекають! І ось довгожданна затримка:clapping: Порадьте який тест купити, бо тут у цих питаннях експерти !!!:y:
     
    Останнє редагування: 13 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  9. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Доречі, хочу наголосити! БТ міряється весь цикл( крім періоду місячних) щодня, в один і той же час, не встаючи з ліжка!!! Підйом t ~ на 0,5-1градус на 13-15(11-17)день+тягучий слиз свідчить про наявність овуляції(не 100%!)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Перший раз таке чую. Ці вітаміни популярні під час вагітності. Як на мене та вся хімка шкідлива, бо зараз більша частина ліків або пустишки, або неякісні. Краще гранати, натуральні овочеві і яблучні соки власного виробництва! Я собі так гемоглобін піднімаю, бо дитинка все витягує, а від таблеток відмовилась, тільки йодомарин п'ю, то не заміниш.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Як на мене, тест любий показує. Я як лікар колись по дорожче купляла- то марнотратство, бо як завагітніла, то чітко показав і самий дешевий "secret" за 4,15грн:-D! Але справа Ваша...
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    просто я чайник ще у цих питаннях, тому й вирішила спитатись:xaxa:
     
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Не розумію нащо чоловікові вітаміни? Він же не буде виношувати...
     
  14. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    чоловікові доцільно пити вітамін Е - мій пив 200 ме раз на день. Це корисно для спермогенезу. Більше нічого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Щодо вітамінів. Під час планування і жінці й чоловікові десь за 3 місяці радять пити фолієву+віт.Е, це значно підвищує шанси завагітніти. Також мультивітаміни для вагітних радять ще до вагітності приймати жінкам, щоб збагатити організм, але вони недешеві й хто знає, скільки часу займе планування...так можна й рік їх без толку пити, тому починати я б казала, як вже вагітні. Причому приймати їх не щодня, а 10-15 днів на місяць (це принаймні актуально для Елевіта, його радять пити всього 10 днів на місяць, бо інакше організм відвикає брати вітаміни з їжі, а лише сподівається на надходження штучних), інші дні можна пити фолієва+віт.Е (як профілактика викидня чи внутрішньоутробних вад розвитку), а тим, в кого тонус, можна ще Магне В6. Звичайно, вітаміни з продуктів набагато корисніші, але фізично жінка не може спожити такої кількості продуктів, щоб забезпечити собі й дитині достатню добову норму, тому синтетичні вітаміни є виходом з ситуації.
    Щодо прийому йоду існує спірна думка. Лікарі радять, але багато зустрічала статей, де написано, що вагітність є протипоказом для прийняття внутрішньо препаратів йоду, тому то ваша справа.
    От, наче всім, що знала, поділилася...
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Зробила я свій тест, який показав дві червоні смужечки ))))))) От тепер думаю, коли на УЗД треба йти?????? І знову да вас по пораду )))))
     
    • Подобається Подобається x 13
  17. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Планове перше УЗД роблять приблизно на 9-12 тиждень, тоді ж ідуть ставати на облік, швидше немає сенсу, бо буде тільки факт підтвердження і все, а в 9-12 тижнів, вам вже і фото зроблять малечі і сердечко послухаєте :)
     
  18. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    А мені власне так цікаво отримати підтвердження :xaxa::xaxa::xaxa:
    якось не віриться, що таке щастя:shy:
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  19. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Анюточко, вітаю вас щиро-щиро!!!!! Нехай ваша малявочка росте і розвивається здоровенькою і міцненькою!!!!!!
    Ви знаєте, кожного разу, як хтось пише, що завагітнів, в мене починає серце битися так швидко!!!!Я така рада що ще один пузатік є!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою???

    Анюточко, і я вас вітаю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    отак поначитуєшся вас всіх :), і самій завагітніти, знову пережити пологи і мати ще одне щастя прямо вже хочеться!!!:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
Статус теми:
Закрита.