З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Горіхово-апельсиновий кекс
    Тісто:
    2 стакани муки
    0,5 стакана цукру
    4 чайні ложки порошку для печива
    2 столові ложки апельсинової цедри
    2 яйця
    1 стакан апельсинового соку
    0,5 стакана розтопленого масла
    сіль
    Змішати муку, цукор, порошок до печива, цедру і сіль. В центрі зробити заглиблення і додати яйця, апельсиновий сік і розтоплене масло. Тісто викладати ложкою на змащену жиром форму або помістити пергаментний папір на форму і змазати його жиром і тоді тісто. Зверху посипати посипкою. Для приготування посипки треба взяти:
    1 стакан рублених горіхів
    0,5 стакана муки
    0,5 стакана цукру
    4 чайні ложки апельсинової цедри
    2 чайні ложки кориці
    4 столові ложки тонко нарізаного масла
    Змішати, щоб утвориться крошка і щедро посипати нею тісто. Випікати 30-40хв.
    Готове тісто охолодити у виключеній духовці. Витягувати з форми холодним, бо не буде відставати від форми
    [​IMG]
     
  3. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Моя 3-річна дитина надивилась реклами шоколадної пасти Нутелла, стала просити цей крем. В неті нічого дуже доброго я про нього не знайшла, в ній багато жиру і ароматизатори.Проте знайшла супер рецепт ДОМАШНЬОЇ НУТЕЛЛИ. Вже випробувала, виходить майже 0,5л банка, густа, смачна, корисна
    Змішати в кастрюльці
    1,5шкл молока
    1,5 шкл цукру
    3ст л какао
    50гр розтопленого масла
    3 ст. л. борошна
    горсточка дрібномелених горіхів
    Все варити на невеликому вогні помішуючи, 5-10 хв доки не загусне, дуже сильно.Коли охолоне буде густа, м’яка, тягуча паста зі смаком горіхів. Смачного!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. meros

    meros New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Я зчаста готую картоплю з рибою, і не тільки, в духовці!
    Ото ж розкажу!
    Посудину вибираєте самі, я особисто готую в скляній прозорій!
    Беремо кароплю, бажано попередньо відварити до півготовності, нарізаємо плстинами товщиною 5мм-1см, і викладаємо на дно (2-3 шари).
    Зверху накладаємо трохи цибулі нарізаної півкільцями, по них філе риби попередньо послене, (я завжди беру для цього філе окуня на Метро), далі помідори теж кружечками не дуже грубо, трохи майонезу.
    Зверху затираємо все голандським сиром, але повністю, щоб воно було ніби під кришкою!
    Наливаю на дно води, щоб накрити катоплю і ставлю в духовку на 220"С до готовності картоплі!
    Смакуйте на здоров"я!
    Готується дуже легко, а получається дуже-дуже смачно!
    :girl_cool:
     
  5. berezhano4ka

    berezhano4ka New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    смачний салатик. Готую коли гості на порозі, а їсти нічого.
    2 пачки сухариків(смак любий)
    3-4 яйця відварених
    банка кукурудзи
    банка квасолі в томаті
    свіжий огірочок
    майонез
    яйця ріжу убиками, огірок теж, все решту просто висипаю і змащую майонезом. Їсти бажано зразу після приготування поки сухарики тверді.
    Смачного
     
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що Ви сьогодні готуєте?

    мені діти не дають часу перекласти, кидаю мовою оригіналу :)
    Состав
    350 г хлебной муки (bread flour)
    1/2 ч.л. лимонного сока
    280 г холодного сл. масла
    30 г свежих дрожжей
    250 мл. молока
    4 ч.л. сахара
    1 ст.л. мёда
    2 ч.л. соли
    Приготовление
    Вмешать 2 ст.л. муки и лимонный сок в сл. масло и вымесить руками, пока масло не станет мягким, как пластилин, но будет ещё держать форму. Сформировать на пергаментной бумаге из масла квадрат со стороной 12 см и отложить его в сторону.

    Растворить дрожжи в тёплом молоке, добавить сахар и мёд. Размешать и, добавляя постепенно просеянную с солью муку, замесить тесто. Вымесить его до получения однородного гладкого теста, но не месить долго.

    Раскатать тесто в квадрат, со стороной 17 см и перенести на него квадрат масла, располагая его как бы по диагонали. Закрыть тестом масло (как конверт) и защепить края, иначе масло может просочиться наружу при раскатке. Главное правило в приготовлении теста для круассонов и получении желаемой "слоистости" готовых изделий - масло и тесто должны быть одной консистенции.

    Раскатать полученное тесто в прямоугольник, толщиной 1 см. Зрительно разделить его на 3 части и сложить в следующем порядке - 1/3 часть завернуть к центру, накрывая середину (ещё 1/3) и в конце накрыть оставшейся третью всё тесто. (Девчёнки, често, я не знаю, как объяснить это на пальцах, чтобы было понятно, я стараюсь изо всех сил, а возможности фотографировать по-шагово, у меня, к сожалению, нет ). Накрыть тесто плёнкой и поместить в холодильник на 30 мин.

    Через положенное время, раскатать тесто ещё раз в прямоугольник, сложить его втрое, как и первый раз, накрыть плёнкой и отправить в холодильник на следующие 30 мин. Повторить ещё раз. После последнего раза охладить в течении 2 часов.

    Через 2 часа, раскатать тесто в прямоугольник, толщиной 5 мм, и нарезать на треугольники. Сделать небольшии надрезы в середине основания треугольников (на стороне, с которой начнётся закатка круассонов), чтобы при закрутке можно было эту сторону слегка растянуть. Традиционно круассоны выпекаются без начинки, так они божественны сами по себе. Я попробовала сделать и пустыми, и с шоколадом, и с лимонным курдом. Вывод один - от добра добра не ищут - вкуснее всего были без ничего (plain).

    Сформировать круассоны, дать им расстояться около 20 мин в тёплом месте, смазать желтком, смещанным с водой (или просто молоком), и выпекать в разогретой до 180С духовке 20-30 мин или до образования румяной корочки.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Лютий 2010
  7. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ось мій рецепт "Вінігрету":
    -фасолька темна;
    -квашена капуста;
    -квашений огірок;
    -буряк;
    -цибулька синя;
    -трішки олії.
    Роблю тільки такий, нам дуже смакує. Собі окремо додаю ще трохи майонезу. Чудова страва до посту!
     
  8. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Поекспериментувала трохи з рецептами майонезу (завдяки Ануті) і знайшла ідеальний для себе. Роблю в міксері (в блендері не вдавалось):
    -3 жовтки;
    -1 ч.л. солі (без горки);
    -1 ч.л. цукру (без горки);
    Збиваючи додаю
    -1/2 стакана олії холодної рафінації (олію спочатку даю по пару капель, коли загустіває- цівкою);
    -яблучний оцет (натуральний), розвожу до потрібної густини, навіть, якщо спочатку рідкий, то потім в холодильнику загустіває.
    Виходить дуже ніжний смак.
    З оливковою олією майонез получився салатового коліру і з нерафінованої домашньої такий присмак олії, фу. А гірчиці не треба зовсім.
     
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Кіш лорен (французький пиріг) з лососем та шпинатом.
    [​IMG]
    Тісто
    1.5 склянки борошна
    1 яйце
    100 гр масла
    2 ст. ложки вершків або води
    Щіпка солі

    Начинка
    350 гр мороженого шпинату (смажити з сіллю та перцем)
    200 гр консервованого лосося або 350 грн запеченого
    3 варених яйця
    100-150 гр голандського сиру
    Перець, сіль

    Для соусу
    100 гр вершків (20:wacko:
    1 яйце
    Щіпка солі

    Тісто робимо пісочне. Швиденько подрібнюємо масло та перетираємо його з борошном, але швидко, щоб не розтануло. Додаємо яйце, 2 ложки холодних вершків та щіпку солі. Зминаємо в одну кулю і кладемо в холодильник на годину або 30 хв.
    За цей час запікаємо лосося, побрібнюємо його. Підсмажуємо з сіллю та перцем шпинат. Відварюємо та тремо на терці яйця.

    Також тремо сир. І змішуємо збите яйце з рештою вершків.
    Тісто з холодильника краще буде розкатуватись. Я мала середньої величини протвінь і приміряла, щоб тісто було з запасом на бортики.

    На тісто викладаємо по черзі яйця, шпинат, лосось. Поливаємо вершками з яйцем та посипаємо тертим сиром.

    Закладаємо в духовку, розігріту до 200 градусів. Час - 40 хвилин. Я перевіряла серединку на готовність.

     
    Останнє редагування: 8 Березень 2010
  10. Laskava

    Laskava New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Вчора на святковому столі в нас був салат, який тепер вже можна називати "Чоловіча радість", бо чоловіки змели його "на раз" і просили повторити.
    Ділюся рецептом:
    100 г копченого сиру (заплетеного в кіску)
    150 г вареного курячого філе ( порвати на волокна)
    півбанки консервованої кукурудзи
    3 варених яйця
    1 пачка темних сухариків.
    Сир та яйця порізати смужечками. Всі складові перемішати з майонезом.

    Швидко й справді смачно!
     
  11. Milashechka

    Milashechka New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    а ось, що готую я:
    "Відбивні" із фаршу: [​IMG]
    рецепт: фарш (мелене м"ясо (курка, телятина, свинина)) - посолити,пеперчити
    зробити кляр - яйце, борошно, молоко, трошки майонезу, сіль збити блендером- має бути досить густе
    з фаршу зробити тонкі пляцки, обмокати з двох сторін в клярі та смажити на олії до готовності (хв.7-10)
    я подавала як гарячу закуску гостям - з цибулькою, нарізаною півкільцями і ошпареною окропом і консервованим зеленим горошком)))

    ---------- Додано в 15:58 ---------- Попередній допис був написаний в 15:47 ----------

    рыба в пивном кляре [​IMG]
    Ингредиенты
    500 г филе рыбы (у меня окунь), соль, перец, специи по вкусу, растительное масло
    кляр:
    3 яйца, 200 мл пива, 200 г муки,соль
    Рецепт приготовления
    Рыбу нарезать небольшими кусочками.
    Посолить, поперчить, добавить специи и оставить на 30 минут.
    Готовим кляр; Яйца взбить с солью, добавить пиво, муку, взбить блендером.
    Кусочки рыбы обмакнуть в кляр.
    Жарить в большом количестве разогретого растительного масла, с двух сторон, до золотистой корочки (я жарила по 5-7 минут с каждой стороны).

    ---------- Додано в 16:16 ---------- Попередній допис був написаний в 15:58 ----------

    телятина в клюквенном соусе:
    [​IMG]
    телятина 500г, лук реапчатый-2-3шт, соль, перец, клюква -1ст, сахар 0,5ст, цедра лимона -1ч.л., растительное масло

    нарезать лук полукольцами, обрарить до золотистого цвета на растительном масле, выложить телятину, нарезаную кубиками, обжарить, когда мясо пустит сок, накрить крышкой и тушить пока сок не ипрарится, затем посолить, поперчить и добавить немного воды,протушить еще 15 мин.
    соус: Вскипятить воду, добавить сахар, потом клюкву и как все закипит варить на среднем огне. Как клюква начнёт лопаться и уменьшится в объёме.
    мясо выложить в огнеупорную посуду, залить соусом и поставить в духовку на 15 мин.
    Приятного аппетита!!!

    ---------- Додано в 16:20 ---------- Попередній допис був написаний в 16:16 ----------

    яйца "Заливные"[​IMG]
    На 10 скорлупок понадобится:
    2 стакана мясного соленого бульона
    20 г желатина
    1 консервированый перец
    1 маленькая банка горошка
    1 маленькая банка кукурузы
    300 г ветчины
    зелень
    Можно использовать любой наполнитель - рыбу, курицу, мясо...
    1. Подготовим скорлупу (ее можно заготовить заранее, по мере поглощения яиц). Для этого тщательно вымыть яйца, сделать отверстие с тупой стороны яйца, вылить содержимое (оно нам не понадобится для этого блюда.), промыть внутри.Высушить заготовки.

    Тем временем замочить желатин на 10 минут. Подогреть его до полного растворения (не кипятить), смешать с бульоном. Процедить.
    2. Нарезать кубиками перец, ветчину. Слить воду с кукурузы.

    3. Уложить все слоями. Залить бульоном. Убрать в холод.

    4. С застывших яиц очистить скорлупу как с вареных. Украсить, подать в качестве холодной закуски.
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2010
  12. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Тушена печінка (сама собі видумала):

    Все беру на око :)
    Кавалок гов"яжої печінки (кіло або більше) ріжу на кусочки як на відбивні, але кусочки маленькі (приблизно 4х4х1 см). Добряче відбиваю з двох сторін молотком. В посудині до відбитої печінки додаю сіль за смаком, сухий базилік (десь чайну ложечку або менше), менше столової ложки гірчиці сухої (гірчиця дає гіркуватий присмак, тому хто не любить дати тільки чуть), трошки чорного перцю. Кожен кусочок прожарюю на сковорідці попередньо обмакнувши в муку. Смажену печінку кладу в каструльку. Окремо обсмажую цибулю порізану соломкою до мягкості або чуть золотавого кольору. Якщо печінка не досолена, то до цибулі додаю ще трішки солі. Також до цибулі додаю сметани. Якщо сметана не домашня, то ще додаю води. Пару хвилин тримаю все на плиті. Заливаю печінку цибулькою зі сметаною. І ще пару хвилин тушкую перемішуючи.
    Кількість сметани/води змінює густину підливки. Можна дати тільки трошки оцієї заправки якщо їсти печінку на закуску. Також під час готування заливки можна додати тертої на грубому терку моркви.
     
  13. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ще напишу рецепт улюбленого салату. Улюблений того, що готується швидко і робиться ще смачнішим після тривалого зберігання в холодильнику (зручно для лінивих:girl_tender:)
    Отож, пекінську капусту нарізаємо, додаємо нарізаної цибульки (бажано зеленої), трішки солимо, перчимо чорним перцем, поливаємо оливковою олією, додаємо нарізаний кубиками сир Фета. Дуже добре перемішуємо аби частина сиру перетворилась на соус в поєднанні з олією і соком капусти. Сир нарізаю кусочками не більшими за 1 см. Солити сильно не варто, оскільки сир Фета сам по собі солений.

    Також готую модифікацію того ж салату. Все те саме, тільки замість пекінської капусти помідори і бажано достиглі помідорки Черрі. Але помідор не любить вистоюватись довго. Тому оцей варіан бажано їсти свіжим.
    І ще одне. Не подобається змішування капусти з помідорами - врачається особливий смак.
    Смачного!
     
  14. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Дівчатка,хто має перевірений рецепт смачних булочок,поділіться будь ласка.Пекли декілька разів по рецептах,взятих з нету,щось не дуже...:girl_in_dreams:
     
  15. Stella

    Stella New Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Ніжний персиковий торт
    [​IMG]

    Бісквіт:
    2 яйця, 90 г цукру, 2ст.л апельсинового соку, 100 г муки, 20 г крохмалю, 1 ч.л порошку до печива.

    Для верхньої маси:
    приблизно 700 г персиків в власному соці, 100 мл білого вина, 2 цитрини, 130 г цукру, 1 пакетик ванільного цукру, 16 г желатину, 500 г кремового сиру (робила з сиру Philadelphia), 300 мл вершків.

    Яйця взбити з цукром і соком. Додати муку, крохмаль, порошок до печива, все вимішати. Тісто випікати 20 хв. при темп 175. Остудити.
    В банячок налити вино, додати цедру і сік цитрини, цукор, ванільний цукор і варити все 3-4 хв. Желатин розвести, додати до сиропу. Взбити вершки, додати сир, сироп з желатином і все добре взбити щоб був рідкий крем. На бісквіт вилити половину крему, викласти половину персиків. Залити решта кремом і дати в холодильник на 2 год. Коли застигне, викласти зверху решта персиків. Смачного!:girl_wink:
     
  16. mazyr

    mazyr Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Нещодавно прочитала цікаву закуску. Як кажуть в народі: "Нове - то добре забуте старе". Мій чоловік дуже любить салат з сирків з часником. Роблю його завжди на кожну забаву. Сам салат вже набрид- одноманітно. Я на день народження приготувала його - але сформувала з нього кульки,які обкачала у натертих на терці крабових паличках. Ця закуска зі стола пішла першою. Можна ще в середину покласти маслинку.
    І ще пригадала цікавий рецепт (від мами), для тих, хто любить фасольку. "Паштет з фасолі" Замочую на ніч фасолю, зранку варю(додаю чуть соди, щоб швидше зварилась). Охолоджую. Потім додаю часнику(ми любимо багато), смажену цибульку і майонез. Все це перемолоти. Сіль, перець за смаком і заправити майонезом. Можна мастити на хліб, нарізати квашений огірочок, посипати зеленню і швидкі канапе готові.
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2010
  17. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    сьогодні готувала свій любименький пиріг... цілий день хотілось його згамати.
    так що ділюсь рецептом, може ще хтось на смакоту наважиться.
    його плюс - він не надто дорогий і завжди гості розгадують начинку...і так розгадують, що навіть крихт не залишається.
    Сирний пиріг
    тісто - пісочне:
    1 пачка маргарину
    6 ст.л. сметани
    0,5 ч. л. соди згасити оцтом
    сіль
    3 скл. муки, може трішки більше втягнути...
    і то все гарно вимішуємо і в морозилку на 30 хв.
    за той час готуємо начинку:
    4 великих цибулі - порізати кубиками і всмажити до золотавого кольору
    4 плавлені сирки - натерти на терці... я люблю 3 сирки + шмат твердого сиру
    4 сирих яйця - вбити
    все дружно перемішати. варто лише припильнувати щоб зайва олія з цибулі в фарш не потрапила - надто жирне може вийти..
    накладаю половину тіста на дно змашеної тортівниці, формую боки і виливаю начинку, зверху накриваю залишками тіста... над красою не переймайтесь, бо викласти важкувато.
    треба випікати десь з годинку часу на середній температурі... залежно від плити - різна кількість часу, але головне щоб румяна шкірочка утворилась.
    виймаємо пиріг і перевертаємо нижнім шаром доверху... так естетичніше вийде:girl_cool:
    і все! чудо готове! прекрасно смакує і холодним і гарячим...
    я люблю зимний, а декому теплий смачніше.
    його завжди з'їдають швидко!
    для домашніх готую пів порції, бо як цілу, то вже тре гості і велику тортівничку)
    він досить ситний, а хто вперше куштує - відгадує начинку... більшість кажуть що там є гриби, хоча я вже стілки версій наслухалась....:girl_haha:
    смачного!
     
  18. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Для приготування невеличкого курячого рулету з курагою або чорносливом я беру 2 курячих стегна, виймаю кістки і знімаю шкірку, щоб вийшов пласт м"яса, легенько відбиваю, солю, перчу. Потіім накладаю м"ясо одного стегна на інше (щоб був товстіший рулет, а то він виходить тоненький), посередині доріжкою викладаю курагу або чорнослив і скручую рулетом. Потім обмотую нитками, зверху змазую майонезом і загортаю в фольгу. Печеться рулетик приблизно 40 хв при температурі 175 градусів. За 10-15 хв докінця розгорнути фольгу, щоб рулет підрум"янився. Смачного!!! :)
     
  19. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Поділіться хтось, будь-ласочка, рецептом якогось смачного святкового печенька. Бажано, щоб викорстати кокосову стружку, але не обов"язково. Буду дуже вдячна!
     
  20. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: З особистих рецептів.

    Може хтось знає рецепт пасхального зайчика? Купила формочку,а от рецепт не можу ніде знайти.:girl_cray: Думала зробити просто бісквітне тісто,але боюся,що може не пропектися(форма дуже товста).
     
  21. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: З особистих рецептів.

    хочу поділитись рецептом смачненької смаженої рибки.
    Купляєте 1 кг. філе (я купляла хек - тоненьке и не жирне)
    Кляр: 1 пачка майонезу, 4 яйця, 2 середні цибулини (або дрібно порізати, або змолоти в блендері), 4-5 ст. ложок борошна, посолити за смаком, все вимішати, має бути як тісто на оладки.
    Обмакуємо шматочки рибки в клярі, і обсмажуємо з двох сторін до золотистої скоринки.
    Смачного!