Сонцезахисні креми

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Kasia, 7 Липень 2009.

  1. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я купила собі Нівеа -сонцезахисну помаду. Вже другий рік користуюсь супер. До того ж дешева як борщ в районі 13 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    Вже третій сезон використовуємо сонцезахисний спрей від Avene з SPF 50.
    Випробували і на шацькому і на турецькому і на болгарському сонечку -для дітей і сметанкових дорослих супер дієвий!
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 5
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я теж його маю. Суперський крем. Але взагалі після засмаги для мене найкраща дитяча олійка "Джонсон" з алоє або лавандою. Шкіра волога, не пересушена і засмага тримається довго це перевірено. А якщо згорає шкіра то тут панацея-домашня сметана, запах звичайно не акхі але вона таки діє.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    шукала я шукала... вже думала Гарнєр - той прозирий , без липкого ефекту. АЛЕ: дівчата вважайте, він зі СПИРТОМ. в жодному разі на лице не можна. ну й на тіло я таки не ризикнула. сонце й так сушить шкіру...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    А я то думаю чого ж мене писок і губи від того Гарньєру печуть, ото деревня:girl_crazy:

    Супер штука після загару Біокон - і дитячі вершки і дорослий спрей. Думула що і засоби для засмаги добрі але мені чомусь не сподобались, погано наносяться і липкі, пісок прилипає:girl_sad:

    Для дитини добре - Бюбхен і Нівея у спреї. А мені сподабалась і Нівея, і Віши, і Гарньєр (крім дискомфорту з писком:girl_smile:).
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. зося

    зося Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    а ми для себе і для малої брали бюбхен в Антошці З сонцезасним фільтром 30,дуже класна штука хто десь їде можете купити маленьку баночку 50мл,вона коштує 12 грн, і на довго хватає!!
     
  8. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    користуюсь Avene 50+, емульсія. дорогезна правда (150 грн), але косметолог казала, що ніби то найкраща, дійсно захищає добре.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    Garnier ambre solaire 50+ - бо я дуже (ДУЖЕ) біла (і мені це подобається).

    Так що хто такий як я чи для дітей, то цей крем помічний, найкращий за всі якими я користувалася раніше (а було їх багатенько).
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. луіза

    луіза Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    Спрей Avon bronze after sun просто супер.
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    Garnier ambre solaire - дійсно файна штука! Або просто пантенолом мазюкатись - теж файно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    Цього року користувалась цим кремом від Neutrogena,але з захистом 50.
    [​IMG]

    Не липкий совсім, на тілі просто тане,майже ніяк не пахне-одним словом файнющий...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    А в мене від нього шкіра лущиться... Видно, як кому..
     
  14. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    На море брала Дитячий кремчик Гарньєр 50. Ним мастились і я і муж і малого. Задоволена на всі 100%. Бо в перший день я намазалась біоконом 30 і підсмажилась :) А малого Гарньєром - тьфу-тьфу-тьфу. А після засмаги мали Біоконівський, такий як писала каті
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    Та ви шо!?
    З 6-го каталогу Avon:
    [​IMG]
    (жарт, звичайно)
     
    Останнє редагування: 28 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    чомусь саме на сонцезахисних засобах відчула кризу найгостріше... минулого року їх можна було купити в два рази дешевше... якщо взяти до уваги що мені їх треба не менше 4 баньок різних - для лиця, з захистом на початках, для стимуювання загару потім і після загару - то підрахувала - десь на 250-300 грн виложити... тому купила собі біокони - для лиця 50тку... для тіла 40(цього року мала найменший загар, зато перший раз в житті не пекла шкіра).. а вже на місці купила собі бальзам Мулатка від Царства Ароматів (кримська косметика) на природній основі - ефірні олії, екстракти... була задоволена як слон... шкіра від того надвичана..
    в Криму він коштував від 15 до 18 грн (залежно від продавця).. подруга казала, що цю косметику продають і в нас у ВАМі на Науковій.. інфо ще не перевіряла)
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Сянька

    Сянька Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    І я нарешті вже купила сонцезахисні креми: для обличчя взяла Aven 50+,при чому в одній аптеці він коштував 168грн, а в сусідній 92 грн(ото націнку роблять) і для тіла взяла біоконівський 20+. А після загару маю бепентен лосьйон, косметолог казала, що вона тільки ним користується після загару, а в мене він залишився ще після пілінгів, той купляти не прийшлося:girl_spruce_up:
     
    Останнє редагування: 3 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    А ми цього року на море взяли крем хіба доці від Чіко, 50-ку, а самі і не мазались, хіба перші дні ввечері Пантенолом, і то чловіка бо троха заснув,
    з дитьом не дуже полежиш, та й засмагати заради засмаги ніколи не хотілось. В результаті, ми маємо нормальний загар, не чорний а золотистий, а доця білюсінька-термоядерна 50-ка :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. kapitowka

    kapitowka New Member

    Допоможіть будь-ласочка

    Я тут новенька,але у мене відразу проблема.Приїхала я на море на місяць(в гості) і десь 2тижні назад згоріла,все було добре,але тої суботи ноги страшно почали облазити,а мені в неділю до дому,до коханого,так стидно з такими ногами і на двір вийти,я вже і кремами і лосьйонами,і парила,і шкрабала вже не знаю шо робити часу не лишилось майже а робити шось бігом тре*(
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Сонцезахисні креми.

    памятаю свої підліткові роки, коли я ще не знала про сонцезахисні креми, в сімі теж ніхто не мазався - просто не загаряли на пляжі в час пік.. то я була вся рожева, а лице повністю як в поросяти:) тому мені той варіант не підходе.. а ще шкіра на сонці висушується дуже.. раз забула олійку, то аж чухатися вся стала, а шкіра кричала "Дай зволоження!":)