протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем loreniya, 13 Квітень 2010.

?

Завдяки протезуванню я

  1. маю 1 імплант

    11 голосів
    22,0%
  2. маю декілька імплантів

    12 голосів
    24,0%
  3. маю 32 імпланти

    0 голосів
    0,0%
  4. чисте задоволення

    4 голосів
    8,0%
  5. чистий клопіт

    7 голосів
    14,0%
  6. не протезую взагалі

    19 голосів
    38,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    то вам не імплант роблять, а звичайне протезування коронкою. Імплант ставлять, коли вже зуба немає взагалі, разом із коренем. Його вкручують у кістку і це зовсім інша процедура.
     
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    лікар її називає "вкладкою". То й я так кажу. Головне, що пустоти не буде.
     
  3. rose

    rose Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    Дівчатка, хто ставив недавно імпланти, яка їх повна ціна(разом із гвинтом )?
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Залежить від того, який імплант вам будуть ставити . Найдешевші- вітчизняні . німецькі, швейцарські- дорожчі. Хороший імплант обійдеться приблизно у 6400 : 3200 - за перший етап ( вживлення) і 3200- за другий ( коронку)
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Чи вартує переплачувати за німецький/швейцарський імплант? В чому різниця, крім ціни? Чи впливає "походження" на експлуатацію в подальшому, процес приживлення?
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    це краще питати у свого стоматолога-імплантолога. Але наскільки мені відомо, вітчизняні мають менший строк "експлуатації". Ну і хороші імплантологи працюють лише з якісними і перевіреними іноземними системами.
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    скільки вартує встановлення імпланта? сьогодні на ренгені показало, що на коренях ( усіх ) шестірки гранульома. Прийдеться виривати. Є 2 варіанти .
    1 - імплант. ( відповідно дорожче.....ніколи неробила...)
    2 - місток - але для цього треба змертвити 5-рку і 7-мку...
    шо робити.. не знаю....
    зорієнтуйте де у Львові встановлюють імпланти і орієтновну вартість...
     
  8. Aminka24

    Aminka24 New Member

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    В мене та сама ситуація - 2 місяці тому видалили шістку, хоч і недешево, але буду робити імплант.
    Вартість імпланта залежить від клініки та від матеріалу, мінімальна вартість починається десь від 600 у. о.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте стоматолога

    у мене якраз 6-ки зверху одна і знизу видалені по тій же причині. Знизу ставила місток ( бо сусідні зуби потребували серйозного лікування і все-рівно депульпувалися)-місток поставився ідеально, виглядає і чується як рідні зубки, ніяка їжа не потрапляє і не забивається ( як часто буває). А от на верхню 6-ку ситуація інша- там сусідні зуби здорові, тому не хочеться їх депульпувати. Тому вихід- імплант. Вартість імплатну залежить від клініки, об єму робіт ( чи потребується, скажімо нарощування кістки чи підняття гайморової пазухи на верхніх і т.п.), матеріалу і т.п.. Оплачується двоетапно. От сьогодні на видаленні коренів та на консультації з приводу імплантування була і моя мама ( їй потрібно не один). Вартість в середньому двох етапів - 6400 ( по 3200 на кожен етап) . Але є варіанти імплантів і за 4800 ( тобто по 2400 за етап)
     
    Останнє редагування модератором: 24 Липень 2013
  10. Aminka24

    Aminka24 New Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Мене дуже цікавить такий момент - мені удалили зуб, кістку також бо її вже майже не було, в який період можна наростити кістку бо мені щось таке сказали що тільки напротязі 2,5 місяців після видалення зуба, а потім вже неможна буде, чи це правда, можливо комусь відомо?
     
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Дівчата, ставитимуть мені імплант замість нижньої п"ятірки. Кому ставили скажіть і чи був сильним набряк і якщо був чи довго?
     
  12. ALALA

    ALALA New Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

     
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Зараз наразі вагаюсь між двома клініками, визначу всі за та проти і напишу вам у пп.
     
  14. Aminka24

    Aminka24 New Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Мені також потрібен імплант, але як начиталась яка то страшна процедура, як обличчя розпухає то аж перехотілось, хто вже знає провірену клініку то напишіть, буду вдячна...
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Хто ставив імплант на передній зуб? Як бути-дають тимчасову накладку, чи видно різницю по краю ясен?
     
  16. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    в мене набряку не було і взагалі натяку на операцію не було , як кажуть взув і пішов.Щодо передніх зубів особисто в мене на задній зуб інмплантант був, а от знайома якраз мала на 2чи на 3 зуб, то різниці між зубками власними і накладки не було як по кольору так і по краю, так само можуть дати і задній зуб таку накладку, я не ставила, бо мені ролі не відігравало суттєвої
     
  17. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    У мене нижній передній зуб (писала в темі про стоматологів), то по краю ясен, звичайно, видно, але ті льки мені.) Та й взагалі чим довше "ношу" штучний зуб, тим менше ним переймаюсь. Зараз часом в магазин можу вибігти і забути його "одягнути". Після видалення і на роботу 2 тижні ходила без накладки, то все ок, ніхто не сміявся.
    А Ви вже поставили імплант замість п'ятірки?
     
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    ще ні бо спершу треба брекети П.С а хто вам імплант ставив?
     
    Останнє редагування: 10 Березень 2014
  19. Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Скажіть, будь ласка, хтось останнім часом ставив собі імпланти? Буду вдячна за подробиці в пп.
     
  20. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    прошу інформацію про вартість коронок на передні зуби - металокерамічних та керамічних. Повна вартість ( можна в ПП)
    Дуже дякую!:girl_in_love: