Як нарешті стати мамою? (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Monopoliya, 11 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    в мене таке було на 1-2 міс 1 вагітності, тривало до тижня (точно не пам"ятаю), мама пов"язувала з тим, що я перед тим робила прибирання з деззасобами, типу надихалася і організм дав реакцію. Хоча я сама знаю точно, що до вагітності такої реакції не було, і в то й момент, коли були виділення (під час вагітності) інших симптомів отруєння, погіршення самопочуття не мала, СА перед тим не було. Підозрюю, що це могло бути пов"язане зі зниженням імунітету, погіршенням мікрофлори піхви під час В
     
  2. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    А на котрий день ви дізналися, що вагітні? В мене сьогодні перший день затримки, тест робила вчора - одна.
     
  3. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    в першому випадку на 30 чи 31 день м. ц. при макс 28-29, в 2 В теж на 3-4 день затримки, але перший тест був негативним(це пов"язано з пізньою овуляцією), повторила через день, чи то на наступний і О, чудо - дві полоски. На перед тести не робили, поскільки В не планували, але але ті моменти, які призвели до В пам"ятаю
     
  4. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчата, мені от порадили поїхати у Новояворівськ до травника, кажуть помагає, тим хто не може завагітніти (ну і не тільки у цій сфері) травичками різними...як кажете?? казка? Щось так не дуже вірю, що нап*юсь трави і це // побачу!:girl_in_dreams:
     
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    мені колись призначили спец. збір трав, курс півроку, але нічого не дало таке лікування, організму потрібні були сильніші стимулятори ніж травичка.
     
  6. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Так, регулярний! Через те й непокоюсь. З понеділка піду здам аналіз таки)

    ---------- Додано в 23:02 ---------- Попередній допис був написаний в 22:57 ----------

    більше жодних симптомів, хіба терпне спина. а ліків зараз ніяких не приймаю.
     
  7. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    а чого так далеко, хіба у Львові нема фітотерапевтів? Точно знаю, що є кафедра фітотерапії ЛНМУ недалеко головного корпусу, сам завкафедри приємний чоловік, розумний сам запатентував якісь нові таблетки (правда то інформація з 2006 року, може вже і застаріла), але пробувати, питати - то ніхто по писку не надає. Потім Наталя Земна. вона ж у Львові приймає, хіба нє? А ще ця жінка зі Зимної Води - дочка священика
    З Новоєврейських - один знаю точно шарлатан, лікує БАДами, "травичками" за шалені гроші і без результату; другий теж просить не дешево, але про нього давно не чула нічого, може і виїхав кудись. є ще один дідок, який деколи виносить сухі трави на місцевий ринок по помірній відносно ціні, але про нього нічого не знаю.
    Моя співробітниця пила матку борову(їй мама з Москви привозила, але в наших аптеках теж продається - бачила) - в 30 народила після викидня і позаматкової, і по тому ще мала завмершу, але то через необережність
     
  8. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Та власне що мені сказали пакетом завати (наприклад в Сінево є такий пакет) але от думаю здавати зараз чи вже перед/під час:)girl_in_dreams:)вагітності?
     
  9. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    порадили Сопільняка О., як дуже хорошого лікаря, от тому і так далеко. Я бачу ви самі з Новояворівська? нічого не чули про його лікування?
     
  10. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    як на мене, то всі "такі" аналізи варто здавати перед плануванням, щоб під час вагітності щось не "вилізло" ще до того як ви здасте аналізи і не дай Боже постраждає дитинка. Особливо вовчаковий, адже лікування (чи корегування) потрібне і до вагітності, і під час у перших тижнях. А робляться ті аналізи наскільки мені відомо не так швидко, тому можна і не встигнути. Думайте самі, рішайте самі ....
     
  11. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

     
  12. ohra

    ohra Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Привіт, дівчата. Я вперше на цьому форумі. Рік з чоловіком старались зачати дитя, нічого не вийшло. Пішла до лікаря: 3 місяці спостережень, аналізів - не відбувається овуляція; фолікул доростав до 12 мм і все. Робила стимуляцію лєтромарою і оваріумом. Виросло 2 фолікула 19 мм і 16 мм. Потім був хорагон, дівігель і зараз лютеїна. На узд видно, що більший фолікул тріснув і яйцеклітина пішла у вільне плавання, в менший стався крововилив.
    Поділіться, будь ласка, знаннями. чи можна завагітніти після першої стимуляції? :girl_tender:
     
  13. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Моїх М і далі нема, але вчора чомусь соски стали дуже чутливі, і груди збільшилися. Вже пройшло 6 днів як закінчила пити дуфастон. То є нормально? Може то сходити на УЗД, щоб глянули що там робиться? Я вже зовсім розгублена.
     
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Крововилив стався через те що менший фолікул не доріс до більших розмірів. А той що 19 мм добрий, тому і тріс.
    Звичайно що можна.

    ---------- Додано в 12:15 ---------- Попередній допис був написаний в 12:13 ----------

    Не треба. Ліпше почекайте і зробіть тест, або здайте кров на ХГЛ. Якщо ви відмінили дюфастон а місячні не починаються то скоріш всього що це вагітність.
     
  15. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Я була би дуже рада, якби це була вагітність, але 13 червня була на УЗД (18 Д.Ц.), то фолікули були до 8мм. І ще й до того не всі гормони в мене в нормі, ну хіба надіятися на чудо)
     
  16. hannatal

    hannatal Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    нічого вагомого не знаю - чоловікова сестра брала трави малому від стафілококу - не помогло, а до поміг симбітер, але в тому випадку все індивідуально, бо причини стафілококу різні і ще залежить від загальної картини кишечника, годування, імунітету. Знаю, що дорого бере і трави купуєте не в аптеці, а в нього власне за ту високу ціну (але не знаю всіх нюансів до кінця - може то такі рідкісні трави з-за кордону чи що?)
     
  17. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    В тому то і справа, що "вилізти" все одно може. Наприклад, мені сказали, що може не бути в нормальному стані АФС, але під час вагітності він якимось чином може вилазити, так само як, наприклад, на фоні якоїсь сезонної алергії (яка сама собою є типу аутоімунної реакції).

    Але цим я хочу сказати. що все не так однозначно і краще перестрахуватись і здати і до, а як будуть покази- то контролювати і під час вагітності.

    ---------- Додано в 17:48 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------

    Ой та ладно...почитайте пару сторінок назад - тут стала майбутньою мамусею glasses, якій там взагалі все "забакланили" на узд в сенсі розміру фолікулів і так далі :) Так що надія є!

    Ну і надіятись на чудо ніколи не зайве + надіятись на помилку лікарів :girl_yes2:
     
  18. ohra

    ohra Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    дякую за підтримку, це для мене дуже важливо! в пятницю маю робити аналіз хг, хвилююсь страшно, як до неї дочекати.
     
  19. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    А як до понеділка? Щось так хвилююся як перший раз:)
     
  20. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

     
Статус теми:
Закрита.