Гайморит? І що з ним робити?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем duvodivchunka, 24 Лютий 2010.

  1. duvodivchunka

    duvodivchunka New Member

    Всім привіт! Звертаюсь за порадою, може хто поможе. Колись давно мала гайморит, який довго-нудно лікувала, але потім на років так на 6 про нього забула. А сьогодні ледве дихаю, голова розколюється, дихати важко, гайморові пазухи ніби ватою наталовані, жах, одним словом. Завтра до лікаря, бо реально зле, запускати боюсь. Може хтось знає, як полегшити симптоми?
     
    Останнє редагування модератором: 24 Лютий 2010
  2. SPRING

    SPRING New Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    Є таблетки "Цинабсин"- кожні 2 години під язик класти. Мені дуже помагають. А ще моя подруга капає Цикламен.
     
  3. duvodivchunka

    duvodivchunka New Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    Якраз купила сьогодні.
    Жую вже що години, бо важко дихати.
     
  4. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    я гайморит раз і назавжди вилікувала ось таким методом: треба підігріти потерте господарське мило і часником і цибулею, суміш повинна бути схожа на мазь, її накладаєте на ватку і в ніс на стільки часу на скільки витримаєте. Якщо будете робити хоча б двічі-тричі в день на протязі 3-4 днів результат 100%
     
  5. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    Мій чоловік розводить у водичці сік лимону і дві-три капельки йоду. Капає до носа. Якщо не лінується і проводить цю процедуру з певною періодичністю, хвороба не турубує взагалі.

    А як ви, до речі, ставитеся до проколювання? Процедура має, як і своїх прихильників, так і противників.
     
  6. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    у мого чоловіка проблема з цим гайморитом, один знайомий лікар (у нього нетрадиційні, але дієві методи), порадив капати "пихтовое масло" по 1-й краплі 3 рази на день, на протязі 3-х місяців, воно витягує весь слиз, перші рази ще нічого, а вже через тиждень починає трохи боліти голова при кожному закапуванні, так що треба мати терпіння так лікуватися, і крім того робити інгаляції з цим же маслом+евкаліптове

    при хронічному запущеному гаймориті це вже, на жаль, не допомагає


    ще додам, якби у мене таке сталося, я б краще пішла і проколола один раз, ніж довгий час лікуватися. Головне знайти гарного лікаря.
     
  7. marta29

    marta29 Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    Я б нерадила проколювання,так як постійно його потрібно буде робити!!!я вилікувала гайморит таблетками про які вже писали Цинабсин і каплями Синуфорте.
     
  8. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    не обов'язково, є знайома, яка робила проколювання, і вже десять років навіть не згадує, що то за хвороба, все ж таки, все залежить від лікаря.
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    Треба знайти лікаря, який спершу спробує лікувати традиційними методами, прокол - це вже в крайніх випадках.
    З власного досвіду - були забиті пазухи, голова боліла страшенно, дихати не могла, нюху не було, немогла нахилити долнизу голову, очі боліли, після рентгену мене відправили на прокол.
    З Ужгородської також сказали проколювати.
    А знайшла я прекрасного ЛОРа у своїй 5-тій поліклініці, яка сказала - спершу попробуєм полікувати, а не відразу проколювати.
    Лікування було тривале і насичене - кожні 2 години промивання носа якимось розчином з рецептурної аптеки, та по 2 таблетки Цинабсин (він гомеопатичний), спрей до носа - Ринофлуімуцил.
    Дитину мою з аденоїдами, і частими соплями лікує народними методами - ромашка, запарена молоком, гомеопатичні краплі, промивання носика сольовим розчином.
     
  10. duvodivchunka

    duvodivchunka New Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    Була в лікаря, нічого втішного.Доведеться лікуватись антибіотиками (виписали аугментин).
    Колись на Ужгородській ходила на так звану "кукушку", фізіопроцедури, а ще робила ін"єкції в ніс (в кожну ніздрю). Тривало то все довго та і процедури не з приємних, але потім про той гайморит і забула. А тут тобі маєш...
    Щодо проколювання, то все індивідуально, але наскільки мені відомо, пункцію роблять вже при запущеному гаймориті, а на початкових стадіях жоден лікар вам того не скаже робити.
     
  11. ESTEILA

    ESTEILA Well-Known Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    Скажіть,а дитині 8 років можна такі тампони робити?
     
  12. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    Вам +1000 за те що Ви така терпляча! Бо у мене чоловік хіба б один день кожні дві години попромивав, а потім кинув, то забуде, то часу не має, то ще щось... Напевно, вже від характеру людини треба вибирати метод лікування, може б він і вилікувався тими краплями, якби терпіння мав:girl_mad:

    я колись такий рецепт в інтернеті бачила, тільки там ще урину треба було додавати
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    минулого тижня вилікували доцю, 3.5 роки:

    - цинабсин кожні 2 год * 5 днів
    - віброцил, або інше судинозвужуюче,
    - за 10 хв після нього промивати хюмером (фізрозчином)
    - актифед
    - в носі мазати етоній
    все минуло!

    я б не давала лимону-йоду-цибулі і тд - це обпікає слизову!
     
  14. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    Це дуже дієвий метод. Абсолютно не шкідливий і головне, що 100%-ий ефект. Я на 5-му місяці вагітності мала гайморит - відомо, що ніяких антибіотиків неможна, а цей метод мені дуже допоміг, при тому, що ситуація в мене була критична.
    Нічого особистого, але ніякі народні методи, рівно, як і медпрепарати аденоїдів вашій дитині не вилікують. Знайдіть хорошого ЛОР-хірурга і видаліть аденоїди. Забудете, що то соплі.
    Вирішувати, звісно, вам, але спробуйте перед антибіотиками метод, який описала Таска. То вам не зашкодить, більше того - ви приємно здивуєтесь наскільки вам стане легше. От тільки замість ватки, я б рекомендувала скрутити з битнту турунди і вмочивши у суміш запихати їх так глибоко в ніс, як тільки зможете і тримати так довго, як вдасться витримати. Бажаю успішного лікування.

    ---------- Додано в 15:17 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ----------

    Можна - це абсолютно безпечно.
    Препарат працює бездоганно і без тої складової. :)


    У тій суміші, рецепт якої написала Таска цибуля терта і переварена, тому зовсім не пече і слизова не страждає.
    У тій суміші, якою лікувалась я, навіть часника не було. Коричневе господарське мило, потерта цибуля, мед, можна молоко - "доза" кожного складника столова ложка. Все це переварити в емальованій посудині, довівши до однорідної маси, вистудити, намочити бинтові турунди і закладати в ніс. Тримати якнайдовше.
     
  15. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    Я знаю, що не вилікують, я знімаю загострення, щоб не було ускладнень на вуха.
    Проти видалення руками і ногами. Ви цікавились, як їх видаляють????
    Більшість хірургів під місцевим наркозом з привязуванням дитини і вирізанням наживо. З загальним наркозом роблять рідко, бо багато протипоказів і ускладнень. Проб на реакцію до обезболеення дітям до 5 років не роблять (заборона МОЗ)
    Немає 100% гарантії що аденоїди не повернуться. Оперативне видалення пропонують лише у важких випадках - зміна міміки обличчя (синдром відкритого рота).
    Після перехідного віку аденоїдит проходить.
     
  16. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    Так. Більше того - моїй доні вирізали у травні минулого року.


    То вас певно якісь бабусі налякали. :) Зараз роблять під загальним наркозом. Операція триває 20 хв. Крім того, не йдіть до першого ліпшого - підіть до доброго хірурга.

    Немає. Причин кілька - погано видалили (залишили на розмноження), або дитина і надалі неконтрольовано дихає ротом і це сприяє рецидивному наростанню, буває генетична схильність. Все буває, але дивитись, як у дитини деформується обличчя, як вона дихає лише ротиком і не може спати вночі, то також треба мати терпець, я вам скажу.
    Аденоїди до того призводять в любому випадку.


    Нажаль, не проходять. Мою племінницю оперували вже далеко за перехідний вік. Все чекали-чекали, а вони не проходили і не проходили.
    Показом до операції є третя стадія.
     
  17. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    ой, згадала, мені видаляли в чотири роки, на Ужгородській, під місцевим наркозом, пам'ятаю, як зараз, зайшла в кабінет, сіла на крісло, замотали мене темним простирадлом, зверху клейонку, і лікар маленькою ложечкою з зубчиками на кінцях через горло пару раз шкрябнув, і ті штучки відвалился:girl_smile: Потім хвилин 20 посиділи в коридорі, поплювала кров в шматку, і пішли додому. Після того аденоїди до тепер не з'являлися
     
  18. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    не можу знайти десь я вже описувала своє лікування гаймориту, мене теж клали в лікарню і хотіли проколювати, я була категорично проти і не лягла, перечитала всі народні методи і їх і застосовувала, цілий день процедури щопівгодини і за тиждень-півтори я вилікувалался: це і чорна редька, і вигрівання піском/сіллю/звареним яйцем/озокеритом, промивання носа(вдихання розчину так, щоб через рот виходило).
     
  19. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    В мене моя власна думка склалась після консультацій з лікарями, починаючи з ОХМАТДИТУ, Орлика, Медінституту, і ЛОРом з поліклініки, жоден не наполягав на видаленні, лише на лікування.
    Я ніколи при лікуванні дитини покладаюсь на думку бабусь, звартаюсь до фахівців

    Загальний наркоз має багато протипоказів.

    Не в будь-якому а лише на 3-4 стадії, 1-2, коли дитина дихає носиком, до мімічних змін не призводить.

    Після лікування або після моря моя вільно дихає носиком і нормально спить.
    Дякую за інформацію.
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2010
  20. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: ЯК ЛІКУВАТИ ГАЙМОРИТ?

    Та я в жодному разі не закликаю вас оперувати дитину без потреби. Просто аденоїди самі не зникнуть, їх не переростають.
    А щодо "бабусі налякали", то я мала на увазі не те, що ви з ними консультуєтесь, а те, що таких варварсько-дідівських методів вже не застосовують.


    Так, у конкретних випадках. Для того здаються аналізи перед операцією. Щоб підібрати наркоз.

    Звичайно, що без потреби не варто оперуватись. Але не варто боятись цієї процедури, якщо виникає така необхідність. У моєї дитини аденоїди з першої до третьої стадії наросли напротязі місяця. Так, страшно. Так, загальний наркоз то не жарти. В мене дитина дрібненька, делікатна, я переживала, що погано буде виходити з наркозу, але підібрали такий препарат, що відходила від нього добре, побічних ефектів не було, ввечері нас відпустили додому. Жодних поганих спогадів після лікарні у дитини немає.