ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 19 Липень 2007.

  1. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Вот, вот и я про то же, а то у меня товарищ один ухаживаел за девушкой, привел ее к себе, обнажил интимное место, а там..... портрет женщины с косой. Вот тут то вся его потенция и закончилась :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Знаю одне, що тату то є певна енергія, от добра чи зла залежить від власника чи власниці...
     
  3. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Думаю в современном мире, если не учитывать блатные и культовые татуировки, тату это один из признаков демонатративного истеризма, желание выделится, обратить на себя внимание.
    У женщин это еще и дополнительный способ привлечь к себе внимание мужчины, дополнительно возбудить его во время секса.
    В основном татуировки люди себе делают по молодости, иногда свыкаются с ними на всю жизнь, а иногда с возрастом, когда мозгов прибавляется, пытаются свести их различными способами, после чего, зачастую остаются уродливые шрамы.
    Так что, милая девушка, не спешите дырявить свое юное тело и заливать краску под кожу, сначала очень хорошо все обдумайте, посоветуйтесь с мамой, или старшей подругой в конце концов, они вам зла не пожелают. А привлечь мужчину есть еще 1000чи других способов, чем знак качества на левом полупопии.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Мені здається, що тату ще може бути самовираженням людини, намальований на ніжному плечі крик душі.
    Добре коли тимчасовий...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Ну, как дартаньян, я не могу не вспонить, что на левом нежном плече одной моей знакомой леди, была лилия. Она плохо кончила :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Временную тату можно, а постоянную категорически нет... Время идет, человек меняется, да хоть взрослеет, в конце-концов...
    Мало того, хоть одна женщина наша сможет проходить в одном и том же платье всю жизнь? Но откуда же такая уверенность, что через год вам не захочется, кровь из носу, сменить картинку? ..
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Я розумію і більш того згодна з тим, що в 25 років мати тату ще нормально, а вже в 40, з-за страрості шкіри, тату деформується, викликає тільки сміх та огиду.
    Та мені ще не сорок і бажання приліпити собі на плече невеличкого метелика або бабку. Зовсім малесеньку.
    Спокуса велика...
    А "Лучший способ избавиться от искушения - уступить ему" :)
     
  8. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    проти!проти!проти!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Прилепите временную...
     
  10. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Лилия, не думайте, что 40 эта такая глубокая старость, что уже аж кожа деформируется. Когда Вам стукнет 40 (а годы пролетят, к сожалению очень быстро) , вы будете себя чувствовать такой молодой...
    Нам в 15 казалось, что 30 - глубокая старость, а кто из 30тилетних чувтсвует себя стариком?
     
  11. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Ні в якому разі я так не вважаю! Маю на увазі, що 40-річна жіночка (а якщо вона ще й бабуся :) ) з дряблою шкірою та тату-метеликом викликає неприємну посмішку у інших.
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Моя племінниця в 10 років постійно коеїть собі одноразові тату, вчора прийшла з тату на шиї! В неї то з дитинства, коли меньша була малювала фломастером собі :) Що далі буде :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    В такому разі зробіть собі тату хною, воно тримається 2-3 тижні, а потім змивається. І можна його змінювати, як рукавички ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    А технологію виробництва рекомендую зразу написати бажано кирилецею, бо виходить якось, аби шось
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Моя подруга одного разу волосся хною фарбувала. Хна була протермінована, і волосся вийшло не руденьке, а зелене :D

    Але тату хною роблять тільки в спеціяльних салонах, так що таких курйозів не буде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Курйоз - це розкіш людського спілкування. А шо знаєте якийсь салон то скажіт де у ...................можна зробити?
     
  17. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Тату на дівочому тілі, за чи проти?

    Нє-а, не знаю.
    Знаю тільки, що, наприклад, в Індії нареченій перед весіллям наносять тату хною на руки і ноги. Велике таке тату. Напевно, потім довго його змиває :D Але Ліля до Індії їхати не схоче ;) Вона висловлювала бажання побувати в Японії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    Вася,якшо я бандерівка,то витатую собі "Ще не вмерла..."
    Тату це не обов"язково чорти чи роги.От як Ліля пише,можна гарнюнє зробити.АФбо в якомусь місці,де би не всі бачили.Я,наприклад,хочу на губі.
    Тату хною роблють у Львові.Хочу таке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: ТатУ на дівочому тілі, за чи проти?

    на чОму?