Раджу Вам Лікаря з ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 9 Лютий 2009.

  1. SovaBa

    SovaBa noctua

    Пропоную тут писати лише інформацію:
    1. ПІП лікаря;
    2. Де і коли народжували;
    3. :y: Ваші відгуки;
    4. Скільки коштували пологи (оплата лікарю, і загалом)
    5. Чи народжували б Ви вдруге у того ж лікаря?
    Без обговорень і коментарів:xaxa:!!!
     
    Останнє редагування модератором: 8 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  2. grape

    grape New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Царинник Вікторія Ярославівна
    2. Мечнікова, лютий 2011
    3. Дуже гарний, приємний і уважний лікар.
    4. На запитання скільки, лікар відповіла скільки вважаєте за потрібне.
    5. Так!
     
  3. Grybasuk

    Grybasuk New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1.Улашин Олександр Борисович
    2,Рапопорта(Джамбула) листопад 2010
    3.До операції-помірно уважний,прооперував професійно за це - дякую, після операції- не показувався ні разу.
    4.500 і інші видатки на решту персоналу
    5.Напевно ні.
     
  4. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1.Сімкін Олександр Леонідович
    2.Ботальна листопад 2008
    3. кваліфікований у своїй справі, порядний, та уважний лікар, після пологів приходив неодноразово.
    4. 400$, 100євро дит.лікарю, 350грн акушерці, 50грн санітарці та інші видатки
    5. в лікаря так, в роддомі ні.
     
  5. lerucha

    lerucha Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Федина Роман Григорович
    2. Мечнікова, 26 січня 2011 р.
    3. В принципі задоволена, думаю, що інший лікар вже б кесарив, а Роман Григорович зробив все можливе, щоб дитинка народилася природнім способом.
    4. Лікарю дала 350 у.о., акушерці 600 грн. (дуже вже вони настрибалися біля мене) ну і неонатологу 300 грн. (нагла противна молода баба, гроші сама випросила, здається Загорецька прізвище, просто жах, як таких взагалі на роботу беруть)
    5. Не знаю, чи взагалі б вдруге народжувала, щось дуже тяжко мені це пішло, можливо з часом, коли все забудеться....
     
  6. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

     
  7. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

     
  8. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    донечка лижала під ковпаком 3 дні, в загальному ми були там тиждень під постійний доглядом дитячого лікаря, і так пізніше ми їй віддячились!
     
  9. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    Дівчатка може хтось чув про Косіченко С.Г. (Мечнікова), мені її радать а от на форумі не можу знайти жодної інформації про неї.Або тицьніть мені, може погано шукаю:girl_sad:
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    .
     
  11. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Бариляк Зоряна Іванівна
    2. Медуніверситет, грудень 210
    3. хороша, уважна і досвідчена лікарка, виступає за максимально природні пологи. Єдине що не дуже сподобалося - це що вона просила постійно лежати під час перейм і не дуже втішилася присутності чоловіка на пологах. Впринципі досить специфічна - треба з нею порозмовляти щоб зрозуміти. Зате дуже кваліфікована і справедлива!
    4. 1000 грн лікарю (при тому що давали 2 тисячі - 1 повернула), 200 - педіатру, 300 акушерці, ще 200 - персоналу і на всякі дрібниці - загалом 1700 грн.
    5. Іншим рекомендувати аж сильно не наважуся, але сама б вдруге до неї звернулася!
     
  12. kakady

    kakady New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Левицька Соломія Євгенівна
    2. Мечнікова, березень 2011 року
    3. Лікар просто супер, - фахівець своєї справи, на родах спокійно все пояснювала, заспокоювала і підтримувала. Після родів заходила кожного дня по кілька разів, сказала, якщо виникнуть якісь питання, звертатися в будь-який час...
    4. На запитання про гроші, відповіла - скільки вважаєте за потрібне, і, якщо є можливість, бо це не головне....
    5.Тільки в неї, і всім буду радити!!!!!!
     
  13. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Халіна Наталя Юріївна
    2.Джамбула, 2008 рік
    3. Задоволена на всі 100 !!!
    4.250 у.о. + акушер 200 грн. + весь персонал
    5. ТАК !!!
     
  14. Medovyha

    Medovyha New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1) Надіжко Вальдемар Володимирович
    2) Мечнікова, 11.07.2009
    3) Просто супер позитивний лікар, діє на породілль як заспокійлеве, з почуттям гумору, відповідає на всі питання (навіть не дуже розумні і заданні в сотий раз), професіонал, заходить по декілька раз на день після пологів
    4) Ціну не називає
    5) Наступні пологи тільки у нього
     
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1.Рибчинський Олег Григорович
    2.Мечнікова червень 2010
    3.Лікар супер-з почуттям гумору,приїхав в 3 годині ночі(менш ніж за годину),хоча живе в Жовкві.Приймав пологи особисто.Тільки позитивні спогади.
    4.Ціну категорично не називає.
    5.Наступний раз-тільки в нього:clapping:
     
  16. Allure

    Allure New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1.Годиш Олександр
    2.Дж.Вашингтона січень 2011
    3.Це мої другі пологи, планувала до лікарки, яка приймала в мене перший раз, але вона захворіла і скерувала нас до Годиша. В кінцевому результаті, ми залишилися ним задоволені більше, ніж нею тоді (хоча до неї претензій не було, але Годиш-просто супер, уважний, пояснює все, що відбувається, загалом відразу видно, що дуже професійний лікар)
    4.Ціну відмовляється називати.
    5.Наступний раз-тільки в нього :girl_claping:
     
  17. misss

    misss New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    Дівчатка, можливо щось знаєте про лікаря Винник Ольгу Володимирівну,що на Мечнікова.
     
  18. Jarina

    Jarina Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Калінін Ігор Сергійович
    2.Джамбула 2008, 2011р.
    3.Приїжджає в любий час дня-ночі(він в лікарні практично живе). Спокійний, серйозний, професійний лікар, знає що робить. Без усі-пусі. Нікого-нічого не відкриває завчасно.
    Пологи в 2-ох випадках стимульовані(води відійшли). Заходить кожного дня, все контролює.
    4.сказав - "скільки вважаєш за потрібне"
    5.непланую, але тільки в нього!
     
  19. Nola

    Nola Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Іванойко Василь Андрійович
    2. 1й міський клінічний пологовий будинок (Мечникова), 28.02.2011р.
    3. лікар дійсно від Бога як тут вже писали, роди прийняв на найпрофесійнішому рівні! Казали, що гумор специфічний, дійсно так, але саме такий мені і був потрібний-в потрібний момент гумор, а в потрібний і корисні поради чи вказівки. У мене перші пологи тому вибирала лікаря за стажем і відгуками - і дуже радію, що зробила правильний вибір.
    Після пологів при можливості по два рази на день заходив. Порадив, що робити із моїми проблемами із грудьми, переживав і заспокоював. Дзвонив після виписки поцікавитись як почуваюсь, бо хвилювався, що виписали із такими проблемними грудьми.
    4. лікар ціни не казав, тому дали на свій розсуд і можливість, проте дуже багато потратила на ліки і масажі грудей, все загалом коштувало 3900 грн. (з них 300грн. акушеру, 50грн. санітарці, 250грн. неонатологу)
    5. звичайно!!! Якщо він ще буде працювати і буде Божа ласка то тільки до нього!!! Маю надію, що ще дівчинку прийме у мене:girl_tender:
     
  20. TetyankaHuliganka

    TetyankaHuliganka New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1, Данков Олег Веніамінович
    2, Джамбула, квітень 2011 р.
    3, КР, все пройшло супер ! Надзвичайно вдячна Олегу Веніаміновичу і анестезіологу Роману Михайловичу !!!! Як би не вони, то незнати. як би все закінчилось для моєї лялі.
    4, Ціни не називає. Віддячилась по своїх можливостях.
    5, Там і домовилась за кілька років прийти за синочком :) Казали, що чекатимуть :)
     
  21. preferida

    preferida New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Халіна Наталія Юрівна
    2. задоволена
    3.джамбула січень 2011
    4. 300 y.e лікарю, 350 грн акушеру
    5. так