Акне - причини і як позбутись

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Olma, 30 Листопад 2009.

  1. Olma

    Olma Well-Known Member

    Дівчата, я за порадою...

    В мене на чолі постійне акне останні 6-8- місяців. Ніколи такого не було, навіть в підлітковому віці. Змін в харчуванні ніби нема..
    Не знаю що і робити.. :sad:
    Я вже пробувала багато чого - змінювала креми, скраби, маски. Купила мінеральну пудру. Перестала їсти цукор. А воно все одно...:girl_cray:
    Коліжанка каже, що то проблема в організмі всередині, а не шкірна. Якийсь орган поганo працює. А який? І чому?

    Можливо хтось з таким стикався... Поділіться досвідом, будь ласка.
     
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    і правильно каже. бо шкіра - це відображення внутрішніх проблем. і у Вас це швидше за все пов"язане з гормональним фоном. але щоб остаточно сказати потрібно добре зібраний анамнез, огляд і аналізи
     
  3. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    У мене теж з'явилась така проблема, хоч шкіра завжди була дуже чистою. Я по собі помітила, що харчування впливає на шкіру мого обличчя. Коли їм більше рослинної їжі і п'ю жовчогінні збори, то ніби краще стає. Менше борошна, солодкого. А ще, я дуже мало використовую косметики. Менше лосьйонів і кремів а особливо проти вугрів і знежирюючих, бо тоді шкірний жир, на мою думку, виділяється інтенсивніше, не перевантажую шкіру пудрою і тоналкою, тільки зрідка ними користуюсь.
    Роблю маски з глини, відварів трав, і користуюсь звичайним дитячим кремом.
     
  4. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    А допомагають Вам маски з глини?
    В мене ни вихідних подруга гостювала, то вона мені привезла якусь маску з сопкової грязі фірми "Lac Sante", то їй косметолог в Україні порадила. Вже 2 раз роблю, але результату поки нема (от зараз сиджу з лицем в грязі :))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    В мене літом була дуже висипка на лиці.Мені косметолог порадила купити звичайну білу глину в аптеці і траву ромашки, чистотілу, календули,кропиви і м"яти (але м"яту якщо шкіра жирна). Це все залти гарячою водою і дати настоятися 2 год, далі використовувати як тонік, або для вмивання. Я вмивалася 3 рази на день, бо коли користуєшся як тонік то трохи довго сохне. І коли робила маску з глини, то замість кип"яченої води додавала ту настоянку. Але перед тим, лікарка порадила здати аналізи, бо це може бути від печінки, або якийсь гормональний збій., а так як нічого не знайшли, то вона мені просто виписала пити чай з кропиви 3 рази на день, бажано без цукру ( скажу чесно, з перших днів то така гадость, але потім привикаєш:girl_smile: ) і ще одне як купляєте кропиву купляйте в пакетик, таких як чай, бо від неї немає такого осаду як від розсипної.
    Тонік можна тримати в холодильнику не більше тижня. Але все ж таки краще до лікаря, і будете точно знати від чого і чим користуватися. А, забула лікарка мені ще написала рецепт на балтушку, але користувалася я нею не довго, бо в мене шкіра дуже суха, а від неї почала дуже лущитися.:girl_smile:
     
  6. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Так, дуже класні
     
  7. TusSsi4ka

    TusSsi4ka Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    В мене раніше також були такі проблеми..ходила до дерматолога-косметолога...то прийшлося десь 3 рази відвідати процедури, а потім до місяця часу робити маску з картоплі тертої, компреси з ромашки+календула+нагідки, а на ніч мазюкати лице маскою яку вона мені порадила...і все пройшло тьфу-тьфу....незнаю чи то лікарка помогла...чи маски...але все внормувалося:girl_spruce_up:
     
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Олесю, я ту4т подумала а ти ще ходиш на ту парову йогу чи як вона там називається??? Може то реакція шкіри така на ті заняття?
     
  9. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Ходжу! Але зараз меньше. Був місяць, що я ходила кожен день - то тоді навіть краще було, менше прищиків.
    Їх не дуже багато, але проблема в тому, що не проходять повністю, а тільки один пройде - то зразу новий.. Певно піду до лікаря... Може шо мудре скажуть..
     
  10. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Правильно каже ваша коліжанка. Китайські медики вірять, що сигнал про збій чи проблеми з внутрішніми органами поступає зразу на лице. Існує такий своєрідний поділ:
    чоло - кишечник
    дуга над бровами - селезінка
    переднісся - печінка
    ніс - серце
    і т.д.

    Отож, висипка на чолі може сигналізувати про застій в кишечнику. Попробуйте їсти більше свіжих фруктів, овочів і пити не менше 1,5 л води. І побільше продуктів насичених клітковиною.
    Але щоб чоло було чистим пройде трохи часу.
     
  11. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    а далі? ;)
    заінтригували і полишили помирати від цікавості ))))
     
  12. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

     
  13. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    ой, було у мене щастя - висипки на півлиця:girl_cray:
    підлітковий період не давав, а лікарв руцями розводили і казали само пройде. я і на чистки ходила, і масочками бавилась. навіть для ефекту гривку підстригла, бо високе чоло+ прищі якось не дуже виглядає...
    а потім не пошкодувала грошиків на Зинерит, то років 4 тому було, а може й більше. не шкодую, десь за 3 місяці висипка майже повністю пройшла. користуюсь і тепер часом, бо перед місячними може трішки обкидувати і в мене жирна шкіра.
    дуже класно підсушує і заліковує, головне не лінуватись личко мастити. але то така балочка-ролик з прозовою рідиною, має не дуже запах і гікрий смак - тому не цілюватись:girl_crazy:
    в основі суміш цинку та еритроміцин.... пише що користуватись сумішшю лише 5 тижнів і нову тре, але я на це не зважаю, бо не використаю так швидко і грошиків шкода.
    єдине застереження - вважати при сухій шкірі і надто частих використаннях може трішки пересушити. а так - супер! рекомендую:girl_cool:
     
  14. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Отож, продовжую:
    - закупорені пори на бокових сторонах підборідку свідчать про наявність грибкової інфекції.
    - прищики в кутиках роту - це признак підвищеної кислотності шлунку.
    - на нижній частині щік подразнення свідчить про проблеми з легенями або бронхами.
    - коли червоний ніс з розширеними капілярами - це вказує на високий тиск.
    - стан підборідку вказує на стан жіночих органів.
    - мішки і темні круги під очима вказують на те що ви мало спите, багато працюєте і сильно перегружаєте нирки!
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    Кава яку ми так всі любимо......викликає вугрі .
     
  16. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    И чрезмерное поедание шоколада тоже, эх...
     
  17. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    В мене ті вугрі вічна проблема!:girl_cray: Хоча я вже давно не підліток!!! Мені допомагав Зенеріт, але ефект є поки ним мастишся... і зараз він став у два рази дорожчим! Коли була вагітна, то вугрі майже щезли, думала, що це назавжди! (НАІВНА!!!!:girl_sad:) Наразі замовила собі таку дешеву штучку "Бальзам минеральный "Антиугревой" (нібито всі натуральні складники). Ждьомс...
     
  18. wind

    wind New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    У мене така ж проблема, багато різних засобів перепробувала, але повністю позбутись вугрів так і не вдалось. Шкіра жирна, а коли використовувати креми, які підсушують, то починає лущитись. Недавно купила собі в Оріфлеймі засіб для проведення мікродермабразії в домашніх умовах, після двох раз шкіра замітно стала виглядати краще, вугрів стало менше :girl_claping: Від простого скрабу такого ефекту не було!
     
  19. niamlyk

    niamlyk Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    А я коли мала проблеми з обличчям ходила на чистку у косметологічну лікарню на Чорновола. 1-2 разів було достатньо. В них ще можна придбати т.зв. чорну маску і бовтанку (склад такий як в зенерит - але ціна значно менша) - ефект після нетривалого використання просто суперовий і на довгий час жодних проблем!
     
  20. dusja

    dusja New Member

    Відповідь: Акне - причини і як позбутись

    мене вугрі теж замучили, стільки засобів випробувала, а остаточно їх позбутися ну ніяк не виходить:girl_cray:, попри це є ще така проблемка як припухлість і темні кола під очима:girl_sad:, що з таким набором робити поняття не маю. була вже така думка щоб сходити до лікаря, а до якого конкретно, щоб роз"яснив ситуацію?:girl_sad: