Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Goddess

    Goddess New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    привіт.розумію,що питання зовсім не доречне,та хотіла б дізнатись дещо!?!?
    у львові,на сихові,відкрився хореографічний цент сіріус,можливо хтось чув про нього?!*
    і не знаєте,чи туди можна провести запис зараз,чи потрібні великі вміння,та вікову категорію??!!
    буду дддууужжже вдячною!!!!:girl_in_dreams::girl_tender:
     
  2. snowwhite

    snowwhite New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Привіт! Про Сіріус нажаль не знаю, але на днях почала водити свою трьохрічну дочку в хорреографічну школу на вул. Дорошенка. Викладач, що нас дивилась сказала, що взагалі таких маленьких не бере, але деколи робить виключення :radist: Заняття там чотири рази на тиждень по 45 хв. Моїй дуже подобаеться!
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    ми пробували до них ходити....нам непішло.
    Записатись туди можна в любий час, для мкенших діток там дві групи, 3-4 роки і 4-6.Ніяких навиків не потрібно .
     
  4. TATA

    TATA Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Скажіть, будь-ласка, точніше адресу. Можна в ПП.
     
  5. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

     
  6. snowwhite

    snowwhite New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ще ми ходимо в дитячий клуб "Перші кроки" на вул. Кониського. Там дитина і займається і бавиться (без мами) з 10:00 до 13:00! Ми ходимо три рази на тиждень, по бажанню можна менше, а можна і більше. Навідь у суботу і неділю.
     
  7. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А можна точніше контакти? Будь ласка :)
     
  8. snowwhite

    snowwhite New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дитячий клуб "Перші кроки". Вул. Кониського, 6/7 тел.(032) 224 89 41
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    а прошу детальніше - програма, ціна, з якого віку...
     
  10. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    центр Родина, я так розумію, десь ближче до Метро знаходиться, а як туди добиратися???? І ще, до якої Оксани звертатися за додатковою інформацією????
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Сьогодні ходили з малим в спортивну школу гімнастики... Сашиному розачаруванню немає меж, нас не взяли:sad:( сказали малі ще, приходимти за рік, але тренер порозтягував його трохи, сказав що задатки має:)

    Школи такого рівня, якраз те,куди я б хотіла віддати дитину, тобто щоб якщо займатись , то з перспективою, всерйоз....а не те що зараз пропонують на кожному кроці- бебі йогі, бебі спорт....а як дзвониш до них, то виявляється що то звичайні групові два приптопи три прихлопи, так і я дати дитині можу.
    Щойно дзвоню в бебі клаб,зацікавила программа Бебі-руханка, а вони мені давай за компанію до того ще й тулити малювання, ліпку і ще якусь біду....а мені воно нашо, кажу що хочу лише щось рухливе для дитини.....нема.....
    Отак, і куди податися?:girl_sad:
     
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

     
  13. snowwhite

    snowwhite New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Моя дитина ходить в групу для дітей яким близько 3-ох років і трошки більше, а є ще група для менших (здається з 2.5 рочків), головне щоб могли з мамою розлучитись на ті три години. Так от, у них в програмі розвиток мови, цифри, малювання- ліпка- аплікація, трошки фізкультури, пам'ять-логіка, музичний розвиток, сенсорика, ігри, ще вони пробували ввести англійську мову, але сказали, що діти не дуже сприйняли. В їхній рекламній листівці написано, що є ще групи 4-5 і 6-7 років, там відповідна до віку программа і підготовка домашнього завдання. У групах 5-6 дітей, зараз зимою бувало і таке, що вихователька сиділа з однією моєю дитиною ( всі решта були хворі). За два дні в тиждень ціна 350 грн., за три 500. Ми взагалі дуже задоволені, на зимові свята там були дуже гарні "утреннікі" з подарунками і акторами з театру.
     
  14. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Центр Родина на городоцькій біля церкви перед скнилівським мостом. Тобто можна доїхати будь-якою з маршруток 25, 55, 87, 38,46 і всіх інших , що їдуть до Метро або до станції Скнилів. Можна доїхати до кінцевої тролейбусів 3 і 10 і пройти по Городоцькій до церкви метрів 200(будь-хто підкаже) . А якщо маршруткою, то зупинка відразу навпроти церкви . Тоді через підземний перехід на другий бік дороги , до церкви. Вхід в центр Родина ззаду церкви. Розклад занять всіх секцій і гуртків - на другому поверсі зразу навпроти входу.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей

    так, вони надають перевагу з 4- річного віку. З меншого (3) - на акробатику беруть.
    вона реально цікава лише найменьшеньким- до 3 років.
     
  16. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Мій хлопчик з 4-х рочків ходить на карате (вул. Бандери), танці (анс. "Оазис", вул. Кн. Ольги) та на англійську ("Інтернешнл Хаус", пл. Петрушевича). Садочок та лижі - це само собою.
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    а де є у львові?

    ---------- Додано в 11:58 ---------- Попередній допис був написаний в 11:58 ----------

    і я так думаю+ в них в нагрузку ще йде ліпка, малювання....а мені того не треба. в садочку наліпиться:)
     
  18. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Можливо хтось водить діток займатися до Палацу Залізничників "Роксу" - які там гуртки для дівчаток є 2 та 4 рочки і якісь відгуки як там займаються. Буду вдячна
     
  19. Sokolova

    Sokolova Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Я сама ходжу туди на танці, то вже все розпитала на майбутнє для свого малого. Отже так: з 3,5р. бальні танці (наступна група буде набиратись восени), з 4р. для дівчаток є заняття арабських (чи то правильно східних) танців (бачила їх виступ це словами не передати, красотіще!!!) і ще мають бути сучасні танці. В цьому Роксі заняття проводять танцювальний клуб Едельвейс.
     
  20. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А де саме він знаходиться і з якого віку туди беруть діток?