Збираємось до ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Gaichka, 4 Травень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    На Джамбула лікар сказала не нести. Але я всеодно буду брати свою. Якщо не пригодиться, чоловік забере. А ще на Джамбула не можна, щоб речі були в сумках, все має бути спаковане у кульки...
     
  2. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    на Мечнікова треба точно постіль , а з тряпочками можна наробити собі 20 шт. взяти з собою 10 чи 15 а решта донесуть
     
  3. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дякую! :d23:
    В нас був процес налагоджений,чоловік відміряє і нарізає, а я пропрасовую і пропарюю))) от і всяка дурня в голову лізла! :girl_crazy: Після того як ми це оперативно зробили, то чоловік сказав, що можем свій бізнес відкривати!:d64:
    Ну в мене так само одна дорожня не велика(меньша за клітчасту)там речі в родзал і речі для дитини і мене, одноразові пелюшки(я щось з ними переборщила, купила 15 штук великих)то нікуди не поміщаються як в окремий кульок, ну і ще одна сумка(55х33х18), то там речі особистої гігієни(косметичка :girl_blush2: )
    А дозволили ними користуватись?А які у вас були?Бо ті, що я купила в Антошці, я щось не розумію великої різниці між звичайними прокладками на багато крапель...
    Я так думаю, це від пологового залежить, бо коли була на Мечнікова, то нормально всі тримали сумки у шафі...
    Вони так дійсно ліпше тримаються
    Я беру з собою простирадло у родзал і постіл у палату(все ж таки приємніше, щось мати своє домашне, а не лікарняне) Ну і один великий і один маленький рушник...
     
  4. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    о,дякую що сказали,перепакую в пакети.
     
  5. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я в одноразові підкладки ще замотувала вату. Моя доця годинами "висіла" на циці і я просто не встигала би їх міняти. Зверху одягала одноразові трусики (купляля в Антошці). Дуже зручно і лікарі дозволяють. Навіть відпала потреба в одноразових пеленках.
     
  6. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я рік назад народжувала на Мечнікова , то вся палата була чистесенька і в тумбочці не було ані порошинки . Так само і на пеленальному столикові . Кожен день приходила санітарка і все (що було відкрите і без речей)протирала . І умивальник кожен день мила порошком якимось .
    І лежала я в звичайній , безкоштовній палаті.
     
  7. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я збираюсь на Джамбула не знаю що з собою брати. Питала в лікаря, каже що візьмеш то і добре не заморочуйся "бі хеппі" тільки для чоловіка на пологи стерильний комплект не забути і все більше нічого. Перший раз я народжувала в Меді там список давали а тут якось дивно аж
     
  8. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Добре, якщо так. Але ж хтось писав, що треба 4 пакети з собою брати. То хіба вони помістяться в маленьку тумбочку? То хіба мати спакованих 4. А потім будуть довозити-забирати.
     
  9. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дещо віддасте одразу після пологів , дещо (напр. пачку підгузників) можно принести за пару годин після родів - всі рівно дитинку будете переодягати раз в 4 години (або якщо покакає). Постіль застелили , рушник повісили - і одною торбою вже менше , вагітні речі віддали , на виписку принесуть інше - не обов"язково вивозити півквартири ;). Чайник, мікрохвильовка є в коридорі (на Мечнікова точно).
     
  10. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    мені от до чайника було важкувато ходити , спасло те шо в сусідки був кип'ятильник

    а кульки гарно всі під ліжком поміщаються ))
     
  11. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Це напевно залежить від лікаря ще, бо 2 рази родила на Батальній то ніякого списку не давали, а знайома-в Меді то список був ого-го який
     
  12. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    і я брала, не пригодилася, всерівно вони застелили свою лікарську.

    мені пішло на пологи 4 штуки (їх перерізали надвоє), і потім ше 3 чи 4 (я теж собі перерізала).

    то кому як. мені було зручно без нічого на пеленці лежати, трусики вдягла аж на виписку:girl_haha:


    у них в приймальному , на стенді, висить список, що потрібно з собою мати.
     
  13. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А чого так?
    Я все запакувала по кульочках, але в одну сумку... Тільки приготувати одяг для себе на виписку і все... (хоча впевнена, що ще щось точно знадобиться!)
    Я коли там лежала, то брала свій маленький електрочайник, а то не хотілось кожен раз бігати за водою, а чаю я люблю багато)))
     
  14. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

     
  15. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

     
  16. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    olangel
     
  17. Flina

    Flina New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дівчатка, про Морозович на Батальній хтось щось може сказати?
     
  18. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дівчатка підкажіть як що на Джамбула попасти вночі там можна буде придбати той їх медичний комплект і стерильний для тата
     
  19. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Там аптека працює цілодобова, всередені продавщиця спить, але її будять якщо щось потрібно купити :)
     
  20. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Це дуже дивно, бо народжувала в червні і мала із собою дорожню сумку, і все добре
    Зі мною в палаті теж всі були із сумками.
     
Статус теми:
Закрита.