Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Хочу нову зачіску. Набридло одне і те саме. Хочеться щось нового. Перебрала масу варіантів кольору і зачісок. Як вони спввіснують з довжиною волосся
    Ось.

    Але хочеться блонд, а я смугла. Кажуть, може не йти.
    А оце мені сподобалось найбільше. Здається, що було б гарно.

    Дівчата, що скажете?
    А може все таки лишитись якою є?
     
  2. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Дуже симпатично. Питання в тому чи вистачить Вам терпіння вкладати ту красу, мене б не вистачило :)
    А як Ви виглядаєте зараз?
     
  3. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Мені найбільше сподобався другий варіант, ніжно і жіночно, в очі не лізе))))). Якщо не помиляюся, то у вас і своє волосся гарного каштанового кольору (на аватарках то ж ви?), я б не стала мучити такі! коси вибілюванням;)залишіть вибілювання до часів,коли матимете сивину;))))))
     
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    І мені це найбільше сподобалось! Саме така стрижка, а колір навіть не знаю... І так, і так гарно!
    На рахунок того чи вистачить терпіння... У мене довге волосся, яке в*ється, пухнаститься точніше кажучи, коли волога погода, але після кожного миття голови я витягую його вирівнювачем. Знаю, що це не дуже добре для волосся, але нічого, навіть блистить ще:girl_haha: Я вже привикла, але на коротку стрижку часу,думаю, в 2 рази менше, як не крути...

    ---------- Додано в 11:47 ---------- Попередній допис був написаний в 11:45 ----------

    так можна для початку змінити колір не дуже кардинально, на кілька тонів, а потім вже побачиш як краще... можна навіть трошки темніше, ніж на другому фото.
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Мамусічка, думаю вам краще лишитись з темним волоссям.
    Спробуйте для початку подовжене каре, підійде, можна й коротше пробувати.
     
  6. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Як на мене ця стрижка Вас не прикрашатиме. А ось це саме, але якщо прядки біля лиця будуть довшими і закриватимуть підборіддя саме то!

    Форма обличчя у вас кругла, тому я б не радила підстригати гривку рівно, взагалі слід уникати рівних ліній та проборів, а навпаки випускати прямі, довгу прядки вздовж обличчя, а гривку - довгу, асиметричну і скошену на бік. І будь яких стрижок у формі кулі, круглої форми, чи ті які повторюють риси вашого обличчя слід уникати дівчатам з круглою формою обличчя. Контури стрижки навпаки повинні бути нечіткими, і бажано в декілька слоїв різної довжини.
    Гострі кінчики нижче підборіддя візуально видовжать обличчя і виглядають більш вигідно аніж волосся рівної довжини, що ще більше розширить його.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Щодо кольору - у Вас карі очі, смугла, темна шкіра з жовтим, теплим підтоном, тому я б Вам блонд не радила. Ви натурально і природно будете виглядати з темним, шоколадним кольором волосся. А освіжити можна якимись золотистими-пшеничними прядками.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  7. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Ой, і я думала, думала і до того й дійшла, що було. Захцянка минеться, а волося буде зіпсуте і натурального кольору не повернеш.
    А мені так хотілося блонд саме найбільше! Ну не доля. А інші кольори не так азартно пробувати. Буду відрощувати далі своє натурального кольору і форми, яке виростила з 0, 9 см. Дуже дякую тим, хто радив. Щиро. :)
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    І я нарешті дійшла до того що хочу нову стрижку:girl_flag_of_truce:! Не зважаючи на те, що я дуже люблю своє довге каштанове волосся(до речі, жодного разу не фарбоване:girl_wink:), я все таки вирішила підстригтись, особливо на це рішення вплинув наш майбутній відпочинок - я вже просто не маю сили з тим волоссям панькатись...в мене теж волосся трохи вється, тому часто приходиться використовувати праску, бо люблю щоб воно було або пряме або кучеряве. отже, виглядаю я зараз приблизно так(лише волосся десь на 15 см довше)






    Дуже подобаються короткі стрижки типу ось такої [​IMG], але чолка мені категорично не пасує, хіба що така коса подовжена, а коротка стрижка без чолки теж не добре - постійно все лізе в очі... Тому дуже прошу вашої поради!

    Подобаються ще довжини до плечей, але я так розумію що тут обовязково потрібен начос, а я ні робити його не вмію ні не дуже хочу, бо в мене і так волосся страшенно плутається, годі розчесати... ось приблизно як на цих фото:

    [​IMG] [​IMG]

    та й перукарка моя так мене не підстриже, я її дуже люблю, але підрівняти кінці довгого волосся то одне, а от модельна стрижка зовсім інше... а в Тіфані дуже гарна стрижка, правда?:girl_wink:
     
  9. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Ви така мила і симпатична, що я б на вашому місці нічого не міняла. Ну хіба можливо трішки забрала довжину і зробила все таки волосся не рівним а більш оформленим у стрижку.
    А взагалі ви мені схожі на Кеті Холмс. Тому гадаю, Вам пасуватиме все те ж саме що і їй!

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    дуже дякую за комплімент:girl_flirt:, але знаєте скільки років я вже така однакова?десь з 9 класу(тобто більше 10 років:girl_yes2:)! ну страшенно хочеться вкоротити довжину! до того ж волосся в мене досить швидко росте, тому не думаю що я щось сильно втрачу підстригшись - я ніколи не шкодувала довжини волосся...
    та й чоловік останнім часом почав так наполегливо просити щоб я підстриглась під каре. от я і вирішила - чому ні?:girl_wink:
    сподобався образ Кеті як на 3-му фото(в чорному піджачку)! але трохи мені закоротке - не можу так відразу наважитись боягузка...хотілось би все таки щось до плечей.
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    дівчата, які зачіски ви робите на кожен день? Так, щоб і гарно і швидко:)
     
  12. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    ось кілька моїх фото для розуміння проблеми :) десь з рік-півтора тому вирішила відростити довше волосся і повернутися до природнішого кольору. Волосся маю негусте, необ'ємне, тонке, "мишачого" кольору і пряме, але трішки в'ється на кінчиках - відповідно природньо виглядає воно не надто привабливо :sad: подумую повернутись до коротких зачісок, але не знаю яка саме мені личитиме. Також готова знову пофарбуватись, але не нато радикально. Буду вдячна за будь-яку ідею:girl_flag_of_truce:
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    а покажіть щось з коротким...Але я б радила вам пофарбувати волосся- теплі медово-рудуваті тони вам дуже личитимуть, але насичініші ніж на цих фото
     
  14. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Я теж так думаю. Знаєте, я теж брюнетка, і все своє життя панічно хотіла бути блондинкою. І от тільки в 30 років наважилась. Зробила собі на ювілей "подарунок"....Лише, Слава Богу, замовила з салону перукаря до дому. Як на диво блондинкою я таки вийшла, але була нею рівно пів години. Бо як побачила великі очі сина і чоловіка, і слова - О, Боже, щей глянула на себе:girl_cray::8::khomyak: То був ЖАХ. Я ще себе такою страшною не бачила. Бо маю від природи ще дуже чорні брови, то був дуже невдалий контраст....Сказала перукарю, щоб швидко зробила все так як було до покраски. Отже зараз я знов брюнетка, але тепер ніяк не можу відновити своє колись здорове волосся:sad:. Не повторюйте моїх помилок!!!!!!!

    ---------- Додано в 22:31 ---------- Попередній допис був написаний в 22:28 ----------

    Я так теж думаю;)
     
  15. Just me

    Just me Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Олю, вам, на мою думку, було б чудово пофарбуватися в колір кави з молоком, або молочного шоколаду, волосся трішки вкоротити (надати форму) і крутити його на середні бігуді. Ви були б супер-симпатична кучеряшка )))
     
  16. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Я пропоную, навпаки, вийти з рудуватих кольорів. Вашу мармурову шкіру підкреслить темний колір волосся (зверніть увагу на відрослі корінці - набагато краще, ніж рудуватість. Вона Вас робить невиразною). Надайте контрастності. Стрижка до плечей, можливо, градуйована. Але в цьому я невеликий спец) А можливо, все волосся поступово довести до однієї довжини?) Найкраще, думаю, передивитися журнали, обов"язково якоюсь ідеєю надихнетеся)
    P/S/ Навіть обраний колір помади показує, що Вам ближче холодні відтінки)
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2011
  17. Just me

    Just me Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Я от тільки дивуюся вашому перукареві. Ви ж не можете бути на всі руки майстер, і не зобов"язані знати, який колір вам пасуватиме, який - ні. Але майстер-перукар повинен. Моя ніколи не пристає на мої ідеї - зробіть мені каре подовжене, зробіть мені чілку - вона обгрунтовує, чому ні. Я довіряю їй на 100%, і ніколи ще не виходила з перукарні з зачіскою, зо мені не пасує. Тим більше це стосується кольору волосся...
     
  18. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    І я щось хочу новеньке, але не знаю, що саме.. Блондинкою була років 10, зараз шатенка.. І волосся довге, нижче лопаток відросло... і так воно мені вже надоїло...
    мо щось порадите?
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

     
  20. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Любімая, ви надзвичайно гарна зі світлим волоссям! Я б однозначно радила повернутися в цей образ!

    ---------- Додано в 07:38 ---------- Попередній допис був написаний в 07:18 ----------

    Десь бачила дівчата обговорювали подвійні плойки. Я таку маю.
    [​IMG]
    Накручую волосся ще відтоді як мала коротку стрижку. З нею легко зробити зачіску шось типу холодна хвиля. Та і все волося накрутити не проблема, або тільки хвіст, щоб святковіше зачіска виглядала. Звичайно важко самій справлятися, але я вже якось за 4 роки навчилася. Якщо підбирати широку але тонку прядку волосся, і потім підставляти частини плойки так, щоби не збивався " малюнок" хвильок то виходить дуже акуратно. До того ж треба підносити її максимально до коріння, щоби був об"єм біля коренів. Ефект від неї тримається дуже довго. Тобто можна в неділю накрутити, а в понеділок спокійно йти з тим на роботу.