Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем NightBitch, 20 Листопад 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    ТОРЧІ - це віруси, якими такими антибіотиками їх лікують?
     
  2. lovefreedom

    lovefreedom New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Metelykmetelyk
    Я під час вагітності не здавала анлізів на вади розвитку. Принципово. Якщо б дізналася шо щось не так, аборту не зробила б. Бо це моя кровинка, а мучилася би до кінця терміну... Переживала б.


    Я теж відмовлялася, але лікар сказала треба і все. від першого якось відговорилась, а другий уже вимагає... я просто настроююсь на те, що якщо, не дай бог, буде в тих результатах шось не так, то знаю, що багато з них є неправдивими.

    Дівчата! Всім дуже дякую за інформацію.
    Але, блін, якщо дійсно такі важливі ці результати, то зробили б тест безкоштовним! одразу видно, що їм важливо (тест на групу крові, РВ, ВІЧ) - те безкоштовно, а подвійні і потрійні всякі там - їм на вигоду!!!
     
  3. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    я написала заяву на відмову від аналізів на підставі законів про добровільність медичного втручання і вручила лікарці (разом з чоловіковою відмовою від флюорографії). та скривилася, але мусила взяти, хоч і залякувала, що як щось не так, то я в першу чергу до неї прибіжу (ага, розбіглась :girl_crazy:). ще казала, що як я не здам всіх аналізів, то мені не дадуть довідку для отримання допомоги - нічо, рівно в 30 тижнів її мені видали без зайвих питань :)
    отака я вредна пацієнтка :girl_blush2: мабуть, ще подіяло те, що я пару разів приходила зі своїм чоловіком :)
     
  4. Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Таке справді буває, чи це просто залякування?
     
  5. oreol

    oreol New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Перед тим, як завагітніти я спеціально ходила здавати на ТОРЧ інфекції. Жінка може і не знати, що в неї є якась торч інфекція. А лікуватись вагітною дуже небезпечно.
     
  6. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    залякування (на яке, на жаль, багато хто піддається).
    зрештою, та довідка - це лише засвідчення того, що жінка вагітна і в ній вказується період, за який їй держава має виплатити допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами. а здані якісь аналізи, чи не здані - це взагалі мала б бути лікарська таємниця (як і відмови від аналізів).
    а якщо раптом завідувач відмовляється видати ту довідку - це порушення прав вагітної.
     
  7. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    А я все думала, думала і вирішила та ну його ті аналізи, хіба більше нервів, та щей знайома здавала, то її так таке написала, що просто не має слів, перездала і все нормально просто помилка лікарів. То я б таких лікарів ...., бідна жінка ледь витримала такий шок.
     
  8. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Мене так вже та моя жіноча консультація замучила, що я тут подумала. Якщо дасть мені Бог третю вагітність, оформлюсь в якійсь приватній установі у хорошого лікаря, якому довірятиму. А на облік буду ставати якнайпізніше, може за місяць перед тим як декретний лікарняний треба буде. Щоб поменше туди лазити. Бо користі 0, а негативних емоцій багато.
     
  9. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Я здавала лише на вади розвитку подвійний та потрійний, а від ТОРч писала відмову.

    ---------- Додано в 14:16 ---------- Попередній допис був написаний в 14:11 ----------

    На Короленка в другій половині лютого потрійний обійшовся 40грн, а раніше подвійний 80грн.
     
  10. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Ну а що буде якщо не здати повторних аналізів на снід, сифіліс, гепатит, фібриноген, стафілокок? Я тут в неті страшилки читала, що у нормальну палату можуть не пустити,а в якійсь спеціальній інфекційній тримати будуть, де власне і будуть особи з позитивними результатами аналізів на снід, сифіліс, гепатит і т.д.
     
  11. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    на стафілокок і снід бажано щоб потім нерви не тріпали в пологовому.хоча смішно, вагітній декілька раз на снід здавати,так як ніби її під час вагітності немає до чого взятися а тільки шукати випадкових зв"язків:girl_crazy:
    А якщо не здасьте то будете тішитися в окремій палаті і безкоштовно(от чим вони страшуть):girl_crazy:
     
  12. morkvao

    morkvao New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Привіт дівчатка. Підкажіть будь-ласка норми МоМ для ПАППА та бета ХГЧ в 11 тижнів. Не можу розібратись з аналізом. І які показники завищені чи занижені вказують на вади.
     
  13. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Їх норма має бути в межах від 1,5 (чи від 1,00) до 2,5.
    ХГЧ відповідає за генетичні вади розвитку, а ПАПП свідчить про загрозу вагітності.
    Якщо показники не вкладуться в норму, пошлють до генетиків.
    Занижені показники свідчать про вади.
     
  14. morkvao

    morkvao New Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    А хіба не завищений ХГЛ свідчить про вади. Я таке знайшла в інтернеті
     
  15. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Чи треба робити тест на альфа-фетопротеін і бета-ХГЧ?На скільк це потрібний тест?Чи не з"їсть він мені більше нервів ніж треба?
     
  16. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Мене теж цікавить це питання. Я його задала лікарці, мотивуючи тим, що воно тільки нерви і страх плодить. То вона відповіла, що якщо я не здам, то матиму проблеми з оформленням декрету.:girl_devil:І що мені робити? Йти і добровільно викидати кровно зароблені гроші на якусь дурницю, на яку не хочеться їх тратити?
     
  17. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Бздури. Ці аналізи не обов"язкові.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    лякає. Гроші з вас витрусити хоче за ті аналізи.
    А на СНІД коли здаєш, то підписуєш, що то твоє добровільне рішення :)
     
  19. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Порадьте які аналізи краще здати до вагітності ( і мені і чоловіку, щоби пересвідчитися що все ок). А то ми збираємося мати лялю, а я про аналізи ніц не знаю.
    В якій поліклініці краще здавати?
    наперед вдячна
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    результати ПАПП - МоМ 3,2891 ( 13,4 тижні) сказала лікар, що трошки завищений .......і що може бути..............:girl_sad: