Вишита бісером сорочка

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Веснулька, 24 Червень 2010.

  1. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    ось так поки виглядає моя сорочка, думаю чи треба низ також мережкою обробити чи ні [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Заготовка являє собою три прямокутники тканини (два рукави та "середина") з нанесеним малюнком. вишиваєте а потім з готового викроюєте собі потрібний фасон та розмір і зшиваєте.
     
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    дуже красиво!на мою думку не варто.то буде вже забагато мережива.вона і так у вас яскрава та й узор багато місця займає.краще зробіть тоненький поясок, якщо любите підв'язувати.
     
  4. WeLoveRock

    WeLoveRock New Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    Дівчата, допоможіть!!!!! Хочу собі чорне плаття вишите бісером, але вишити його хочу сама))) підкажіть, будь ласка, тканину краще купити, чи можна десь купити заготовки для плаття.......:d64:
     
  5. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Вишивка бісером: ПРОЦЕСИ

    З тканин чорного кольору для бісеру підійде Лугана 25 каунт. Заготовок чорного кольору ще не зустрічала.
     
  6. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Привіт, дівчаточка !!! Які Ви всі молодці !! Яку красу творите!! МОЛОДЦІ!:girl_claping: Я також загорілась бажанням вишити сорочку. Купила бісер чеський і схему з нанесеним малюнком під бісер. Все виглядає дуже гарно. Але коли прочитала Ваші поради - злякалась. Може мені все випрати ? і бісер і ту тканину ? порадьте , будь ласка. Бо навіть страшно починати. :girl_in_dreams:
     
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    та не переживайте так)) нащо прати? як боїтесь щоб бісер не полиняв то замочіть по декілька бісеринок у воді і подивіться. а тканину не треба. просто коли вже треба буде ту сорочку прати то періть як делікатні речі:girl_smile:
     
  8. Caramelle

    Caramelle New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Дівчата, підкажіть будь ласка, чи потрібно на заготовку сорочки з габардину підклеювати флазелін???
     
  9. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Oleolechka, дякую за відповідь. Починаю свою сорочку. Якщо цікаво , то потім викладу свою дебютну роботу :girl_flirt:
     
  10. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    мені більше сподобалось вишивати на тканині, а потім її кроїти і т.д., так набагато легше, бо готова заготовка вже зшита і коли я вишивала на такій, то було тяжкувату+постійно "шурувала" сторону, яку вишила. Незнаю як кому, але тримала в руках вишиту сорочку з нанесеним малюнком на такій гладенькій тканині, то не моє чомусь, для мене сорочка вишита має бути на домотканому полотні, льоні типу на більш натуральній тканині тоді для мене це відноситься до вишиванки (ну маю таку муху) і чомусь мені дуже засильно вшитий той бісер виглядає затягнута тканина, може то так просто вишили. Розмовляла з кравчиньою, то вона "плювалась" від тих сорочок з готовим нанесиним малюнком, дуже намучилась із зшиванням і т.д.
     
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    та будьласка)))) звичайно викладайте, подивимось:girl_yes: я от теж думаю вишити сорочку, тільки ще з узором не оприділилась. певно буду на заготовці вишивати. та й не знаю де знайти добру швею, яка б гарно пошила, та не дуже дорого.
     
  12. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Можете не підклеювати-шити зразу по тканинці.Але перевірте.чи по тканині добре зроблена розкладка малюнку.бо зустрічаються виробники.які ріжуть тканину в різному напрямку і потім годі це все зшити(шкода бісеру і роботи)
     
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    а як це перевірити? бо в тому не дуже тямлю. ще сорочки не вишивала
     
  14. окса

    окса Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Кромка тканини має бути справа або зліва по всіх деталях заготовки
     
  15. Kryhla

    Kryhla Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Дівчата, буду просити контакти доброї кравчині в ПП, бо вже закінчую свою сорочку. І ще- яка орієнтовно ціна пошиття, бо зовсім не орієнтуюся.
     
  16. ginostra

    ginostra New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    я купила собі полотно таке німецьке за 240 грн, і бісеру чеського такий дійсно хороший рівненький один в один.
    буду пробувати вишивати бо знаю що на звичайному полотні погано виходить потім після прання тканина може сісти і малюнок буде вилазити, а ті на атласі то якось не дуже серйозно, я ж не співачка щоб таке одягати)) хочетьься щоб до тіла натуральне було. а габардин то ж сама дешева тканина то тратити стільки часу не варто щоб потім так дешево виглядати.
    тому заряджаюсь позитивом і сміливістю.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Квітень 2013
  17. ginostra

    ginostra New Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    попробувала))) не виходить ану поділіться будьласка ви як вишиваєте бо в магазині сказали 2Х2 так і роблю а воно якось задуже густо((( тісно бісеру, і що ж робити?
     
  18. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Я вишивала 3*3
     
  19. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    Як називалась ця тканина? Я купувала на бісерний рушник Лугану 25 каунт- 100 ниток в 10 см. Шила 2х2 прекрасно лягав бісер. Вишивати 3х3 добре на 32 Мурано- 126 ниток в 10 см ,ще вишивають на 27 Лінді 107 ниток на 10 см ,я пробувала мені завеликі проміжки бісер бовтається.
     
  20. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вишита бісером сорочка

    І мені так здається...