На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Я думаю, що це не найдешевше місце. Правильно кажуть:
    В Злотих тарасах багато брендів, відповідно якщо Ви хочете купити фірмову дорогу річ по знижці, то це, напевно, правильне місце.

    Сумніваюся. До свят якраз продажі і без того добрі. Мені от кажуть їхати вже в січні.
     
  2. Just me

    Just me Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Я знаю, що там ціни не найнижчі, але просто то такий фантастичний ТЦ, що принаймні не змогла відмовити собі в тому, щоби там прогулятися і повечеряти:girl_tender: А сестра моя взагалі, щоразу як у Варшаві, то Злоте тараси - перше "визначне місце", яке вона відвідує:girl_in_love: Часто і єдине:girl_haha:
     
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Скажіть, будь ласка, а як у Польщі з цінами на лижний одяг і взуття типу Columbia\Salomon, а то лижні куртки тут за 3000 грн мене шото лякають?
     
  4. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    дівачата, хто знає - через піший якщо йти, чи там оформляють такс фрі?
     
  5. Yga

    Yga New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Мій чоловік купив лижну куртку Columbia (OMNI-TECH) за 900 грн., цікава тканина, я в нас в мегаспорті такої моделі не бачила.Але казав, що там також є і по 3 тис.
     
  6. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    брат минулого року на Південному брав за 2800 грн) тому думаю вигідно за 900 грн в Польщі брати
    говорила щойно з братовою, то казала, що то куртка на люті морози, і то так на -20, брат в ній вариться, то буде купляти легшу якусь зимову, бо в ній не реально ходити... то дійсно деь вгори на велику висоту, де мороз поза -15 -20
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2011
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Хто знає, чи варто в Польщі пробувати шукати весільну сукню? Власне європейські дизайнери не дуже цікавлять, бо не зможу собі таку сукню дозволити по бюджету. А от цікаво, чи є якісь вартісні польські салони, чи вигідніше там купувати, чи все таки в нас?
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Поки я шукала свою весільну сукню, мало не в кожному салоні бачила польських панянок, які приміряли і купували сукні у нас. Якщо хочете фірмову вишукану сукню - варта, навряд чи їх нагле відшивають і розказують шо то з Франції, польський гонор не дозволить.
     
  9. LAFA NEW

    LAFA NEW New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    У Кракові на вулиці Dluga цілий квартал весільних суконь (магазинів 20) вздовж усієї вулиці і по бокових вулицях, що від неї відходять. То у вітринах бачила досить цікаві сукні, цінами не цікавилась. Ми якраз зупинялися в апартаментах Dluga,27, є на сайті booking, досить непогане місце.

    ---------- Додано в 21:20 ---------- Попередній допис був написаний в 20:59 ----------

    Щодо закупів у Кракові - були в Галереї Краковській, Бонарці і в аутлеті Фактори. Сподобались речі і ціни в магазинах Promod, Mango, Venezia, wojcik, Rezerved - для чоловіка. 70% знижки дуже рідко зустрічала, тільки на деякі речі вищеперерахованих марок, зазвичай 50%. На взуття Venezia - 50%, середні ціни на демисезонні чоботи - 240-350 злотих, туфлі - 200-250 зл. В магазинах Рілко, Дойчман, Фріворк - нічого цікавого не побачила. В екко - 30% зижка, то ціна такі як у Львові в Ашані, там навіть більший вибір, бо є багато марок в одному місці. Взуття ще варто подивитись у Факторах, але далеко добиратись (40 хв.). Рух транспорту дивилась на сайті Jakdojage.pl.
    В магазинах Солар - 70-50% знижки, сподобались речі - елегантні, середня ціна спідниці - 140-160 злотих.
    Начиталась перед поїздкою про tax free, але виявилось, що в цих 3-х торгових центрах тільки магазин Peek&Cloppenburg оформляє чеки tax free, і там не дуже було що купити, бо ціни досить високі.
    Їздили по шоппінг візі потягом - лишились задоволені.
     
  10. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Питала мужа. Каже, що ні. А я Вам особисто вагітній не раджу пішим переходом кордон перетинати. Хіба вичекати момент, коли немає людей. Бабульки можуть і "не помітити", збити з ніг і пройтися ніжками. Бували випадки і відбитих внутрішніх органів. Це я абсолютно серйозно говорю достовірну інформацію.
     
  11. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Ми встигли) Спочатку вони видають 1-разову візу на тиждень, щоб ви поїхали і привезли іменні чеки, з якими потім можна отримати річну мультивізу (ми вже маємо). Любі більш-менш великі магазини можуть видати вам як мінімум фактуру (Увага! ВАТ-фактуру вони видають лише полякам, а то є інша, просто фактура), на якій вказується ваше ім"я, прізвище та адреса. Магазини, які працюють в системі такс-фрі, видадуть вам такс-фрі чеки, вони теж є іменні. Виписують без проблем. З тими чеками йдете другий раз у той візовий центр на Садовій 2а і подаєте анкету та всі необхідні документи на мультивізу. Мультивіза має таку вимогу: з кожного заїзду у Польщу ви повинні привезти іменні чеки. Тобто, якщо ви 10 разів їздили, то мусите мати з кожної поїздки чек(-и).
     
  12. Golgy

    Golgy Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    звідки така інформація? щойно дзвонила в візовий центр, сказали, що такої вимоги немає. іменні чеки потрібні тільки на відкриття 2-ї шопінг візи після першої 7-ми денної.
     
  13. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    І справді, звідки така інформація? Ніде таких вимог не висвітлювалося. Для першої візи так - раз їдете і привозите чеки, щоб мати змогу отримати ту другу візу. А вже потім ви їздите, як собі хочете. Адже іменні чеки потрібні винятково для вироблення повторної візи, на кордоні до того нікому немає діла.
     
  14. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Це якщо ви хочете після закінчення тої мультивізи потім ще раз отримати) Тоді з кожної поїздки треба мати чеки. Так сказали працівники візового центру.
     
  15. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Хмммм... Цікава інформація. Треба буде ще раз перепитатися, бо власне кажучи іноді працівники візового центру говорять суперечливі речі. Наприклад, у темці про візи писалося, що попередньо працівники говорили, що віза суто національна, хоча насправді це шенген типу С.
    Хоча питання отримання наступних віз після річного шопінг-мультика дійсно цікаве, бо ця інформація ніде не висвітлювалася. Всюди говориться наразі лише про 2 візи.

    Правда тут є одне велике АЛЕ. Людина, яка має шенген-візу, не може виробляти іншої шенген-візи, поки не закінчиться термін дії поточної. Тож, наприклад, якщо людина захочете поїхати відпочити в Іспанію, вона теоретично муситиме їхати по цій діючій шопінг-візі, бо другої одночасної шенгенки їй не дадуть. Тож тут іменні чеки з Польщі ніяким макаром не приліпиш.
     
  16. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дивіться, ви елементарно можете летіти в Іспанію з Польщі - та ще й лоукостами, яких там є достатньо (не до порівнянн з нашим єдиним...), при цьому можете встигнути шось в Польші прикупити! Ми збираємося так в Грецію летіти - з Вроцлава.
     
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    ну ок, а при перетині польського кордону з тою шопінг візою митники нічо не допитуються - напр, мету поїздки? коли повертаєтесь назад? (ви ж не будете світити що летите в Грецію по тій візі?)
     
  18. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    а якщо людина хоче летіти напряму з України в Іспанію, то що їй з цією
    візою не можна?
     
  19. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Так, безперечно, я так в принципі зазвичай і роблю, просто я мала на увазі, що ця вимога щодо іменних чеків з кожної поїздки (якщо таке дійсно є) дещо дивна, якщо розглядати річну візу в такому аспекті.

    Та на кордоні можна будь-що сказати, що ви їдете на закупи в Краків чи до друзів, головне успішно перетнути польський кордон.

    Ой, я б з такими країнами як Іспанія, Італія і т.д. - не ризикувала б. Коли я попередньо мала річну шенгенку, завжди їздила через Польщу, щоб не виникало зайвих питань. Та й рейси з Польщі набагато вигідніші - можна до Іспанії за 50 євро полетіти.

    Щось ми здається трохи віддаляємося від теми закупів:)))
     
  20. sani

    sani New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    поділіться пліз лоукостами, якими можна дешево літати