З особистих рецептів

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Оля, 23 Листопад 2006.

  1. Оля

    Оля Well-Known Member

    Дорогі форумляночки!

    Ми всі чудові господині і дуже гарно вміємо готувати. Неодноразово наші смаколики є шедеврами виконанням яких варто поділитись не лишень з домашніми а й з рештою світу. Для цього і є наша пізнавально-повчальна тема З особистих рецептів.:girl_dance:

    В цій теми прошу ділитись як своїми так і чужими цікавими переписами. Дописи на кшталт - мені дуже сподобався цей перепис, або я нічого не зрозуміла, будуть видалятись. Такі речі запитуємо у відповідній темі тут.

    Питання, пропозиції, прохання, зауваження, виправлення граматичних помилок - звертаємось до модераторів.

    Наперед дуже всім дякую за розуміння!:girl_dance::girl_in_love:

    Смачного!
     
    Останнє редагування модератором: 2 Жовтень 2014
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Сирні манюні

    [​IMG]

    Вчора пекла, сьогодні вже нічого немає:) мнямкаааа...:nyam2:

    120 мл кефіру
    1-2 скл. борошна
    сіль
    1 ст.л масла
    150-200 г твердого сиру
    сметана, приправа "Італійські трави" або будь-яка інша за смаком
    Розраховано, орієнтовно, на 15 шт.

    ******

    1) Розтоплюємо масло, змішуємо з борошном, сіллю та кефіром, замішуємо тісто (борошна даємо на око, 1-2 скл., як яке борошно, так, щоб тісто було м"ягке та еластичне)
    2) Натираємо сир.
    3) Розкатуємо тісто прямокутником, товщиною 5мм, посипаємо всю поверхню сиром+приправа і згортаємо рулетом. Згорнутий рулет нарізаємо дольками, товщиною 2 -2,5 см.
    4) Форму змащуємо, стелимо папір, посипаємо злегка мукою і викладаємо булочки.
    5) Кожну "бульку" змащуємо сметаною, посипаєм приправою і зверху потертий сир.
    6) Готуєм 20 хв при 180С, готові змащуємо маслом.

    Смачного:)
     
  3. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання форумлянки:
    Круасани з горіхово-шоколадною начинкою
    [​IMG]
    (даруйте, не вельми вдале фото)
    Склад тіста:
    1 скл.теплого молока,
    2 ст.лож. цукру,
    0,5 ч.лож. солі,
    1 пач. ванільного цукру,
    дрібка кориці,
    50гр. дріжджів,
    2 яйця,
    приблизно 4 скл.борошна,
    100-150гр маргарину (для перемащування тіста)

    Склад начинки:
    2 скл. горіхів,
    0,75 скл.молока,
    0,75 скл.цукру,
    1,5 ст.лож. какао,
    25гр. масла,
    1,5 ст.лож.борошна.

    1. Дріжджі з'єднати з молоком і цікром, дати підійти.
    2. Додати решту складників і замісити тісто.
    3. Накрити, поставити в тепле місце, щоб підросло.
    4. Розділити на 4 частини. Кожну з частин почергово розкачати, змастити маргарином, скрутити рулетом, а потім змійкою. Поставити в холодильник на 2год., чимось накривши.
    5. Начинку готуємо так: в холодному молоці розтерти борошно.
    6. Поставити на вогонь, всипати цукор.
    7. Як розчиниться цукор, додати масла.
    8. Як стопиться масло пересіяти через ситечко какао, одразу помішуючи. Почекати, щоб закипіло і відставити.
    9. Горіхи змолоти, додати до шоколадної маси.
    10. Витягуєм тісто, кожу частину розкачуємо кругом, ділимо на 8 секторів, з ширшого краю кладемо начинку і закручуємо в напрямку до кутика.
    11. Залишажємо круасани ще трішки підійти , змастити молоком чи яйком і пекти до готовності (поки не підрум'яняться).

    Круасани виходять дуже ніжні, хрумкі і "повітряні", але наступного дня тверднуть, тому, мабуть наступного дня треба їх розігрівати.
     
  4. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Смачні, пухкенькі пиріжки:nyam2:

    Для тіста:
    250 мл теплого молока
    550 г борошна + для ліплення
    25 г свіжих дріжджів
    1 яйце
    1 ч.л. солі
    1\4 склянки цукру (або трохи більше, якщо солодка начинка)
    75 г вершкового масла
    25 г олії
    1 яйце для змащування

    Начинка на власний вибір

    Тісто я робила у хлібопічці, у мене спочатку додаються рідкі компоненти, а потім сухі, тому я розвела дріжджі у теплому молоці, додала цукор, сіль, яйце і трошки збила. Вилила цю суміш у відерко хлібопічки, всипала все борошно, поставила програму "Піца" (у мене це 1 год.30 хв.) Вже в процесі приготування тіста (через хвилин 10-15 з початку замісу) влила розтоплене вершкове масло та олію. Зачекала, поки тісто заміситься та добре підійде, вийняла з хлібопічки, розділила приблизно на 16 шматочків, сформувала пиріжки з начинкою, поклала на змащену олією форму для випічки, змастила пиріжки збитим із столовою ложкою холодної води яйцем, дала ще підійти хвилин 20-25 та поставила випікатись у духовку при 190 градусах на 20 хв.
    Смачного :girl_curtsey:
    [​IMG]
     
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    А у нас нині м"яско.
    Беремо 2 свинячих вирізки, посипаємо трошки гранульованим часничком, обвиваємо беконом, зверху намащуємо журавлиновим варенням , посерединці нарізаємо 2 середніх яблучка. Виходить так.
    [​IMG] А тоді на 45 хвилин кладемо в духовку, і виймаємо таку смакоту -
    [​IMG]
     
  6. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання дівчаток у карму і ПП виставлю переписи торта "Баунті"
    [​IMG]
    Тісто:
    4яйця
    200 гр цукру
    4ст л води
    160 гр муки
    1 ч л порошку до печива(можна дати 0,5 ч л соди)
    Я особливо з тим не бавлюсь, спершу взбиваю білки з цукром а потім то все решта добалю і блендером вимішую.Тоді на бритванку(перепис йде на велику бритванку) виливаю і випікаю при 180С приблизно 25-30 хв, воно швиденько печеться(по-ходу бесквітна паляниця), ви собі навіть краще пробйте на готовність
    Паляницю треба пропитати, по рецепту йде 1 ст. води
    2 ст. л. лікеру "Малібу" (я давала коньяк, трошки цукру і воду) або може маєте ароматизатори рому або ще якогось виду, то також тим буде доре
    Крем
    350 г кокосової стружки
    500 г молока
    0,5 ст. цукру(так іде по рецепту, але я дала більше,мені було мало солодке, ви пробуйте на смак)
    200 г масла
    Приготування крему:
    Молоко і цукор змішати і щоб закипіло, тоді додаємо кокосову стружку і варимо на малому вогні десь зо 20 хв, я варила доти поки стружка все молоко в себе не вбере, тоді в добре теплу масу(щоб масло топилось) додаєм масло і можна міксером все вимішати, даємо остигнути, навіть краще застигнути і викладаємо на пропитану паляницю, зверху поливаємо шоколадом(100гр масла+200гр шоколаду) і в холодильник!
    СМАЧНОГО!:girl_wink:

    ---------- Додано в 16:09 ---------- Попередній допис був написаний в 14:20 ----------

    Ой,дівчата, я вибачаюсь, забула написати що до паляниці треба дати 3 чайні ложки какао!
     
  7. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Яйця Фаберже готувала з цього сайту, там гарно в картинках показано послідовність!
    http://www.gotovim.ru/recepts/sbs/yaizafaberzhe.shtml
    Шкарлупки від яїчок збирала десь 2-3 тиждні,помила,посушила і тримала в холодиньнику.
    Навіть як вам потрібно розділяти окремо білок і жовток,і зберегти шкарлупку, то білок гарно витікає а жовток залишається цілим в середині.
    Смачного!
    П.С. Ті яйця дуже гарно виглядають на столі.
     
  8. Iagidka

    Iagidka New Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Морква по-корейськи

    [​IMG]

    Необхідні продукти:
    1 кг моркви,
    5 ст. лож. оцту,
    3 ст. лож. цукру,
    1 ч. лож. солі,
    1 ч. лож. гіркого меленого перцю,
    2 ч. лож. меленого коріандру,
    1/2 ч. лож. червоної паприки,
    1 головка часнику,
    150 г олії.

    Приготування:
    1. Потерти моркву дрібною соломкою,
    2. До моркви додати оцту, цукру, солі і все це перемішати,
    3. Головку часнику пропустити через часникодавку,
    4. Потім дадати перцю, коріандру, паприки, часнику, олії і знову все перемішати ретельно.

    Секрет приготування:
    Готувати страву сьогодні на завтра, щоб увібрала в себе всі спеції.
     
  9. Ariel

    Ariel Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    А через тиждень ще смачніше!
     
  10. Iagidka

    Iagidka New Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Салат із плавлених сирків

    [​IMG]

    Необхідні продукти:
    2 плавленого сирка,
    1 велика морквина,
    3 зубчика часнику,
    2 яйця,
    сіль,
    майонез.

    Приготування:
    1. Сирки потерти на дрібній терці,
    2. Сиру моркву також потерти на дрібній терці,
    3.Часник пропустити через часникодавку,
    4. Яйця зварити на круто і також потерти на дрібній терці,
    5. Все перемішати,
    6. Додати сіль і майонез по смаку і все це знову перемішати.

    Салатик можна подавати в тарталетках або помастити на хліб.
     
  11. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Імбирні пряники

    [​IMG]
    200 г цукру
    250 г меду
    4 ч.л. соди
    3 ч.л. потертого на кашку імбиря
    1 ч.л. меленої гвоздики
    1 ч.л. меленого духмяного перцю,
    2 ч.л. кориці,
    250 г масла,
    2 яйця,
    борошно.
    Кладемо в каструльку цукор, мед і всі спеції, доводимо до кипіння, знімаємо з вогню і додаємо соду, вимішуємо, має вспінитися. Тоді туди ж кладемо порізане масло і вимішуємо, поки воно не розтопиться. Додаємо яйця і борошно (скільки візьме). Замішуємо тісто, має вийти м"яке, не забите, щоб можна було розкатати. Розкачуємо товщиною приблизно 1 см, витискаємо і формочки. Пекти при t 170C 12 -15 хв.
    Готові вироби полити помадкою (сік лимона і цукрова пудра) і прикрасити. Можна полити шоколадом.
    Смачного!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Carpe diem

    Carpe diem New Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Пташині гнізда

    [​IMG]

    нам потрібно:
    250 г. маргарини
    2,5 ст. муки
    2 жовтки
    30 г. дріжджів
    3 ст.л. сметани

    маргарин кімнатної температури розтерти з жовтками, розмочити дріжджі в сметані, додати до маргарини і жовтків, розмішати, поступово всипати муку. . тісто помнути руками . розділити на дві частини і поставити в холодильник на 1 год.

    збити білки з 1 ст. цукру. підготувати подрібнені горішки і мак.
    одну половину тіста розтачати (так як на рулет) не дуже тонко. змастити тісто білком (один край, той що буде в кінці рулету, до кінця не змащувати), посипати маком і горішками .
    скрутити рулет, порізати на кусочки близько 1 см. в ширину. викласти на деко, застеленого пергаментним папером. і в духовку!
    пекти 25 хв. при 180 С.
     
  13. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: З особистих рецептів

    Салат з креветок і авокадо
    [​IMG]
    Яйця варені
    авокадо сире (тільки почистити від шкірки)
    креветки (в мене були не чищені. Відварила в підсоленій воді, почистила і порізала)
    майонез
    сіль
    Порізати, посолити, заправити майонезом. Дуже смачний салат. Потім знайшла такий самий рецепт, тільки ще з додаванням болгарського перцю. Як на мене, теж пасуватиме сюди
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання форумлянок подаю рецепт
    "Свинини тушеної з грибами в сметанковому соусі під сиром та зеленню"
    Складові в розрахунку на 5 горшочків
    Свинина 0,5 кг
    Картопля 1 кг
    Печериці 0,3 кг
    Цибуля 2 шт
    Сметана
    базилік та інші приправи до смаку
    Сир Пармезан
    кріп
    М"ясо ріжемо кусочками і посипаєм базиліком та солим, залишаєм на пів години.
    Тим часом невеликими кусками ріжемо картоплю та гриби.
    Картоплю смажимо до напів готовності.
    Порізану кільцями цибулю тушимо з грибами та мясом до напів готовності у воді, олії та з приправами, потім додаєм сметани, так щоб рідини було досить багато. Я це роблю у глибокій пательні, бо люблю багато соусу.
    Далі беру горшочок і кладу шарами мясо з грибами, картоплю, і знову мясо з грибами, заливаю сметанковим соусом і в духовку (180 градусів). Коли наше мясота картопля готові посипаєм сиром та зеленню і ще на 5 хвилин в духовку.
    Смачного!

    [​IMG]
     
  15. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Американка

    [​IMG]


    - 3яйця
    - 200 г цукру
    - 150 г олії
    - 400 г борошна
    - 2 ч л кориці, какао
    - 1ч л соди (або порошку до печива)
    - 1 кг яблук
    - 0,5ст родзинок
    - 0,5ст горішків (грецьких)

    Яйця розтерти з цукром,добавити олії,кориці,какао,соди і муки.Замісити тісто. Тісто такої консистенції виходить що липне до рук.
    Родзинки запарити,яблука почистити і порізати невеликими кубиками,горіхи подрібнити. Це все змішати з тістом. По рецепту виглядає так що яблук дуже багато,але коли тісто почне рости то яблука затягнуться. Я пекла на велику бритванку. Зверху терла шоколад(просто дома його вже аж забагато) і посипала пудрою.
    Смачного!
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: З особистих рецептів

    На прохання дівчат у кармі даю рецепт пляцка з плавлених сирків.
    Пляцок з плавлених сирків.
    наперед прошу вибачення, що без фото, бо на жаль вже з"їли і нема що фотографувати.))
    І так для тіста потрібно:
    2 склянки муки
    1 пачка маргарину
    6 столових ложок сметани або кефіру (краще сметани)
    1 чайна ложка соди погашеної оцтом
    Приготування тіста:
    Розтерти маргарин з мукою, додати сметану, або кефір, тоді соду з оцтом, замісити тісто і поставити в холодильник на 2 год.
    Начинка:
    6 яєць
    3 шт. плавлених сирків
    6 шт середніх цибулин.
    Яйця збити міксером на піну, додати потерті на грубій терці сирки і цибулю просмажену на олії. Я цибулю не висмажую, роблю з легка золотаву.
    Потім беру круглу бритванку таку як на торт, застелюю пергаментом і тісто на дві частини, розкачую, одну на низ, роблю бортики, викладаю начинку, другу частину тіста на верх і заліплюю бортики.
    Тоді в духовку.
    Смачного.:)
     
  17. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    подавала фактично аналогічний рецепт...
    і взагалі він у нас у варіаціях...від Марусі-мами,від мене,від Септіма ... ну плюс-мінус варіації пропорцій начинки... але факт - той пиріг нічим не зіпсуєш, бо добрий дуже...
     
  18. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Печінка оригінальна.
    [​IMG]
    пів кг. печінки (будь-яка)
    2 цибулі
    2 морквини
    4 яйця
    250 гр. майонезу
    1 стакан скл муки
    1 пачка порошку до печева
    1 стакан скл молока
    пів літри води
    Сіль, перець.

    Даємо печінку, цибулю, яйця, молоко, муку, Сіль, перець, порошок до печева перемолоти або збити блендером. Змастити форму олією і пекти 30 хв. при 170-180 градусах. Нарізати кубіками цибулю,натерти моркву і тушимо 5-7 хв. Потім готовий паштет треба порізати на кусочки і перекласти шарами морквою та цибулею.Розводимо воду з майонезом, заливаємо і ще тушимо 20 хв.
    Виходить дуже смачно, улюблене блюдо!
     
    Останнє редагування модератором: 3 Лютий 2012
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: З особистих рецептів


    Лимонник (На невеличку форму 20х25см)
    [​IMG] (фото з блогу)

    Молоко - пів шклянки (до 150 мл)
    Сухі дріжджі - 1 ст. л.
    Масло - 200 г
    Цукор - 1 стакан скл в начинку, 0,25 стакана скл в тісто
    Сіль - 0,5 ч. л.
    Мука - 2,5 ст.
    Лимон - 1 шт.
    Апельсин - 0,5 шт.
    Яйце - 1 шт (жовток для змазки)

    Розтираємо масло з мукою. В теплому молоці розводимо цукор і дріжджі. З"єднуємо інгредієнти, додаємо сіль і замішуємо туге тісто. Ставимо його в холодильник на 30 хв.

    Робимо начинку: пертираємо пів апельсина з лимоном і цукром, можна в м"ясорубці. В блендері виходить краще. Щоб пляцок не гірчив, я зняла цедру лимона, мені так смачніше.

    Тісто ділимо на три частини. Найнижчий корж має бути найбільшим, бо має застилати і стінки форми. Викладаємо в змащену форму тісто, на нього виливаємо пів начинки, викладаємо другий шар тіста і добре защипуємо, щоб не розклеїлося, бо витече начинка, зверху накладаємо другу частину начинки і останню порцію тіста. Змащуємо жовтком, проколюємо зубочиткою і ставимо в розігріту до 180 градусів духовку на 40-50 хв.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Лютий 2012
  20. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    На багаточисленні прохання в карму виставляю рецептик мигдалевих біскотті. Взяла з блогу Ніки Білоцерківської http://belonika.livejournal.com/74929.html Пишу так, як в мене вийшло по затратах продуктів.

    [​IMG]

    Нам необхідно:
    400 г муки
    200 г цукру
    4 яйця
    1 ч. л. порошка до печива
    1 ч. л. солі
    1 ч. л. ванильного цукру
    пару крапель мигдалевої есенції
    150 г мигдалю
    родзинок і журавлини не давала, бо не люблю

    Змішати в миску муку, цукор, сіль і порошок до печива. Розділити 1 яйце на жовток і білок. Білок відставити в сторону. В мисці взбити вилкою 3 яйця+жовток, ванільний цукор і 1 ст. л. води. На сухій сковорідці підсмажити очищені зерна мигдалю, але постійно помішуючи, щоб він не підгорів до золотистого кольору. Дати вистигнути, крупно порізати на 3 частинки кожен мигдальний горішок. В муку влити яєчу суміш і перемішати, додати порублений мигдаль, пару крапель мигдалевої есенції (я брала Др. Еткера). Вимісити руками тісто. Воно потребуватиме ще муки. Отримане тісто розділити на рівну кількість частин та сформувати ковбаски довжиною з деко, яке попередньо змастити маслом (в мене вийшло 5 ковбасок, товщиною 4 см). Викласти на деко на відстані 5 см.Змастити білком, який в нас залишився. Випікати 30 хв при температурі 180 градусів. Потім витягнути і дати ВИСТИГНУТИ. Порізати ГОСТРИМ і ТОНКИМ ножем на 1см-ові кусочки-сухарики і викласти на деко. Ще на 10 хв в духовку.
    ВСІМ СМАЧНОГО!
     
  21. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Особисті переписи - Запитання і зауваження

    Зелений соус з базиліку.

    базилік - 1 пучок ,
    петрушка - 1 пучок,
    сир "Пармезан" (можна замінити будь-яким твердим сиром- брала який є вдома) - 70-80 г,
    кедрові горішки - 2 столові ложки,
    часник - 3-4 зубчики,
    оливкову чи рослинну олію - 100-120 мл,
    сіль

    можна без горішків- я взялась шукати по найближчих маркетах- то небуло)
    для гостей я робила *манюні* і ставила мисочку з соусом, добре дуже було)

    думаю, ще смачно було б з сальсою, але зараз не сезон на ті овочі)
     
    Останнє редагування модератором: 2 Лютий 2012