Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Solodka Konfeta

    Solodka Konfeta New Member

    Відповідь: Молочниця

    Якщо виникає така проблема, головне не запустити. Якщо "впіймати" симптоми зразу, то достатньо декілька разів на день спринцюватися слабким розчином соди (тільки ретельно). Ну і звичайно - свіжа білизна.
    [​IMG]
     
  2. n a t a

    n a t a Загублений

    Відповідь: Молочниця

    Доброго дня дівчата !!! Хто може детальніше описати про траву БОРОВА БАБКА???дякую
     
  3. sciongirl

    sciongirl New Member

    Відповідь: Молочниця

    http://zdorovo-1tv.ru/video/zhit-zdorovo-vypusk-ot-25-maya-2011.htmlЗнайшла відео на цю тему десь з 35 хвилини чітко та ясно пояснюють що коли і як треба робити. Цікава інфа про шкоду спринцювання та трусів стрінгів, які особисто я ношу майже постійно.

    ---------- Додано в 14:42 ---------- Попередній допис був написаний в 14:01 ----------

    http://www.1tv.ru/sprojects_edition/si5804/fi14010З 12 хв. окрема питання про спринцювання. Як виявляється нічого корисного в цьому нема.
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Зараз вперше стикнулася з цією проблемою. Були деякі інші, ніж завжди, виділенння, тому здала аналізи і виявилася молочниця. Я якось не дуже на те звернула увагу, адже взагалі-то нічого більше не турбувало. Але за тиждень вилізли всі інші симптоми, стало непереливки, тому почала спринцюватися ромашкою, оскільки хотіла уникнути прийому будь-яких препаратів, бо годую груддю. Результату - нуль. Нині не витримала і купила Пімафуцин (здається, то один препарат, що дозволений, коли жінка годує). Хто приймав цей препарат і чи допомгло? До речі, достатньо 3 свічок чи все-таки треба пройти курс 6?
     
  5. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Молочниця

    користувалась я ним , тиждень не було) а потім знову , можна було здуріти ((((((( я у воду добавляла 1 ст.л соди ( це якщо Ви в тазіку) і господарське мило , помогло. Сподіваюсь допоможе)) а дитинці точно не зашкодить , а ще ніякмх прокладох із запахом!!!!
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    А це просто підмиватися чи спринцюватися? Наскільки я розумію, це разом сода з милом (а на скільки води)?
     
  7. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Молочниця

    Так підмиватись соду у воду а милом митись , я брала три літри вистачало . Так і ще , чуть не забула , трусики обов'язково утюжимо чоловікові теж , і якщо коли була молочниця була лябов )) тобто без презерв.. , то велика імовірність , що чоловік теж заражений і навать , якщо він ще нічого не говорить , що щось турбує , купіть йому лактоцит , коли в душі нехай миється воно ефективне своїм власним досвідом переконалась . Бажано ще трусіля прати дитячим порошком.. Будбте здорові !!!!! ))
     
  8. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Минулого місяця теж тут скаржилася на молочницю. І таки обійшлося без свічок, я підмивалася ромашкою, содою і хлорофіліптом, чергуючи це все, на день милася 4-5 разів. Чоловік також користувався ваночкою з хлорофіліптом і нам допомогло, але відразу воно не допоможе, так за два три дні видно полегшення. Ну і звичайно дотримуватися таких правил, хоча б на період лікування, не носити стрінгів, не використ щоденних прокладок, білизна простенька котонова, не носити тісний одяг, не вживати їжу яка б могла провокувати молочницю це солодке і продукти, що містять дріжджі.
     
  9. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Так, Марточко, дякую за доповнення, це справді були свічки Залаїн (я щойно подивилась в своїй мед.карточці). Я ставила двічі на ніч з інтервалом 7 днів.
     
  10. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Молочниця

    дівчата, порадьте. я ніколи з молочницею не стикалася, але от на аналізах вона з"явилася. мене нічого не турбує. лікувати чи ні? лікар прописав Есзол та Кандібене, і чоловікові Дермазол
     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    я б не лікувалась
     
  12. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Молочниця

    я от теж близька до цієї думки. дякую
     
  13. Korzuk

    Korzuk Active Member

    Відповідь: Молочниця

    я б теж не лікувала , якщо нічого не турбує!

    а я користувалася вагінальними таблетками Клотримазол, вроді такі нічого, але та молочниця то постійна моя біда, я вже і рушник ховаю, щоб ніхто не повитирався і милом окремим користуюся, хіба єдине шо не роблю то труси не прасую, напевно пора)
     
  14. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Молочниця

    "Микроорганизмы рода Кандида входят в состав нормальной микрофлоры рта, влагалища и толстой кишки большинства здоровых людей." (див)
    тому не потрібно лікуватись ні вам, ні чоловікові, якщо немає симптомів.
     
  15. Tinela

    Tinela Active Member

    Відповідь: Молочниця

    Як ту заразу можна вилікувати при вагітності?
     
  16. Skobik

    Skobik New Member

    Відповідь: Молочниця

    Мені прописали Ліварол свічки, при вагітності, тьху-тьху як рукою зняло, вже 4 місяць не нагадує про себе, при попередній були постійні рецедиви.
    Але тут мабуть вартує з лікарем порадитись, вже ж не тільки себе лікуєш.
     
  17. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Пімафуцин дуже дієві свічки.
     
  18. Ashana

    Ashana New Member

    Відповідь: Молочниця

    При вагітності можна тільки полегшити симптоми
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    та ладно, я вилікувала Ліваролом. і то повний курс не пройшла, а лише кілька днів: полегшала - і перестала ставити.
     
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    У мене з'явилась молочниця коли була вагітна, тоді я брала свічки Пімафуцин (їх дійсно можна вагітним). Все пройшло, а за якийсь час (пару місяців) знов те саме , тоді брала інші свічки (може і Ліварол). Головне читайте, щоб не було протипоказів вагітним. І лікувати цю напасть треба, не ходити ж весь час з дискомфортом, та й дитині під час народження , знаю, не варто з грибком контактувати.