На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Ritamadonna, 12 Листопад 2011.

  1. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Може не туди пишу, але спробую. Хтось пробував зараз реєструватися на польську візу. Вчора відкриваю їх інтернет сторінку, а в нас у Львові на чергу не ставиться. Я чогось не розумію Вінниця відкривається, Київ також , у всіх містах можна стати в чергу, а у Львові і Луцьку ні. Як таке може бути ?
     
  2. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    тільки що глянула, нормально дата вибирається, на 18.11 і з 21.11 і далі є місця....
     
  3. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

     
  4. sani

    sani New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    в неділю поляки на заправку їдуть і назад, такщо черги теж є :)
     
  5. Just me

    Just me Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Вчора була у Польщі, там ще знижок немає на одяг, так що не поспішайте ))) До речі, обходила у Варшаві Złote tarasy, та там можна жити! 4 поверхи (чи то 5), очі розбігаються, інфраструктура супер, навіть кімната матері та дитини на кожному поверсі:girl_yes2:
    Буду повертатись через тиждень, якщо все буде ок, ще раз погуляю по магазинах, відзвітуюся:girl_flag_of_truce:
     
  6. jozya

    jozya Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    це найдорожчий центрум хендлови у Варшаві, я більше люблю щось до наших цін типу Аркадія. Взагалі цим до центру ближче, тим ціни дорожчі. До віддалених торгівельних центрів колись навіть безкоштовні автобуси їздили (тепер платні, але все одно і швидко і зручно). Я в серпні купляла малій босоніжки, то різниця в магазині однієї і тієї ж марки була порядка 20 злотих (при їх загальній вартості у дешевшому магазині 35 злотих).
     
  7. Yoda

    Yoda New Member

    А що можете сказати за blue city i Mokotow? Бо я в blue city в основному скупляюсь, може десь є центр з тими самими магазинами і дешевшим товаром?
     
  8. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Була я вчора в Польщі. Дівчата, шо маю вам сказати - то атас. Я перший раз машиною закордон їздила, бо ж переважно все літаками. Їхали через Краківець-Корчова, черга не те що велика, то кілометри машин! нас пустили без черги, бо супроводжували автобус з неповносправними дітьми (і то керівник групи мусила йти і говорити з митниками, щоб пустили нас і ми по зустрічній смузі всіх обїхали). То ми провели там 3(!) години. Назад виїхали з Кракова вже самі з чоловіком, на кордоні були о 1.30 ночі - і простояли 4,5 години! Ми йшли по зеленому коридору і ні про які там такс-фрі мова не йшла, ми навіть речей особистих не мали. А ті що стояли на червоний коридор з товарами (я так зрозуміла, що якщо хочете такс-фрі то йдете по червоному), то там не знаю, певно годин по 10 люди стояти мусіли.
    Висновок - або їхати десь в неділю, коли кажуть нема таких шалених черг, або ну його в баню, провести півдоби по кордонах за 300 грн економії (хіба реально купувати на великі суми)
     
  9. jozya

    jozya Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Blue city достатньо дорогий, але в міру. Про Мокотув не знаю, не чула/не була. Найкращий аутлет в Варшаві - в Урсусі (їхати - мама дарагая), але воно того варте (нам останнього разу не пощастило :girl_devil:). Ось тут їхній сайт. Там же можна знайти адресу і які магазини.
     
  10. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Говорила зі своєю знайомою, яка живе у Польщі вже б.10років, то казала , що найбільші знижки за тиждень до їхніх свят, тобто на нашого Миколая якраз.
     
  11. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

     
  12. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    А куди поїхати на нормальні закупи, якщо їхати через Раву-Руську?
     
  13. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дякую за рекомендації!!!

    Вчора на один день їздила по роботі в Перемишль. Хоч не було багато часу на закупи - зрозуміла, що все-таки Жешів має бути краще.
    В суботу біля TESCO інші магазини вже не працювали після 18 год, а в TESCO розпочиналася шопінг найт зі знижками по магазинах-20%.
    Вибір не дуже вразив, але ціни реально нижчі ніж у Львові. Закупилася в основному продуктами: кава, екзотичні сири, приправи Вегета, а також шампуні (Head and Shoulders не порівняти - наш і польський), гелі для душу, порошок пральний.
    Висновок - закуповуватися поїду ще, на одяг і продукти у великій кількості.

    У Бєдронці на самому кордоні в Шегинях нічого цікаво не було. Народ чомусь скуповував сосиски, шоколадки... я це проігнорувала.

    На кордоні черги були, але не надто довгі, думаю, краще їхати в будні, і не на свята.
     
  14. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Дівчата може хтось поїде в Польщу велике прохання , привезіть будь ласка червону пасту до взуття. Сказали мені що в нас у Львові червоної нема , а в польщі є. Будьте-такі добрі. Не хочеться через одну пасту відкривати візу.
     
  15. vitek

    vitek Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Mozu kupyty, ale jakszo czesno to ne baczyla nide. Pidu poszukaju na dniah jak znajdu to dam znaty.
     
  16. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    мій чоловік іхав якось недавно в Польщу на закупи в Перемишиль в Теско і в Бєдрьонку, то сказав, що останній раз їхав у будній день, правда він залишив машину на самому кордоні, і пішов через перехід, дуже добре їхати з самого ранку суботи, принаймі ми на власному досвіді переконались)
     
  17. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Буду дуже вдячна! І з мене шоколадка.
     
  18. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    А хіба в Польщі з 2 січня не буде сейлів?
    В Європі до нового року знижечки до 50% максимум, а з 2 січня мінус 70% скрізь.
     
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    А я в Бедрьонці любила купляти всякого, сумок так на 3)))) ми з xsanka відривались по повній. В Теско теж набирали , але там довго лазити тре. Чекаю свою візу і хочу зїздити, може на знижки попаду.
     
  20. Ingochka

    Ingochka New Member

    Відповідь: На закупи до Польщі (Перемишль, Жешув)

    Можливо хтось вже встиг скористатися нововведенням польського консулята - візою на закупи? Знаючі, опишіть, будь-ласка, як справи з тими іменними чеками, їх виписують без проблем, на вимогу? Цікавлять основні торг. центри наприклад в районі Перемишля, Жешува, також супермаркети типу Бєдронки, TESCO тощо.