протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем loreniya, 13 Квітень 2010.

?

Завдяки протезуванню я

  1. маю 1 імплант

    11 голосів
    22,0%
  2. маю декілька імплантів

    12 голосів
    24,0%
  3. маю 32 імпланти

    0 голосів
    0,0%
  4. чисте задоволення

    4 голосів
    8,0%
  5. чистий клопіт

    7 голосів
    14,0%
  6. не протезую взагалі

    19 голосів
    38,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Finya і Яська Березнева, тут є тема про стомаологів. Вам туди)
    а на рахунок ірригаторів-маю таке. Штука хороша,без сумніву. Масаж ясен- дуже корисна та й ,зрештою,приємна процедура. А у Вашому випадку,Finya, при наявності протезування, це ще й незамінна річ для повноцінної гігієни ротової порожнини!
     
  2. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Користуюся вже два місяці ірригатором. Висновок: затрачених грошей вартує. Вичишчає залишки їжі між зубами (моноструя), масажує десна і вичишчає між зубами і деснами (бульбашкова струя) (вибачте за слово "струя", але тут воно доречне).
     
  3. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    після довгих вагань і вибору в стоматології вибрала імплант: 1 ) "мостик" - шкода здорових зубів вдва рази дешевше імпланта і брекетів; 2)брекети - практично всі хто носили відмовляли, довга процедура і невідомо як там буде...; 3 )імплант - швидко порівняно з брекетами і ті самі практично гроші.
    Зробила один, набряку і синців немає, відсутня біль зараз, правда процедура особисто для мене неприємна, я завжди терплю і не боюсь стоматології, але тут знала що будуть сверлити в кістку і тут зявилась паніка, наркоз такий як для видалення нерва, щоб відчувала і коригувала лікарів. Тепер буду чекати два місяці чи він прижеветься і т.д.На даному етапі задоволена, подивлюсь як далі буде.
    Ціна орієнтовно 6000,0 грн. робила в стоматологічній клініці Меdici - чому вони, я там просто лікувала зуби і ставила коронки, відгуків про імплантацію у Львові, про лікарів і клінік мало, практично немає.
     
  4. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    А я 7 років назад ще нічого не знала про імплантати і вибрала " мостик", для цього дозволила обпиляти два повністю здорових зуба.Три роки тому назад ,добрячи намучившись з погано зробленими коронками, після довгих вагань і консультацій, зняла нарешті свій "міст" і замінила його двома імплантатами.
    Це задоволення не з дешевих, але результат перевершив мої сподівання.
    Тут дівчата писала,що пів-року стирчать"залізячки"- в мене вони були зашиті всередині, поки приживалися .Аж перед тим, коли вставляли абатменти, прийшлося тиждень походити з "кнопочками" в десні.
    Припухлості взагалі не було, болю, коли почав відходити наркоз, -також.Я аж для профілактики і зі страху випила була таблетку ібупрофену.
    Весь процес тривав 4 місяці , хоча мушу додати, що це була нижня щелепа, з верхньою може бути більше проблем.
    Зараз слідкую за гігієною, стараюся раз в пів-року робити професійну чистку,простір між зубами вичищаю "йоржиком"і поки що все добре.
     
  5. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Це тема про протезування. Мене лікування не цікавить, в конкретному випадку.
    Де купували (в магазині, чрз інтернет) і яка ціна, скажіть, будь ласка?
     
  6. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Привезли з Києва .
     
  7. CrazyT

    CrazyT New Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    а хтось ставив імплант на верхній передній зуб? Там ставлять якусь тимчасову накладку чи требе пів року без зуба ходити?
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Мені завтра будуть розширяти канал у 4 правому нижньому зубі. Будуть приживати туди імплантант. Пояснили так: що спочатку зроблять штучний зуб, внедрять його в корінь, якщо не буде побічної реакції( пробний варіант 2 тижні носити) от тоді накриють коронкою. Підібрали такий варіант,щоб не робити мостик, спилювати 2 здорові зуби. Надіюсь то все нестрашно
     
  9. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Приживляти імплант в корінь зуба?.. Вперше таке чую. :confused: Імпланти ж в кістку приживляють,а не в корінь. Вам,мабуть,вкладку роблять.

    При імплантації в передній ділянці можуть провести тимчасове протезування. Це питання вже безпосередньо з спеціалістом,який буде робити, треба обговорювати.

    А ірригатор мені подарували,тому ціни не знаю. Купували в магазині мережі TCM.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    якщо в корінь, то це, напевно, штир, який вкручують у корінь, таке роблять. може лікар просто назвав його імплантом.

    а імпланти вкручують в кістку. Недавно цікавилася цінами, то ізраїльські чи 800 чи 900 у.о., а німецькі 1200 у.о. Так дуже навіть недешево.

    ---------- Додано в 12:13 ---------- Попередній допис був написаний в 12:05 ----------

    а хіба це не різні речі?

    брекети - рівняють зуби
    імплант - коли немає зуба взагалі

    як можна вибирати між імплантами і брекетами.
    ну місток і імплант - зрозуміло, а імплант і брекети :confused: що ви мали на увазі?
     
  11. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Я так розумію, видалити зуб, що вибивається з ряду, а натомість поставити імплантант - одразу рівненько, на то місце, що треба :scratch_one-s_head: Але якщо справа в декількох зубах, то не вихід, на мою думку.
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    так коли зуб вибивається з ряду, то при його видаленні місця не завжди достатньо ( або навпаки занадто широко), щоб на його місце просто поставити імплант. А брекет системою якраз можна "стягнути -розтягнути проміжки". Спочатку робиться "пластика", а вже потім при необхідності- імплант

    ---------- Додано в 13:46 ---------- Попередній допис був написаний в 13:45 ----------

    коліжанка тільки собі зробила один ( причому далеко не в найдорожчій клініці нашого міста,хоч і хорошій)- 1000 у.о.
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    нічого собі, навіть не знала що так можна. чесно кажучи, напевно, ніколи б не погодилася вирвати зуб і поставити імплант просто заради голівудської посмішки. кривенький - зате свій )))


    вчора моя співробітниця почала ставити імпланти, то каже що один коштує 300 у.о.
    трохи мені то дивно, бо зовсім недавно цікавилася цінами то мені називали 800-1200 у.о. Спочатку я думала може то штирі просто в корінь вкручують, та ні сверлили піднебінну кістку вкрутили якісь залізячки і зашили на півроку щоб приживалося. цікаво чому така різниця в ціні.
     
  14. greenberry

    greenberry New Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    різниця в ціні можлива у різних клініках. Не впевнена, що настільки велика. На даний час є можливість робити імпланти з імпортних і вітчизняних матеріалів. Принаймі так мені в клініці пояснювали. Точно не кажуть чи наші гірші, але радять такі імпортні
     
  15. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    так в тому то і справ,а що інших і не пропонували, бо коли я сказала, що то буде коштувати порядка 1000 у.о. відповіла мені що не може такого бути, що я щось путаю. ну я і не наполягала.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    так може співробітниця поки мала саме оцей перший етап імплантування?Тоді попереду будуть ще. І за перший вона цілком могла заплатити таку суму. Але кожен наступний етап оплачується окремо. От в загальному і виходить така сума.
    так і є. вже дочитала. Чи то їй лікар вже озвучив остаточну суму , в яку їй обійдуться всі етапи разом? Тоді нереально дешево. навіть з використанням вітчизняних матеріалів
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    мені це теж здається чимось нереальним. може, дійсно, потім треба буде доплачувати. але наразі вона мені сказала що ціна одного 300 у.о. може то у лікаря така тактика, а потім вже нема куди діватися, бо треба довести до кінця. прийдеться доплачувати.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2013
  18. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Моя лікар назвала ціну: 1000 доларів. 500 за сам імплантат, 500 за коронку (якщо я правильно зрозуміла, як це все виглядає)
     
  19. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    Дівчата,різниця в ціні може бути дуже вражаючою. Залежить від країни виробництва імплантів,від іміджу клініки, від досвіду самого лікаря(початківець завжди скаже меншу ціну). В кінці кінців,особисто знаю багато випадків коли дійсно спочатку казали одну ціну,а потім називали вдвічі вищу,бо щось в ході лікування змінилось. Зрештою,часом воно так і є. Бувають випадки коли хірург вже під час операції бачить що одного імпланту мало, або треба вкрутити інший. А часом це все питання совісті..
    Так чи інакше,перед початком лікування лікар має повідомити про всі можливі варіанти його ходу і пояснити які варіації в ціні можливі.
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

    це вкрутили мені вкладку металеву у корінь. Тепер з нею трохи похожу(на вид негарна желізяка), а наступного тижня зроблять мірку і на нього коронку з металокераміки. Та вкладка вийшла мені 200 грн, а коронка від 50 до 70 у.е. вийде.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1