Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. Malinka

    Malinka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Я б вам радила Чарівний Замок навпроти Пікассо. Там є англійська, "інтелектуальний розвиток" (переважно аплікації-малювання пальчиками) та музичне заняття (по типу як в садочках).
     
  2. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ходили в Естет, знаємо Юлю:) Моя Соломія до кінця року вже не танцювала, а дуріла в кутку:) От на народні моя б пішла. Є на Науковій, 17 ансамбль. там з 5 беруть, може за рік запишемося
    Я туди на стрейчінг ходжу, для вас буде там непогано. щодо віку - не переживай, мою Соломію брали, так що вас тим більше


    Віка ,який глухий, цеж елітний район))))) І погуляти є де, можу місця показати:girl_yes:
    Ми туди ходимо на спорт.гімнастику вт і чт на 18:00 . Моя Соломія просто щасливенна вибігає звідси. Тренер молода дівчина.
    Щодо розтяжок і травм напишу свою думку(як чемна дитина із золотою медаллю,двома в/о і червоними дипломами і впридачу із поганим зором і проблемним хребтом):на спорт дітей віддавати однозначно треба,почнеться школа, сколіози,читання, купа іноземних мов, репетитори, а кожен хоче мати здорову дитину і щоб у неї в 30 років не лізли камені з нирок:girl_nea:
    головне без фанатизму і щоб дитині це подобалося.
    Коли я вирішила записати дитину на спорт.гімнастику, то вислухала і про травми, і про плечі як в плавчих)),але мене це не зупинило.
     
  3. Smaylik

    Smaylik Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Записала вчора малого в Чарівний замовк на інтел. розвиток. Ще правда не сформована група на 2 зміну, але казали, що можливо на понеділок вже будуть заняття - передзвонять. Просила, щоб заняття були хоча б на 17.45 год, бо інакше не встигаю - постараються.
    Заняття тривають - 45 хв, 2 рази на тиждень, виходить 240 грн на міс.
    Ще мене цікавила "творча майстерня", але наразі група лише до обіду є.
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дівчатка,звертаюсь за порадою.
    Маю маленького і дуже енергійного непосиду 3,5 роки.:) Дуже любить бігати, ганяти з м"ячем, кувиркатися, скакати. На місці сидить, хіба коли їсть і то його на це не завжди вистарчає.:)
    .Може хтось може щось порадити, куди б то нам записатися, щоб трохи енергію зігнати?:) Чи таким маленьким світить хіба ліпка і малювання.)) Але тим його точно не зацікавиш, а я хочу, щоб заняття йому були до душі, а не на мус.

    Порадьте нам щось, пліз.:girl_curtsey:
     
  5. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ми записались на плавання в Софію, індивідуальне заняття з тренером - 85 грн, якщо купляти абонемент на 10 занять то по 70грн. Спочатку тренер порадив ходити 1 раз на тиждень, а далі буде видно. Заняття з 17,00 до 21.00
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А як дитину звідти везти в морози? Ми машини не маєм. Не старшно після плавання на мороз?
     
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Хочу сходити туди на пробне заняття.
    Як там умови? Є, де мацьопу передіти і покласти, щоб самій одягнутися?
     
  8. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Я старшого відводила і без будь-яких проблем!!! Жодного разу не пчихав через власне плавання. Але ми не в Софію ходили, а до Віки. Після плавання добре витертись, вушка особливо, потім поки одягнете дитину, поки самі + перекус обов"язково ))) Та й одягатись по погоді. Основне не зіпріти в проміжку між басейном і виходом надвір.
    З молодшим піду однозначно!!!
     
  9. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А може хтось знає щось таке "хлопчаче" рухливе в районі Коновальця? Ну чи хоч малювалки якісь в тому районі? Так щоб після обіду? Бо я все облазила і щось на 3 роки ніц не знайшла.
     
  10. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Гуртки для дітей

    в нас Стофія" біля дому, тай не треба його зразу виводити, посушитись, переодягнутись, посидіти з 15хв. та йти тоді. А зрештою ще не дуже задумувалась над цим. Я давно шукала куди б водити на плавання Максимка, але завжди було задалеко, а тут коло хати. Та й Максим дуже хоче, побачимо після першого заняття.
     
  11. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Сходіть у Веселку на Антоновича (біля 17 школи). Ми пішли в Писанку (танці, хор), але там є просто танці, якась розвивалка, а ще є подібне в Роксі
     
  12. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Гуртки для дітей

    глухий р-н це винники:girl_cray:моэму школяру потрібна якась гімнастика, обов"язкова, показана лікарями. Танців замало. Ніде знайти неможу так, щоб по мінімуму возити, Личаківська так само. Може хто підкаже що є в тому р-ні?
    Наразі получається так, що поки я старшого вожу по гуртках - молодший, замість того щоб десь зі мною гуляти сидить в машині по пів дня.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей

    до вас хіба найближче буде гімнастичний зал на Керченській ( р-н Зеленої_Дністровської)
     
  14. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Гуртки для дітей

    це дуже далеко ((((( з нашим розташуванням це купа часу, якого нема ((((
     
  15. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

     
  16. Сонечко

    Сонечко New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А куди саме водите? Нам би теж такі танці!
     
  17. Loyal

    Loyal Well-Known Member

     
  18. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Гуртки для дітей

    ми ходимо в Святослав, до Тетяни, але то не те.
     
  19. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    На Личаківській 148 є спортивна школа, там Дзюдо, вільна боротьба, бокс, може і карате(не впевнена).
     
  20. Jarina

    Jarina Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    дівчатка, р-н Південний-Любінсьа-Патона
    які є танці( Аеліту і Едевльвейс не включаю, бо там в ті дні ,коли підгтовка)
    хтось щось знає?
    підкажіть
    дякую