Як ви підтримуєте форму?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Фрезія, 22 Лютий 2007.

  1. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    поменьше двигаться и побольше мучного - рецепт от гурченко :)
     
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Точніше: поменьше мучного, побольше ночного:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. tani4ka

    tani4ka Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Дівчата,хто ходив в Дім краси(на Франка) на степ до Лєни?Як ваші враження?Можливо знаєте де її можна зараз знайти,або прізвище?Вона вже там не працює.А мені дууууууже потрібна!!!!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 9 Червень 2009
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Дівчата, що живуть на Сихові, хто хоче побігати або покататись на роликах, може якось разом організуємо, то самій якось ....
     
  5. dianka

    dianka Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Я після пологів набрала лишніх 20 кг, і ніяк не могла схуднути, доки не взялась за себе серйозно-мало калорій, багато спорту, зараз повернулась до своєї нормальної ваги
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Солнушко

    Солнушко Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    я під час вагітності набрала аж 32кг...після родів важила на 20кг більше,ніж до!!!! однак я не виглядала безформенною коровою!!! так, я стала інакша і форми мої змінились,але якось рівномірно вага розмежувалась по тілу-це мене радувало!!!! однак зайва вага мені ні до чого-тому я хотіла якнайшвидше зайнятись собою-робити фізичні вправи,правильно харчуватись і тд...тільки все сталось не так як гадалось-в спортзал я змогла ходити,коли моєму малюку вже виповнилось 1 рік і три місяці..... тому до своєї колишньої ваги я повертаюсь повільніше...проте після того,як я почала займатись у спортазі,я помітила значні зміни у моїй фігурі-зменшилась не вага,а об"єми !!!! от тільки правда ще трошки треба підтягнути животик,стегна і бедра,але все треба робити поступово!!! зараз моя вага становить 70кг при рості 1м 74см,і почуваю я себе чудово!!!!:girl_in_dreams::girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. ludmila

    ludmila Member

    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Я пробувала - не моє.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ксеня26

    Ксеня26 Well-Known Member

    Відповідь: Худнемо РАЗОМ за системою -60!!!

    Я займалася бодіфлексом, десь два роки тому, результати були, але то треба виконувати два рази в день, щоб щось подіяло....але з часом я зрозуміла що то не моє,та ще відгуки почитала негативні..... займаюся шейпінгом, і почуваю себе чудово!:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    А я повернулася в спорт зал на карате.Фізуха вже не та що у молодості,але ростяжка лишилася, техніка виконання вправ також ще може бути.За одне тренування кг 2-3 скинула.та ще мій тренер хоче на мене жіночу групу "повісити":girl_cool:(мабудь зголошуся:girl_in_love:).
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    купила таки обруч (сусідній магазин від Хаусфіт на Городоцькій), добре хоч важких не було і взяла простий. так важко його крутити! пару секунд крутиться а потім падає на підлогу( А у вас як?
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    крутиться :). Ви просто ще не навчилися. Не здавайтесь! Впав - підняли і крутимо далі (пробуємо в обидві сторони).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    мені в обидві не получається...тільки за годинниковою стрілкою...кручу 2 рази на тиждень, хоча хочеться частіше, але просто не можу...такі синяки маю від нього шо то просто капець...
    в мене такий...
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    кидайте в мене чим хочете, але я не визнаю "важких" обручів і з гулями.
    Насправді легкий обруч крутити важче бо він по інерції крутитись не буде - треба м'язами. І ще всі органи "масажувати" важким обручем то це їм не на користь.

    В обидві сторони все-одно треба пробувати. Якщо навчились в одну, то і в другу навчитесь :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    І правильно робите, що не визнаєте...
    Можна такої ниркам біди наробити, що ого-го!!
    Найкраще металеве звичайне коло.:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    в мене пластмасове :girl_curtsey:
     
  17. Сheerful

    Сheerful Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    і я за оегкий обруч! 20 - 30 хв щодня і талія гарантована + не їсти після 6......не знаю як кому, але мені ідеально допомагає!
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. pIRAtka

    pIRAtka Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Я займалась бодіфлексом 2 роки, правда, раз в день. Задоволена. Настрій пречудовий. Дуже подобаються вправи для мязів обличчя. З часом стала лінуватись, закинула. Тепер для себе винайшла ідеальну формулу здоров'я - біг зранку, попередньо зарядка, туди я, до-речі, і включаю деяки вправи з бодіфлексу.
    Ну і, звичайно, здорове харчування. Без нього ніяк.
    Мені 29 і також досі питають де я вчуся :haha:))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Annette

    Annette Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Яруська, а що дійсно робить шкоду такий обруч???? в мене такий є......а звідки Ви дізналися про такий факт? Може скажете, де таке написано?
    А то якось страшно навіть.... я кручу і навіть не знала...:eek:
     
  20. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    По перше ви самі по відчуттям дивіться:я вже теж писала що в мене спочатку страшні болі були збоку і я переставала крутити на довгий час.
    а по друге-я наприклад,колись таку інфу в гуглі вишукала там медичні покази були при яких неможна ним користуватись.
     
    • Подобається Подобається x 5