Львівський Жіночий форум

купуй на Посиденьках

Назад   Дівочі посиденьки > Для мамусь і татусів > Харчування малюків
	Увійти через OpenID

Відповідь

Параметри теми Параметри перегляду
Старий 21.06.2009, 01:46
Un.Known girl Un.Known поза форумом
Senior Member

Місто: : Прага
Дописів: 1,811
Дякую!: 7,188
Подякували 13,651 раз в 1,674 дописах
Типово Відповідь: Змішане та штучне годування

[ р е к л а м а ]

Цитата:
Допис від Анута Переглянути допис
Педіатри не паряться ні в якому випадку. ні в ГВ, ні у ШВ.
Ну так.

Тільки якщо дитина на ГВ, то в мами є ДП і консультанти.

А якщо повністю на ШВ - нема нікого.
За цей допис Un.Known подякували 4 разів:
Рекламка
Реклама на форумі
Старий 21.06.2009, 01:48
girl natorella зараз на форумі
Senior Member

Місто: : Львів
Дописів: 11,243
Дякую!: 16,288
Подякували 52,738 раз в 8,701 дописах
Записів у щоденнику: 6

Цитата:
Допис від Adriasia Переглянути допис
Моя Яна на змішаному вигодовуанні. Як би я не старалася перевести її тільки на груди то вона перед нічним сном буде кричати поки не отримає каші. Може виїсти всі груди, зригнути то всьо шо з*їла і кричати поки не буде суміші. Банани, гречана кашка, яблука не підходять. Має бути Фріссо Пре - їжа яку вона вперше скуштувала. Інші види того ж Фріса не підходять. Суміші для маловєсних діток нам більше не тра, а Янька її нагло вимагає.
І будь тут мудрим. Не можу слухати як вона кричит і чемно йду робити суміш. Так вона з тою пляшечкою і засинає. Обніме пляшку і вже не забереш. (вдень коли вона їсть суміш то з ложки, а наніч вимагає свого компаньйона по сну - пляшечку)
Ше у когось діти з пляшечками спали?
я тобі казала - шо ви сумішшю розтягнули дитині шлунок
і ввечері їй треба ту порожнечу заповнити кашею
За цей допис natorella подякували:
Старий 21.06.2009, 01:48
Анута girl Анута зараз на форумі
Senior Member

Місто: : і знову Батальна
Дописів: 7,507
Дякую!: 34,091
Подякували 51,060 раз в 6,489 дописах
Записів у щоденнику: 19

Цитата:
Допис від Un.Known Переглянути допис
Ну так.

Тільки якщо дитина на ГВ, то в мами є ДП і консультанти.

А якщо повністю на ШВ - нема нікого.
чесно, думала що інакше. але приємно, що ви такої думки

а хіба консультанти в магазинах і по різних мамських форумах ніц не радять щодо сумішей?
За цей допис Анута подякували 6 разів:
Старий 21.06.2009, 01:55
Un.Known girl Un.Known поза форумом
Senior Member

Місто: : Прага
Дописів: 1,811
Дякую!: 7,188
Подякували 13,651 раз в 1,674 дописах

Цитата:
а хіба консультанти в магазинах і по різних мамських форумах ніц не радять щодо сумішей?
Мені в магазинах не радив ніхто.

Пішла минулого літа в аптеку з колєжанкою купити суміш... які поради. Панянка за прилавком мабуть на процентах, тільки б продати... я б більше порадила.

А щодо мамських форумів - то не знаю, я туди не ходок, бо власне, мені вже ні ГВ, ні ШВ не світить.

Але шкода, що на ДП штучникам уваги не приділяють.
За цей допис Un.Known подякували 2 разів:
Старий 21.06.2009, 02:02
Анута girl Анута зараз на форумі
Senior Member

Місто: : і знову Батальна
Дописів: 7,507
Дякую!: 34,091
Подякували 51,060 раз в 6,489 дописах
Записів у щоденнику: 19

Цитата:
Допис від Un.Known Переглянути допис
Але шкода, що на ДП штучникам уваги не приділяють.
напевно це така "хвороба" лише на ДП. Бо де мені не доводилось бути після пологів, всюди щодо ГВ напряжонка...
ось тому і тут осіла, плюс всетаки тут рідніше
За цей допис Анута подякували 3 разів:
Старий 21.06.2009, 11:26
Helga.k girl Helga.k поза форумом
Junior Member

Місто: : Львів
Дописів: 22
Дякую!: 17
Подякували 124 раз в 17 дописах

Я свого малюка у 1,5 міс перевела на штучне. Спочатку нагриз мені за ці 1,5 міс страшні тріщини, навіть сказала б що рани, та ще й у мене були проблеми зі шлунком, нічого їсти не могла, часто була рвота, треба було також посилено лікуватись, до всіх цих нерпиємностей ще й мастит заробила, 2 тижні намагалась вилікувати його без хірургічного втручання, нічого не вийшло, різали груди, три дні в лікарні і курс антибіотиків. Від тих всіх подій я нервувалась, молока, якого і так було не багато, стало ще менше, малюк не наїдався, постійно плакав. Поки я лежала в лікарні після операції мій малюк вже їв суміш. Він гарно її сприняв, не було ні алергії ні запорів, я бачила, що мая дитина не голодна, після їжі у нього завжди гарний настрій, він сміється, агукає, хоче спілкуватись.
ШВ стало для мене спасінням, так, суміші дорогі, але це ціна за мій спокій і спокій малюка.
А ті перші 1,5 міс. ГВ я згадую як страшний сон.
За цей допис Helga.k подякували 7 разів:
Старий 21.06.2009, 12:47
Ніколь girl Ніколь зараз на форумі
Senior Member

Місто: : Львів, В.Великого
Дописів: 7,057
Дякую!: 6,455
Подякували 38,029 раз в 5,267 дописах
Записів у щоденнику: 1

Цитата:
Але думаю розмова ведеться до того, що з змішаного вигодовування можна зіскочити як в одну (ГВ) так і в другу (ШВ) сторону. В другу нажаль легше, бо налагодити ГВ це праця, в більшості випадків "просто так" воно не дається. До ШВ спонукають всі оточуючі в стилі "не парся, не жирне молоко тощо".
Зараз я розкажу нашу історію ГВ, ШВ і як воно було і шо з того вийшло. На ДП про це не розповідала, лише деякі дівчата форумлянки були в курсі. І мені впринципі все рівно, засудять мене чи ні.... бо я вирішила що моїй дитині так буде краще.

Отже, народились... в родзалі приклали до грудей, все добре... в пологовому вона тільки й робила що спала і їла.... їла так що з пологового я повернулась з нагризаними сосками. Мабуть дехто памьятає як я жалілась що груди кровоточать і дуже боляче годувати. Лікувала.. ніц не допомагало..... на сосках були буквально надриви ( ротіки)..капец короче.... інша б вже плюнула і годувала сумішшю, а я нє.. я ж в курсі що молоко корисне... а я ж своїй дитині бажаю найкращого.. і зціпляю зуби і далі годую.... мала до речі прикладалась правильно, просто вона в перший місяць і практично весь другий вдень взагалі не спала а тільки їла. Спала лише на вулиці 3 години і все.... присопалась в 6 ранку ..весь час їла..потім вденоь спала, і до 4 ранку знов не спала а тільки їла. Соски просто не виймались з грудей і не встигали зажити.
Так за 1,5 місяця мала дуже мало набрала (650 гр) може комусь це здасться нормальним, але я вважала що мало. І вона в нас до 4 ранку не спала лише тому що ніяк наїстимсь не могла.. а відрубувалась вже від втоми а не від ситості.
Я тоді мабуть тиждень проревіла що мені шкода дитині давати штучну їжу бо то ж не корисно, але і голодом морити не можу...вагались..вагались... і вирішили.......
Отже вирішили на вечір давати їй трохи НАНу, ми дали їй в перший раз всього 60 мл.. і вперше за 1,5 місяця дитина заснула в 10 вечора з задоволеною ситою посмішкою.
Таким чином ми її почали годувати на ніч НАНом, а портім і на прогулку вдень. Але ми давали не рекомендовану порцію а в 1,5 рази меньшу. Окрім того все решта годувань проходили грудьми. І молоко не зменьшувалось і соски зажили нарешті під кінець 2-го місяця. Тут я відчула що ГВ може приносити задоволення а не біль . Мала стала добре набирати вагу, добре рости, спокійно засипати, не гричати голодним криком. І так воно і по сей день, тільки ми замість НАНу даємо МАлиш (гречаний, вівсяний, рисовий)
Мала через пляшечку від грудей не відмовилась.... сіся для неї до сих пір, це саме смачне що може бути, груди бере з задоволенням і молоко не пропало, просто воно якось підлаштувалось під то що в нас ще є докорм сумішшю. Тільки на обід і на ніч вона їсть суміш, крім того вже їсть овочеві супчики і пюрешки фруктові.
В 6 місяців Юля має 72 см росту і 9850 ваги.

Може зараз мені почнуть писати що треба було боротись, треба було намагатись, треба було не докормлювати. Я боролась, я намагалась, я досі годую грудьми і впевнена що буду годувати, бо молоко не зменьшується і не зникає. Мала чудово розвивається не має жодних проблем з травленням, ми не знали і мабуть вже не дізнаємось що таке коліки, хоча нам всі їх прогнозували коли взнавали що докормлююю сумішшю.
Спільний сон в нас був неможливий, вночі мала як відрубувалась то вже до ранку не просипалась і їсти не просила ( тому допомічні нічні годування в нас були відсутні). Вдень постійно була біля грудей... не допомагало. Чаї лактаційні ганяла теж постійно - теж ніфіга.
І дівчата я скажу, дуже важко дивитись як дитина верещить голодним криком і заспокоюється лише коли їй дати добре наїстись, дуже важко дивитись як воно таке манюсеньке і не набирає ваги, даже важко розуміти що дитина хоче спати і ніяк не засипає бо голодна і лише в 4 ранку відрубується бо вже не взмозі боротись зі сном, хоча і лишається голодною.
І дуже приємно зараз, бачити реакцію людей коли вони дізнаються що я досі годую - кажуть Ооооо, ти досі годуєшь, вот молодчинка. Відчуваєш себе мало не героєм.

Тому вважаю що за певних обставин змішане годування не є катастрофою, головне не захоплюватись і не переходити виключно на ШВ. Дитина все рівно отримує мамине молочко, нехай і не в повній мірі але ж отримує, то полюбе краще ніж взагалі його не мати.

А коли дітки виростають то переважно по ним і не скажешь хто як був вигодований. Звичайно ГВ корисне дуже, але є ще багато факторів які впливають на здоровья, і виключно ГВ не є гарантом міцного здоровья в майбутньому, як і ЗВ або ШВ не є гарантом того що дитина буде зі слабим здоровьям.

Востаннє редагував Ніколь: 21.06.2009 о 12:56.
За цей допис Ніколь подякували 24 разів:
Старий 21.06.2009, 12:47
Ivanna girl Ivanna поза форумом
Senior Member

Місто: : Львів-Рудно
Дописів: 342
Дякую!: 10,129
Подякували 1,827 раз в 312 дописах

В мене теж обидва були на ЗВ! Та ще й обидва кесарята.
З першим мене дуже все боліло після КР (як виявилось на другий раз мала проблеми) і + не міг вхопити грудей і нервувався , в лікарні йому даи суміші. Приїхавши додому, я добилася і малий все таки почав їсти груди, але знавши пляшечку щораз менеше хотів грудей. В 4,5 він зовсім відмовився від молока, навіть зцідженого не хотів, виявилось, що я вагітна. Також ми ходили до консультантів по ГВ, але це нічого не допомогло.

З другим я себе налаштувала, що ніяких пляшечок. Перший раз як його мені принесли, груди вже були кращі і дитинці буле легше брати. Я була дуже щаслива, але й годувала його цілими днями і ночами, а дити на їстиі їсти і постійно плаче, бо голодний. Я ще з першим купувала такі молокозбирачі накладки на груди. Постійно збирала молоко, для мене кожна крапля була на вагу золота. Після троьх тижнів прийшла лікарка, подивилась на малого і порадила догодовувати. В місяць ми набрали 500 гр і то вже при тому що останній тиждень ми додавали суміші. Що я не робила: чаї, моркв"яний сік, горіхи, масажі, теплий душ, таблетки і нічого!

Мені було шкода, бо малий так хотів грудей, а не цю пляшечку. Так ми протримались до 8 місяців, бо через проблеми із здоров"ям припинила годувати (заганяли по лікарях + таблетки).

Але я дуже задоволена, що один і другий все таки хоч трошки дістали від мене того здоров"ячка і вітамінчиків. і я себе не вважаю поганою мамою, бо я їм дала те що змогла!!!
І всіх, що на ЗВ розумію і підтримую!!!
Той хто цього не пережив і не мав з цим проблем, зрозуміти не може!!! Я знаю про кризи в ГВ, але це недо порівняння!!!
І також я дуже рада, що є так багато мамочок, що годують лише грудьми!!!

Ніколь В и мене випередили! Як я вас розумію!!! Тріщини в нас теж були, алея зціпила зуби і далі годувала, бо я була дуже налаштована на ГВ!
Старий 21.06.2009, 14:27
Іриска girl Іриска поза форумом
Senior Member

Місто: : Львів, Сихів
Дописів: 1,572
Дякую!: 21,028
Подякували 17,341 раз в 1,163 дописах
Записів у щоденнику: 2

Цитата:
Допис від Ivanna Переглянути допис
....
З другим я себе налаштувала, що ніяких пляшечок. ... Я була дуже щаслива, але й годувала його цілими днями і ночами, а дити на їстиі їсти і постійно плаче, бо голодний. .... Постійно збирала молоко, для мене кожна крапля була на вагу золота. Після троьх тижнів прийшла лікарка, подивилась на малого і порадила догодовувати. ..... Що я не робила: чаї, моркв"яний сік, горіхи, масажі, теплий душ, таблетки і нічого!

Мені було шкода, бо малий так хотів грудей, а не цю пляшечку.....Тріщини в нас теж були, алея зціпила зуби і далі годувала, бо я була дуже налаштована на ГВ!
Це моя історія...ми боремся за ГВ і це насправді дуже важко... Наразі з 20 грам вийшли на 60 грам з обох грудей..Будемо боротись до кінця!
Старий 21.06.2009, 15:06
Lents girl Lents поза форумом
Member

Місто: : -
Дописів: 31
Дякую!: 37
Подякували 108 раз в 22 дописах

Це для заохоти тих, у кого не вийшло ГВ з першою дитиною.

Коли народилася перша дитина, я чомусь не очікувала ніяких проблем з ГВ. Це вже потім мені мама розказала, що у неї було мало молока, а отже я теж можу по спадковості бути "немолочною". Хлопець був перший місяць голодний, хоча норму набрав. Ну, голод це не є щось неприродне, але у нас не прийнято, щоб голодувала дитина - така мама вважається садисткою. Він був щасливий, коли його стали догодовувати - спав цілу ніч безпробудно (7 годин!), какав солідніше... Так почалося ЗГ, але цицю смоктав то 1р. 4 міс.
Коли мала народитися друга дитина, я багато часу по інтернету лазила, читала все про ГВ, бо дуже хотіла щоб хоч до 3-х місяців не догодовувати. Я не стала чекати, коли з"являться тріщини і з перших днів мастила груди "Бепантеном" (і вони не потріскали!), не робила інтервалу в 2 години, і морально була настроєна боротись. Ми їли тільки цицю майже 7 місяців!!! Не скажу, що це була тільки моя заслуга. Був зрив - я приготувала малому Nan але він ледве змусив себе випити 20 гр. Він сам не погодився їсти щось крім циці. Навіть в 6 місяців було важко йому нову їжу вводити, десь в 7 почав по 60 гр чогось ще з"їдати.
Я така цим щаслива! Аж самій не віриться, що я такого грубасика вигодувала на самих грудях
За цей допис Lents подякували 10 разів:
Відповідь

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB code is Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 22:57.

bigmir)net TOP 100 Львів on-line | Львівський портал Календарь беременности от Mamapedia.com.ua
vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2008