Подушка. Яку обрати?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Leila, 15 Червень 2011.

  1. Leila

    Leila Well-Known Member

    Вирішила почати цю тему, тому що зараз в пошуках хорошої подушки Маю пухову, але чимось вона мені не підходить, бо маю проблеми з хребтом (остеохондроз), погане самопочуття після сну. Чоловік теж жаліється. Хто яку має, розкажіть про позитивні і негативні сторони з власного досвіду, а то в неті багато реклами, допоможіть розібратися.
     
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    мене теж постійно то хребет, то шия болить після сну. хотілося б спробувати щось з ортопедичних подушок, але не знаю чи варто, чи є від них ефект?
     
  3. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    Я щось задумалася про гречану подушку, але на одних сайтах пише про те що вони можуть алергії провокувати, а на других навпаки, що вони неалергенні. Відносно недорогі.
     
  4. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    маю таку. [​IMG] [​IMG]
    якби не вона, певне б до сьогодні від масажистів не вилазила. від інших тааак сильно шия болить і плечі, що то не описати
     
  5. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    Моя свекруха зробила нам 2 пухові подушки, і вважає їх найкращими. Я щось вже дуже сумніваюся що люди ще краще не придумали.
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    скажу одне - я забула про свої мігрені (в рази рідше вони мене мучать) після того як купила гречку
    і шия сказала дякую
    звинкути треба, бо то незвично, але вже он 3 роки буде, як сплю тільки на гречаних
    маю в селі, бо від пуху зразу голова болить і ніч не дихає
    періодично треба її провітрювати - раз в рік літом роблю. але то того вартує
     
  7. manka

    manka Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    Я також задумувалась, щоб поміняти подушки на гречані. Вони бувають різних розмірів? Бо я якось шукала по інтернету, то наткнулася на якісь дуже маленькі. А, міняти вирішила коли десь вичитала, що вони "лікують" від храпу
     
  8. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    Маю подушку отакого плану
    [​IMG]
    Дуже мені подобається. Правда ставлю її не отак
    [​IMG],
    а навпаки більшим валиком до шиї.
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    дівчата, а де ви купували такі подушки? і по ціні зорієнтуйте, будь ласка.. бо теж з моєю подушкою тяжко спати, деколи без подушки спиться ліпше.
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    а мені гречана подушка не підійшла. тут на форумі начиталась , що то є добре і дуже надіялась,що як не на шию-хребет то хоч з головними болями стане легше, але ніц нічого не змінилось. Поспала місяць і лишилась тої гречки ( я тоді вагітна була і запах мене теж не дуже приваблював),віддала чоловіку, бо йому якраз запах подобався, але і він на ній тижні два поспав і кинув. Може знов спробувати? зараз переважно без подушки сплю
    але думаю купити ортопедичну, таку як дівчата показують, ще б виробників писали...
     
  11. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    в інтернет магазині не знаю чи можна тут писати, чи то буде реклама , ціни - від 200 до 500 грн.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Червень 2011
  12. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    я маю ортопедичну подушку і подушку для сну на животі.
    першу купила в Метро (український виробник). ціна десь 100 грн, а другу в Ікеї, щось по 40грн.
    Задоволенна обома (міняю по настрою), шия не болить, прокидаюсь і засинаю як немовля:)))
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    а чим вона відрізняється від звичайної?:shy:
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    вона плоска, і коли спиш, то шия майже пряма, бо на звичайній подушці шия якби піднята і назад трохи зігнута (незнаю як то пояснити, але дуже зручно спати)
     
  15. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    Дівчата, а ортопедичні подушки не печуть, вони ж з якось піни зроблені? чомусь здається що печуть. Тітка розказувала що купили колись подушки з синтетичним наповнювачем, то дуже пекли, а в жару особливо.
     
  16. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    моя ні, абсолютно комфортна і в холод і в спеку.раніше мала з якимось штучним наповнювачем, вже не пригадаю, та пекла, а ця - класна.
    і ще додам про свій вибір - вона складається з трьох шарів, їх можна роз.єднати і вибрати тої висоти і жорсткості, яка вам підходить. наволочка там на липучці, тому розмір коригується.
     
  17. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    У мене трохи інша значить. Вона просто така як на картинці. НІчого не регулюється, але спати зручно.

    Купували по 350 грн. На Городоцькій трохи вище навпроти цирку був колись магазин з матрасами. Ми там і матрас і подушки купували. Вже нема того магазину нажаль..
    Зараз не так давно бачила трохи меншого розміру подібну подушку у магазині "Все для Вас" на Куліша. Ціни не памятаю нажаль також.

    ---------- Додано в 20:59 ---------- Попередній допис був написаний в 20:57 ----------

    Моя також ні. Там якась хороша піна мабуть всередині :)

    ---------- Додано в 21:01 ---------- Попередній допис був написаний в 20:59 ----------

    О
    В нас Комфортна подушка «с памятью» Andersen - 40 x 60 x 13/10 см
     
    Останнє редагування модератором: 15 Червень 2011
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    ще бамбуковi e подушки ортопедичнi i звичайнi. не збиваються .
     
  19. Steba

    Steba Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    А IKEA 360+ у когось була? Вони поза 1000 грн. коштують. От і думаю чи варто такі кошти викинути чи є щось помірне за ціною і добре за якістю.
     
  20. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: Подушка. Яку обрати?

    А чи купував хтось із Вас акційні подушки в Арсені (ті що з наклейками акційними за знижкою продаються)? Поділіться, будь ласка, враженням!