Як нарешті стати мамою? (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Monopoliya, 11 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Спочатку маленька прожилочка, майже непомітна, потім трошки рожевуваті виділення, а після СА вранці побачила ще й червоні прожилки, вже більше.
     
  2. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Співчуваю...
    На щастя, в мене не так. Чи то поки що не так:shok:.

     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Однозначно. Чекайте до понеділка, там або почнеться новий цикл, або не почнеться. І не накручуйте себе, немає в вас ніякого запалення, ви просто дуже прислухаєтеся до себе, бо чекаєте на вагітність. Я так само.:)
     
  4. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    До речі, БТ сьогодні - 37.2 ....:girl_in_dreams::girl_claping:

    ---------- Додано в 14:37 ---------- Попередній допис був написаний в 14:36 ----------

    Це, я так розумію, добре?
     
  5. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Всім привіт. А я, вирішила вже до моря нічого не робити, а налаштуватись на відпочинок :connie_pull-pigtail надіюсь, що вже як приїду з моря то до лікаря прийдеться тільки йти дивитись на лялю..
     
  6. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    :girl_yes: Це найрозумніше буде.
     
  7. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Забрала сьогодні свої торчі і чоловікову СГ. Результат чоловіка ніби добрий - живих 84% з нормальною будовою 72,25%, всякі там еритроцити і т.п. - не виявлено. А хто знає, що то за показники Фарріса і Гінглє? Мої ТОРЧі - IgM - всі не виявлено. IgG - Токсоплазма 0,1, червоничка 0,1, ЦМВ 1,0 контрольний 0,6, хламідія IgG i IgA 0.9/0.6 контрольний 0,8/0,3, а от герпес IgG 121.2 контроль 103,6. Питання в тому що робити з тим герпесом? В мене застуда на губах з*являється періодично, хоча до вагітності довгий час не було. На 6 тижні вилізло...Як ви думаєте яка імовірність того що це і було причиною ЗВ? І як з цим боротися адже гепес розцвітає коли знижується імунітет, а під час вагітності він якраз і знижується?
     
  8. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Коли я здавала на ТОРЧі і мені потім роз"яснювала Г, що до чого. Вона казала, що герпес лікувати немає смислу, його ще ніхто не навчився лікувати
     
  9. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Ну ніби кажуть, що хворіти повторно не так страшно, як вперше. Але то таке враження, що того точно ніхто не скаже.
     
  10. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    В когось так було?
    Стояла щойно в ванні чистила зуби і тут як потекло.... але не М, а виділення біло-прозорі ріденькі, як молоко і теплі. ЩО ЦЕ?
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Просто виділення такі. Все нормально.
     
  12. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Привіт, дівчата. М чекаю уже з 12 червня а їх все нема. Мала велику надію але тест негативний! Чекаю ще кілька днів, чи що то робити?. Так не хочеться знов до Г. Може там все ж хтось є, щоб не зрушити)
     
  13. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Раніше перед М не було. А ще весь вечір мучуся від печії, до цього й не знала як воно. Маю ренні, але не буду, бо ж не знаю...
     
  14. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    такі симптоми:) В нас тут в Лілі печія була від самого початку вагітності...може й справді...:)
     
  15. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Здайте аналіз на ХГ і все будете знати.
     
  16. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Ну, як тест не показує і Ви переживаєте, йдіть здайте кров будете точно знати. І вже якщо щось тоді не йдіть до Г, а як ні то треба напевно навпаки піти, бо щось довго. А у Вас таке колись було.Бо це все індивідуально.У Вас цикл регулярний?
     
  17. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Вже сама така розгублена...Чи варто то все далі здавати? Купа грошей йде на ті аналізи, а результату ніякого(хоча звісно то все і добре що все більш менш добре) але чим далі тим менше впевненості в доцільності.Дільнича Г сказала, що не бачить особливої потреби здавати ті всі гормони, антитіла і т.п. тільки ТОРЧі і якщо то не вони то може "просто так сталося"...Дівчата хто з вас здавав антитіла до фосфоліпідів, якщо вони є то чи мають вони якісь зовнішні признаки, бо мені теж призначили, а здавати прото так....крім того аналіз досить дорогий. Але в мене по аналізу крові тромбоцити були на верхній межі норми то чи це якось пов*язано? Планую ще здати цей аналіз і на цьому закінчити обстеження поки, а там будемо бачити...
     
  18. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    В мене теж час від часу таке є,але не настільки сильно. В мене тоді коли я дізналась, просто було дуже тяжко на шлунку, це враховуючи, що я їла в основному легеньку їжу, салатики і все
     
  19. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Аналогічно! А чим рятувались? Хімії не прийматиму, можливо, й справді В:confused:
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    не хочу вас розчаровувати, але з затримкою в два тижні вже всі тести би показували.....Можливо краще проконсультуйтеся в лікаря.
     
Статус теми:
Закрита.