Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Зая, 12 Вересень 2008.

  1. Зая

    Зая Well-Known Member

    Всім привіт.Дуже хотілося б дізнатися,хто з ваших діточок відвідує або відвідував навчання у "Равлику".Хотілося б почути про досягнення і зауваження-одним словом про ВСЕ,що стосується "Равлика".
    Наша донька провчилося вже перший тиждень-дуже подобається:clapping:!!!У нас вже була фізкультура,ліпка глиною,театральне мистецтво,аплікація і англійська.Ще нас водили в музей на екскурсію.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Напишіть детальніше, що то за "Равлик"? (зі скількох років, де знаходиться, оплата, графіки відвідування)...
     
  3. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Мета студії раннього естетичного виховання «Равлик» – всебічний гармонійний розвиток дитини, формування навичок, розкриття здібностей, розвиток вміння спілкуватись з іншими дітьми. Активізація дитячої творчості та інтелекту (живопис, ліпка, аплікація, основи театрального мистецтва, англійська мова, фізичне виховання, народознавство, вокал, елементи математики та української мови). Адреса: вул. Вахнянина(Погулянка), 236, каб. тел. 276-97-85.
    Ми ходимо у першу групу.Дітей набирають з 3 річного віку.Відвідуєм заняття три рази на тиждень .Оплата-25грн.в місяць
     
    • Подобається Подобається x 15
  4. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    І я хочу в Равлик! Себто хочу, щоб доня хотіла:)
    Зая, чи є там якийсь визначений час набору груп(наприклад з 1 вересня)? Чи може займатися дитина, якій ще немає повних 3 роки? На яку годину приводять діток і скільки год. в день займаються? І як ви вважаєте, чи є перебування в Равлику для дитини кращим, ніж в дитячому садочку?
     
  5. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Діток набирають у перші группи в травні-червні(по закінченю учбового року)
    Дитина може займатися тільки з повних 3 років.
    Наша група приводить на 10.00(інші на 11,12 години)
    В день займаються 1,5-2 години(урок 25-30 хвилин) 2-3 урока + перерва.
    А на рахунок краще ніж садочок чи ні я і сама хочу дізнатися,тому і зробила цю гілку:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Зая, як враження через 2 місяці в гіршу сторону не змінилися? Дозвольте поцікавитися чи ви працюєте, хто водить дитину на заняття і чим вона зайнята у дні коли немає Равлика?
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    і чи є у інших районах такі школи?
     
  8. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Впевнена, що є! Наприклад, на Будівельній(бічна Зеленої) аналог "Розумничка".
     
  9. Oksa ya

    Oksa ya New Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    А можна детальніше про "на Будівельній"? Я тут живу і вперше чую про "Розумничку". А хотілося б знати.
     
  10. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Привіт всім.
    Я довгий час працювала в Равлику і добре знаю всю "кухню з середини".
    Вік дітей від 3-х до школи. Ми ще створили одну групу для школярів, але не знаю, чи вона функціонує зараз. Групи там завжди переповнені (хоча і не безрозмірні), тому потрібно записуватися в чергу. Якщо місце звільняється -- Вас запрошують займатися. Для тих, хто стоїть в черзі пропонують відвідувати всі акції, які відбуваються в студії (виставки, концерти, вечори, відкриті уроки, урогки-концерти, екскурсії та ін.). Таких штук там дуже багато. Принаймні, ми намагалися бодай раз на місяць щось влаштовувати. Багато чого відбувається на Погулянці, але крім того є регулярні виставки в Шевченківському гаю, в історичному музеї, в дитячій галереї, участь в загальноміських пленерах, малюнках по асфальту і багато іншого.
    Як показує досвід, якщо дитина відвідає бодай кілька таких акцій перед тим, як стане учнем Равлика, вона набагато легше адаптовуєтья в середовищі і швидше починає сприймати все, чого в Студії вчать.
    Черги в нас довгі, були діти, які записувалися на рік наперед.

    Перевагу навіддають дітям, які не ходять до садочку, не обовязково водити мамі, з цим може впоратися і бабуся, і няня, і інші родичі, які мають добру на те волю. Тим паче, що зараз туди вже іздить трамвай і добиратися суттєво простіше.
    Певні переваги перед садочком є. Ви самі можете припильнувати харчування, чи тепло одягнена дитина, спілкуваня з іншими дітьми, в той же час малюк багато робить самостійно, оскільки під час уроку батьки чекають в коридорі.

    Керівник -- Зоя Львівна Богдан -- майстер народного мистецтва з витинанки, але вміє багато всього іншого і в Равлику веде дві дисципліни: живопис та аплікацію. Подаю тут її моб тел:80669208346. Можете телефонувати, сміло посилатися на мене (Христину Воробій), і запитувати про все, що вас цікавить.
     
    • Подобається Подобається x 12
  11. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    :clapping:
    Да ви що, я взагалі не можу не радіти.Нам з малою дуже подобається!Дитина вивчила майже 100 слів на англійскій мові,малює гарні картинки,співає пісні і розповідає багато гарних віршів.На навчання ідем як на свято.:xaxa:.Вдома тільки повторюємо англійський або віршікі.Якшо дитина має бажання може сісти і намалювати те що робила у "Равлику".Я вважаю що нам дуже пощастило знайти таку студію:clapping:!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Всім привіт:).Зараз в Равлику почалась підготовка до зимових свят.Діти вчатьса робити новорічні іграшки та прикраси на ялинку.Починають по-троху вчити віршіки та колядки.На Різдво будуть виступати у Шевченківському гаю-приходьте дивитися:xaxa:.Думаю, що має бути цікаво:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Ой, як цікаво! Обов"язково прийдемо! Тільки свисніть коли:clapping:
     
  14. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Я колись пробувала рухати сайт Равлика (там створювали сайт цілого Центру творчості, нам запропонували "присусідитися"), щось зараз не можу його знайти. Якби хтось випадково натрапив, прошу помістити лінк. Бо ж всі новини і "звіти" в ідеалі мали би бути там. Добра була б дошка оголошень.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Обов"язково свисну:)
    А На рахунок сайта я спитаю у Зої Львівни у понеділок,якщо він працює-закину лінк:xaxa:.
     
  16. Христка

    Христка Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Шановне панство!
    Велике прохання від пані Зої телефонувати на робочий телефон 2769785.
    Бо ж спрвавді досить незручно відповідати на питанняч їдучи у маршрутці і тримаючися зубами за що тільки можна, або під час монтування виставкиі стоячи на драбині під стелею з купою речей в руках. Тим паче, що зошит з розкладом занять і списками груп у неї біля РОБОЧОГО ТЕЛЕФОНУ. Моя порада -- телефонувати після обіду, бо в першу половину дня вона бігає по класах.
    І ще один коментар від мене.
    Перебування в Равлику є гарною нагодою поспостерігати за дитиною до чого в неї є задатки, бажання, що краще вдається. Центр творчості -- це величезний заклад із багатьма секціями: театр, малювання, спорт, танці, музика... В багатьох секціях працюють направду висококваліфіковані педагоги. Як правило, всі вони придивляються до малих равликів, як до майбутніх учнів :). Багато равликів продовжують відвідувати Центр творчості вже будучи школярами. (Мої колишні учні вже мого росту:xaxa:). Ті, кому добре дається паперопластика, або хто має "особливі сентименти" до пані Зої продовжують співпрацю з нею в секції початкового технічного моделювання, стають переможцями навіть всеукраїнських конкурсів.
    тож всім радісного равликування:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Привіт,другий тиждень забуваю спитати у пані Зої про сайт "Равлика" да і всі там зараз заклопотані готуютьса до змагань ,та ще Садовий хоче лапу покласти на приміщення у якому знаходиться Центр творчості:no:
     
  18. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Ой! А знаєте, я колись ходила до Зої Львівни на гурток. Ми робили аплікації з соломки і малювали батіком.
    Дякую, дівчата, за інформацію і за те, що збудили приємні спогади!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    А у нас почався цікавий тиждень.До п"ятниці будуть якісь цікаві концерти і виступи наших діточок а потім (у п"ятницю)іх має привітати св.Миколай:).Сьогодні на живопису вони у Зої Львівни намалювали аж по два малюнка на зимову тему :y:.
     
  20. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Центр творчості і розвитку для дітей "Равлик"

    Молодці! А що там із сайтом ?)