Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Іруся

    Іруся Загублений

    Гілка для обговорення косметики.. Марки, відгуки про якість, поради. Про те якою саме косметикою користуєтесь в даний момент? Враження. :clapping:
    Модераторське:Інформація "в якій комерційній фірмі купити/купила" розміщується лише на комерційних засадах.

    Продовження тут: 2
     
    Останнє редагування модератором: 10 Березень 2012
  2. Оксана

    Оксана Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я останнім часом користуюся Ів Роше - дуже задоволена. З декоративної використовую Буржуа і Манхеттен.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    І ця тема не для мене-я взагалі ніякою косметикою не користуюся.Може,час від часу айлінером чи олівцем.І то,самим звичайним.Знаю,шо моя подруга купила дорогий олівець,а він виявився до бані.От!Так шо деколи краще купити дешевий-він і то краще.Але це не завжди безпечно
     
  4. Іруся

    Іруся Загублений

    Щойно купила собі Лореаль "експерт очищення"- змивку.:radist: Вже хочу попробувати!! І шампуник Лореаль -ельсев .. Хтось користувався? Що скажете?

     
    Останнє редагування модератором: 21 Серпень 2009
  5. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я взагалі кремами не користуюся!В цьому просто немає потреби.
    Правда,люблю гелі для душу і молочко до тіла
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    хм..проблем зі шкірою енма.щоб кремами користуватися..з декоративної хіба лише блиск для губ використовую,прозорий,від Оріфлейм..і зрідка на якусь подію туш...а так все.
     
  7. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Для догляду за тілом немає нічого кращого ніж "Джонсон".
    З декоративної косметики користуюся Оріфлейм та Ейвон
     
  8. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дівчата, все що згори перераховано - л..но, хіба може бути дієвою косметика ( не про декоративну ) яку продає некваліфікована дівчинка 18 років, навіть не косметолог, чи дерматолог. Як би та косметика була дієвою, то при мінімальному неправильному виборі засобу відразу були б такі реакції неочікувані, подразнення, печії і т.д. що виробник би змучився по судах шастати і компенсації платити. Тому Косметика яка продається в магазинах, через руки консультантів і інших некваліфікованих персонажів - дієво бути НЕ МОЖЕ. Консультуйтесь в хороших салонах краси в грамотних лікарів, тоді і результат матимете. Я особисто віддаю перевагу косметиці ACADEMIE та FILORGA. ПРОСТО СУПЕР ДІЄВА КОСМЕТИКА. це відчувається відразу. рекомендую. :)

    а косметикою є потреба користуватись завжди в сучасної жінки, оскільки завжди існує жирна, суха , комбінована шкіра, завжди потрібен захист від ультрафіолету щоб не було фотостаріння шкіри і т.д. і т.п. я от зараз на морі використовую 7 засобів ACADEMIE до і після засмаги.... засмага в мене буде чудовою - перевірено.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Іруся

    Іруся Загублений

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А-ну ,розкажи-но нам, Liа, де береш таке добро i скiльки коштуэ? Заiнтригувала..
     
  10. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дещо з продукції ACADEMIE:
    http://www.beautymart.com.ua/155
     
  11. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    ну так за тою адресою деякі продукти продаються, але це не вирішення, бо цей продукт в принципі не продається в магазинах, а тільки з рекомендації косметологів, і тільки в салонах краси, а це хтось видно підзаробити вирішив, я в цьому питанні дуже прискіплива і усвідомлюю що все, що я намажу на шкіру якимось чином відібється на ній, тому використовую тільки те що рекомендує лікар-косметолог, я вже кілька раз казала, що я віддана клієнтка салону L'ORIGINAL у Львові, там чудові лікарі-дерматологи Христина та Роксоляна я їм повністю довіряю, багато подруг до них скерувала вони також задоволені, підбираю і чоловічу лінію для коханого і для волосся і для рук-ніг весь догляд дівчата з салону підбирають. Важливо насправді усвідомити як я що проблему можуть вирішити професійні процедури в салоні, а домашній догляд лише закріплює і пролонговує результат. а щодо цін і іншого то вам краще проконсультуватись в салоні якщо захочете т.: 275-68-05 :)
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Після 25ти я почала купувати косметику від Chanel, ISL, Versache. В основному в дютіках, у нас в магазинах ціни шалені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дивно,купиш крем для рук за 2 грн.,два рази намастив і долоні гладенькі...:eek:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Можна і 1 раз, і не кремом а олією :p
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    ....... а через пару років вже тре інтенсивна терапія, добре дешевим не буває. доведено.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Взагалі я в таке не вірю. Моя мама вже на пенсії і зморшки має лише під очима. Бабця до 70 немала зморшок. Сестрі майже 40 і ніяких зморшок. І ніхто з них не користувався дорогими кремами і послугами косметологів.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А зворотнє доведено?
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Тут дуже доречний вислів - Поки Березовський ходить лисим, не повірю в жоден засіб від випадіння волосся :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. LIA

    LIA Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    ну я багатьох тіток тіток масивних бачила в яких зморшок фізично бути не може, або ще такий факт врахуйте : вони і ми живемо за різних умов, одні техногені стреси чого варті, в моєї бабці зморшки були і в мами є, а в тітки яка за сотню кілограм перевалила їх звісно немає.... щось ви лукавите, якщо то правда то навіщо ви на косметику тратитеся, у вас жеж магічна генетика. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ну щоб за сотню перевалити нам треба 2м докупи скластися :) А реклама це сила - на лбдей діє :)
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.