Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Гуртки для дітей

    на Південному є танці, займаються після обіду. Але здається, то таки Едельвейс
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей

    в 15 школі на Патона є бальні танці, здається. від Естету
     
  3. Jarina

    Jarina Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    а на Кульпарківській, в ліцеї(здається)
    є якісь танці...
    хтось щось чув?
     
  4. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Напишіть в ПП, які дні Вас цікавлять, вік дитини і я Вам можливо підберу відповідну групу) ( танці на Кульпарківській:)
     
  5. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Попалась мені інформація про ''Креативну Міжнародну Дитячу Школу", це по суботам з 10 до 16, для дітей від 6 до 15 років у корпусі УКУ, вул. Стрийська 29а. Дуже там цікава програма, можна на сайті подивитись! :) Може комусь пригодиться :girl_claping:
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ми почали ходити на Південний в Грацію на художню гімнастику
    Дитині дуже подобається
    Приміщення гарне, нове, тепле, сухе
    Викладачі гарно займаються з дітками
    Ми ходимо 2 рази на тиждень
    Заняття триває 1 годину
    В роздягалках тепло, дитину можна залишати на час заняття (ясно що залежить від дитини), але просять попереджати.
    Вартість 200 грн/міс

    Ще ходимо трошки в Лєго Винахідник на Сихів, 1 раз на тиждень. То взагалі Софія вирішила, тобто то з її ініціативи. Ми були двічі в літі на різних святах в місті так, що вона попадала на ознайомлення з Винахідником і почала проситись її туди водити. Займаються з дітками там дуже гарно, мені сподобалось.

    І продовжуємо ходити на малювання, двічі на тиждень цього року Софійка ходитиме в творчу студію Софії Огородник. Минулй рік ми ходили в Каляки-Маляки. Нам подобаються обидві студії, в Каляках Софійка мала дуже гарного педагога пані Мар'яну, ну про Софійку Цокотуху навіть нема шо говорити, тут багато - хто відвідує її студію. Єдиним плюсом на мою думку для Софії є в нинішньому варіанті стопроцентно те, що у Софії Огородник тепліше, але то таке, то ж фарби, може то і добре, що у Каляках було прохолодно :)
     
  7. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дівчата, питання - а десь на гуртках, секціях, школах розвиваючих - на ремонт з батьків збирають?
     
  8. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Навіть не занала, що в нас таке у Львові є. В мене дитина просто пропадає за тими лєго, вже сам складає в своїх 5 років за схемами досить таки великі конструктори. Він може годинами сидіти з тим лєго і щось конструювати. Вже навіть подумували куди б його віддати, щоб дитина мала можливість розвиватись у цьому напрямку, бо бачу, що нахил у нього до цього є великий.
    А коли саме проходять заняття для діток віком 5років, скільки вони коштують, на чиїх конструкторах вони навчаються і може ще якісь цікаві нюанси?
     
  9. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    тут все детально

    ---------- Додано в 09:52 ---------- Попередній допис був написаний в 09:51 ----------

    ми ходимо по п'ятницях в групу 4-5 років.
    дуже класно там для школярів. Зал просторий, вітринні вікна, кожне місце з ноутом. От це кльово.
     
  10. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ідея цікава, програма також, але ціна їхня чесно кажучи трохи не львівська :)
    Щось фраза "соціальний проект" і така ціна, як на мене, речі дещо не сумісні. Або я щось не так зрозуміла?
     
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Мене також ціна дуже здивувала... Але може воно того вартує? Бо програма дуже цікава і різноманітна. Тяжко сказати:girl_nea: вони говорять, якщо в них набереться більше 60 дітей, то ціна зменшиться.
    Завтра у них презентація, дуже цікаво було би подивитись! Шкода не зможемо піти...
     
  12. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    а на котру годину презентація? Завтра племінник буде гостювати (8р.), може, сходити?
     
  13. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Там потрібна реєстрація.
     
  14. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дівчатка, вирішила моя дитина кидати гімнастику, я, в принципі, не заперечую. Тепер потрібно підшукати щось інше, а це виявилося проблематично. Інший гімнастичний клуб далеко - для мене проблема возити, від танців відмовляється категорично. Хоче на стрільбу з лука, але там сказали почекати ще рік, бо таких маленьких вони не беруть. Можливо, хтось знає ще якісь спортивні клуб/гуртки в районі Виговського, Кульпарківської ?
     
  15. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Басейн в гімназії на Симоненка.
     
  16. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дякую.Власне поки що на тому і зупинилося, бо мала як раз в Симоненка вчиться.
     
  17. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Підкажіть, будь ласка, а де є стрільба з лука для дітей і з якого віку?
     
  18. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ми ходили в 45 школу, на їхній базі тренується клуб "Золота Стріла". По телефону нам сказали, що можна підходити, а при зустрічі повідомили, що беруть дітей з 12-13 років, але оскільки моя дитина високого росту (3 роки гімнастики дали своє) то готові її взіти з 10.
    Ще, здається, є клуб на "Соколі", але я не впевнена
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Гуртки для дітей


    є. Але з якого віку беруть тут дітей- не підкажу.
     
  20. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    О! А чого ж ви на ярмарку спорту не сходили?! Там так класно демонстрували і побували всі! Я пошукаю довідник новий, там є інфа.