Акції, розпродажі

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем cherepashka, 27 Серпень 2009.

  1. rusichka

    rusichka New Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Незнаю чи в цю темку пишу. Дівчата, може хтось купував в "Рукавичці" по акції фішки Bamboo Thermo ковдру і подушку, що ви можежете про них сказати?
     
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Акції, розпродажі

    В інтернетмагазині Інтертопу www.intertop.ua 15-18 серпня до анонсованих до 70% знижки додаються ще додаткові знижки!

    Перевірила на одних босоніжках, на які полюю вже три місяці:
    На початку літа були 1149 грн.
    На початку розпродажу 649 грн.
    Щойно - 499 грн.
    Певно тре купляти :girl_crazy:
     
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Дівчата, хто знає, до коли ті супер ціни на взуття в Інтертопі? Пригледіла собі туфлі, але знаходжусь на морі, тож купити зможу хіба аж за тиждень....але чи встигну....
     
  4. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Напевне, краще через і-нет замовити і спати спокійно, а то ще й розміри самі "ходові" можуть залишитись...
     
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Акції, розпродажі

    та мені от тре міряти бо ту ж саму фірму купую, але то один розмір то інший...
     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Акції, розпродажі

    А завтра ще буде акція в Інтертопі чи це до 18 - сьогодні останній день?
     
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Щойно була в Інтертопі в Кінг Кросі,
    сказали продавці, що сьогодні останній день знижки і до тої ціни, що на ціннику ще - 20%.
     
  8. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    В Монарху розпродаж - взуття від 99 грн. Купила сьогодні шкіряні босоніжки за 99 грн і замшеві туфлі Steve Madden за 199 грн ))
     
  9. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Була сьогодні в інтертопі, наскільки зрозуміла знижки ще діють, дорозпродують те що залишилось... + додатково -30% на кілька моделей, які залишились в одному розмірі, ціни справді привабливі)) мені там брат пригледів босоніжки, які зі стартової ціни 1339 грн. знизились до 489 грн., до речі, залишився 36 розмір, кому потрібно - поспішайте! :)
    бо мені вони трішки завеликі, не дотягнув мій 35... :sad:
     
  10. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    А якщо не секрет, то де купили? Вчора, прочитавши Ваш допис,спеціально поїхала в КК подивитися що доброго є у магазинчику Steve Madden, але, виявилося, що там вже немає цього магазину:sad:
     
  11. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    НЕ секрет, я ж написала -
    Мережа Steve Madden закрилась, а нерозпродане взуття видно закинули в Монарх.
     
  12. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    ну Монарх в КК теж закрився, він був відразу біля Steve Madden.Вчора вже обидва магазини були закритими, хіба, можливо, Ви маєте на увазі інші магазини мережі "Монарх"-в інших не була :)
     
  13. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Дівчата, дякую за інформацію про Інтертоп! Так вдало босоніжки чоловіку купила Екковські! (Попередні він десь 5 років носив) І малим скупила літнє. На розмір більше, на наступне літо.
    Ще раз ДЯКУЮ!:girl_tender:
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Думаю так. Теж бачила взуття SM в Монарху на Міцкевича. Це закрили фірмовий магазин Steve Madden, можливо Монарх з Міцкевича тепер сам возитиме це взуття.

    А в Євротопі вже плюсують знижки наявні зі знижками на карточках. Правда в мене всього 5% в них.))

    А і в Брокарді креми купляла - там знижки від виробника зі знижками 30% магазину сплюсували. Мені колістарівський крем взагалі в 250 грн став.
     
  15. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Саме так. Я була в Новому цумі, але знаю, що акція проходить у всій мережі цих магазинів
     
  16. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Вчора бачила на Ашані дуже гарні дитячі боді на короткий та на довгий але лише для новонароджених 56-60-68
    Шукала малому. але побачила що лише малі думаю що розпродують. Якість там гарна, ми мали минулого року 3 шт на довгий рукав то гарно носились і не спирались.
    Тому хто йде родити може бігти на Ашан по боді
     
  17. boshik

    boshik New Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    Прийшла мені СМСка що завтра відкриття нового магазину Комфі в ВАМі на Південному.
    Обіцяють небачені призи і ціни, ще й концерт Могилевської в придачу.

    Може комусь буде в пригоді.
     
  18. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    А ще приз можна одержати склавши онлайн пазл і уже на відкритті отримати карточки з тим бонусом на який склали пазл.
     
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

     
  20. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Акції, розпродажі

    побутова техніка. до речі, непогана мережа, бо ціни там нижчі ніж у інших мережах, вибір більший, сервіс хороший і не розводняк. чоловік переконався на власному досвіді на комфі в харкові.