Як нарешті стати мамою???

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем dream, 29 Травень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. dream

    dream Well-Known Member

    бачу нас плануючих назбиралося уже достатньо, тому пропоную створити окрему гілочку з інформацією про все все все що стосується цього питання, якщо назбирається принаймі десять охочих - ок, якщо ні - не будемо забруднювати форум темами одноденками. То що? :)
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Планування діток :)

    Я вирішила почати цю гілку з метою отримання додаткової інформації щодо підготовки організму до вагітності, що мона, а що ні! Думаю мене підтримає багато дівчат - бо хочуть стати мамусями і татусями :) Пишіть, діліться :clapping:

    Додано через 19 хвилин
    Може хтось поділиться, які варто вітамінки їсти, чи варто займатися спортом!

    Додано через 23 хвилини
    Я от за порадою в інтернеті їм фолієву кислоту і ще Цигапан, це з порошка рогів північного оленя! Класна річ, бо має купу мікроелементів та вітамінів!!! Мені колись хороший лікар порекомендував і ми знов їмо їх з чоловіком :)
    http://amt.allergist.ru/cigapan.html
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    знайшла таку інформацію
    взято звідси http://www.zdorovja.org.ua/articles/00027/index.html?ver=prn
     
    • Подобається Подобається x 15
  4. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Планування діток :)

    Випадково не фолієву кислоту укр. виробництва, коштує вона до 5-ти грн., у такій маленькій баночці?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Я купувала київську по 1,9 грн за упаковочку, з"їла вже 2 пачечки і далі продовжуюю їх жувати!
     
  6. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    з Інструкції для медичного застосування препарату

    я також пила таку, тепер зробила паузу, але пила не сама, а з чоловіком напару
     
  7. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    за це на разі не чула........:sad: я п"ю сама, але обов"язково проконсультуюсь! Але ось одне питання: якщо вживати тривалий час, то як може знизитись концентрація вітаміну??? ось тут я ніц не розумію :sad:
     
  8. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    знижується концентрація іншого вітаміну В12, а той - В9, може він якось його вимиває чи що :) сама толком не знаю
    а на рахунк чоловіка, то йому рекомендується все те що і тобі, адже здоров’я дитинки на 50% залежить від нього
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Планування діток :)

    Візьміть вітаміни Пренатал, там усе в комплексі. Попийте 2 тижні, зробіть перерву, потім ще два...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Знаю Ви противниця всякої хімії, отже це хороші вітаміни? не "надто" хімічні!
     
  11. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    а за скыльки часу треба то усьо починати пити?????
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    якщо вірити тому що пишуть по усому Інтернету, то за три місяці до планованої вагітності
     
  13. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    всьо Надюш можеш починати!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    ясно .....ну, тоді після весілля і почну:haha: бо зааз і так стреси. стреси, стреси ...тому треба дитинку відкласти........ну, нічого ....зато потім про підрахунках не буде казати, що на весілля нас було троє:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    а ще є багато причин через які зачаття не відбувається, зараз пошкаю, десь щось таке читала
     
  16. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Я б рекомендувала вже питки вітамінки, а то щоб стреси менше повпливали! Особливо вітамін С. А чому для Вас весілля - це стрес! Це ж таке задоволення! Якщо ще й по коханню!
     
  17. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    одна з проблем -
    ще одна -
    якщо потрібно буду шукати ще...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    Саме так! моїм знайомим прописали навіть спеціальні пози для заняття коханням! Ось так і буває! А ще потрібно, щоб сперма якнайдовше залишалася всередині (піднявши ноги і так трошки полежати)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. dream

    dream Well-Known Member

    Відповідь: Планування діток :)

    також чула такі поради, але чула і їх спростування, тому що матка у такому стані напружена і наврядчи це краще впливає на "засвоєння" сперми
     
  20. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Планування діток :)

    Взагалі-то я не противниця хімії, правильніше сказати раціоналіст. А вітаміни, що продаються у аптеках, усі зроблені на хімічно-фармацевтичних заводах, якщо потрібна фолієва кислота у натуральному вигляді, тоді:
    цитата з http://mama66.ru/pregn/art/517
    А Пренатал я приймала сама, тому спокійно можу його порадити іншим, оскільки досить чутливо реагую на вітаміни. З Пренаталом у мене проблем не було. Вже вагітною, після того, як випила курс Пренаталу перейшла на Прегнавіт, і теж усе гаразд.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.