Збираємось до ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Gaichka, 4 Травень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Збираємось до ПБ

     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Точно-точно. Я навіть в ПБ собі прикупила пару флакончиків, з нею зручно було джгутики крутики, щоб носика почистити.
     
  3. ZaharchukM

    ZaharchukM New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Дівчата, а скажіть, будь-ласка,може хто в курсі, чи є зараз на Батальній Лехновська Тамара Анатоліївна, а то збираюся родити за 2 місяці, а не знаю чи вона вийшла з декрету. А так хотіла б до неї. Наперед дякую)))
     
  4. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Тицніт будь-ласочка мене носом як саморобні прокладочки робити.
     
  5. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    просто порізати стару,попрану,попрасовану простиньку,довжиною десь як нічний олвейс.Зробіть половину,а другу половину візьміть цілим куском,зробите на місці,
     
  6. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А у скількі разів-слоїв її складати?
     
  7. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Я здається в 8 раз складала
     
  8. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    А я ще скріплювала нитками з боків, щоб не розвалювалися. А складала по-моєму теж в 6-8 шарів.
     
  9. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    можна і не зшивати , просто гарно скласти ) мені і так було не погано)
     
  10. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    а ще до тих прокладочок варто взяти десяток кульків маленьких, щоб перед тим як викидати у смітник зав'язати у кульочок - бо смітник коли ще винесуть з палати, а так якось, як на мене, самій приємніше...
     
  11. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    то скільки їх приблизно робити?
     
  12. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    я робила десь 15 штук, першу використала після відходження пробки, як їхала в пологовий, щоб бачити як відходять води і не понамочувати все))) я брала стару простинь, рвала на кусочки 20смх60 см і складала так, щоб не розпадались і попрасувала на макс потужності 1)вб"єте всі мікроби 2) не будуть розлітатись
    ну а в пологовому я ходила в штанах, то під таку прокладку брала ще олвейз, щоб не протікало)))
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    також мала багато
    води почали сильно підтікати і більшість використала ше під час перейм
    але не прасувала - зафігом;)
     
  14. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    Зробила 13 штук(якось так получілось :) ) думаю вистарчить, як не, то чоловік в курсе як то всьо робити+ маю ще "магазинні" на екстренний випадок. З чоловіком сміялись, що до низу можна приклеїти пару смужок двохстороннього скотчу, щоб тримались :girl_haha:
    Все вже спакувала у сумку, залишилось тільки постіль, всякі зубні шіткі і пасти і проча фігня..ну і знайти то в чому народжувати :)
     
  15. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    геніальна ідея! І як то ніхто до такого раніше не додумався!!! Та вам треба нагороду за винахід видавати! Заодно і протікати через скотч не буде! І соватися в непідходящий момент:)
    Щодо речей в ПБ. Я як то все перечитала і уявила собі... В які ж то сумеги то все вміститься? І як то носити?
     
  16. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    у мене помістилося в одну дорожню і одну ніби така як на пляж:)

    я використала 16 шт, але мала всі куповані
     
  17. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

     
  18. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

     
  19. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    ну а що ж там розпаковувати? Прокладки (у мене планується, що буде 1 підодіяльник і 10 прокладок Чіко), пеленки, запасна нічнушка, одяг для лялі (ну, його можуть окремо пізніше донести), гігієнічні засоби, набір ліків... Воно має в брудній тумбочці валятися? Чи де?

    ---------- Додано в 19:07 ---------- Попередній допис був написаний в 19:02 ----------

    А ще забула, набір запасної постелі. Чи його не треба? Чи взагалі не треба своєї постелі? ну, ще ж якась особиста білизна, рушники...
     
  20. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Збираємось до ПБ

    я лише з метою тою, щоб купи нормально тримались і займали мало місця)))
     
Статус теми:
Закрита.