Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Галинка, 29 Вересень 2008.

  1. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    ну значить робимо висновок, якщо купляти один моточок то можна ціною не перебирати, а якщо багато то прийдеться по місту побігати
     
  2. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчата, я останнім часом інтенсивно тим цікавилася і не може бути ціни на сьогоднішній день 4.5. DMC на опт - 4.35 + доставка і націнка!!! І то якщо брати пачками по 12 шт.! Ну ніяк не вийде 4.5!!!!! На Пекарській залишки!!! Минулорічні ціни! Там пряжа по 10грн. і продавець відкрито говорить, що це їй дають залишки продавати (1-2) моточки. Бо така ж пряжа на опт - 10-12грн. без доставки! На рахунок Водогінної, то підозрюю, що вони взяли велику кількість перед скачком долара, тому і тримають ціну 5.5.
     
  3. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    А що, є у Львові інтернет-магазин? Порахуйте доставку до Львова, послуги банку(бо гроші Вам прийдеться перераховувати) і побачите яку отримаєте ціну!
     
  4. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Ще 2 тижні тому там було по 4.8, вже по 5, а в понеділок буде по 6:), побачите!
     
  5. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    я ж вам не пропоную купляти в інет-магазинах, просто написала що там зазвичай середні ціни дають
     
  6. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчата, може хто знає, чи десь є у продажу нитки ДМС меланж?
     
  7. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Бачила полотно з вставками Аіди на Волошина і на Пекарський (2-3 вида)
     
  8. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я коли купую нитки в інет-магазині, то вже збираю замовлення по всіх знайомих, тоді плачу тільки за перерахунок грошей (2-3% у залежності від банку, а це десь 3-4 грн., тобто на мотку це відбивається у 10 коп.). Від суми замовлення залежить і вартість доставки. Тому збираю на 150 грн - і доставка - безкоштовна. Крім того у мене в одному інет магазині ще була знижка, то мені виходило, що з тою знижкою я собі і гроші за переказ повертала...
    Правду каже Птася, що якщо купуєш 1 моток - то ціна не важлива, а вже коли більше, то приходиться шукати....
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я замовляла в оптовиків - там зовсім інші розклади. За доставку приходиться платити 80-150грн., в залежності від ваги і об"єму багажу. Суми на які замовляю товар - кілька тисяч, відповідно, послуги банку значно дорожчі.
     
  10. Lika

    Lika Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчатка! Галинка даремно всіх лякала. Вчора я була на Пекарській, ДМС по 5 грн. Був новий завіз. Правда, продавець сказала, що вже багато знов розкупили.
    А я собі набрала літньої пряжі - бавовна з віскозою. Кольори - супер! Тепер сижу і мучуся, які топіки нав"язати. Можливо, в когось є ссилки на моделі з описами? Бажано гачком!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Оптовики - то не інет-магазин. А в інет-магазині виходить дешевше тому, що вони не платять оренду за магазин, а ще більшість інет-магазинів - київських і оптовики київські, тому та грошова ланка "переказ грошей і доставка" має меншу вартість.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Для вмілих ручок

    А в тому магазинчику на Пекарській тільки нитки для вишивання? А для в*язання на спицях є?
     
  13. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Я з Тобою цілком згідна!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lika

    Lika Member

    Відповідь: Для вмілих ручок


    А чим відрізняються нитки для гачкування і в"язання спицями? Якщо товщиною, то коли я купувала для гачка, то мені пропонували багато літньої грубшої пряжі.
     
  15. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Просто є нитки для гачка такі гм..."подерев*яніші*..маю на увазі твердіші..не знаю, як назвати. Такими тільки гачкувати можна, тому і питала які там є.. Бо я хочу купити не тільки літню пряжу, а і грубшу.
     
  16. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Десь на попередных сторінках я давала телефончик на Пекарську, подзвоніть запитайтеся щоб даремно не ходити...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    ви напевно маєте на увазі нитки Ірис? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Так, мала на увазі саме ірис.. з пам*яті вилетіла та назва.:confused:Вже як йшла з роботи, то згадала її:) Тільки вже пізно було допис правити :)
     
  19. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    Дівчата, чи бачив хтось десь в продажу нитки ДМС-мелаж? Шукаю, шукаю...

    Отакі, наприклад:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Для вмілих ручок

    дуже красива буде сорочечка :y:

    дівчатонька, хто купував ДМЦ ?? у Призмі нічого немає, з того, що мені треба (чукати нема часу, бо вишиваю рушничок до Пасхи), біля Грушевського по 6 грн. - дорого мені 15 відтінків. Може хто знає де дешевше???? або по півмоточка продають?:confused::confused:
     
    • Подобається Подобається x 1