Нова схема руху маршруток у Львові

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Мацьопа, 8 Грудень 2011.

  1. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    А ось і нові маршрути опублікували, в нас весь офіс "в захопленні" від змін!
    З нового року у Львові запрацює нова маршрутна мережа, розроблена фахівцями компанії «Луїс Бергер» та НУ «Львівська політехніка». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

    Відтак, у місті курсуватиме 46 автобусних маршрутів. З них 6 – радіальних, які курсуватимуть з периферійних районів у центральну частину міста. І 40 – хордових, які з’єднуватимуть периферійні райони, оминаючи центральну частину міста.

    МЕРЕЖА міських автобусних маршрутів загального користування:

    МЕРЕЖА міських автобусних маршрутів загального користування http://portal.lviv.ua/news/2011/12/06/121509.html

    Нові маршрути на карті - http://marshrutky.com.ua/lviv/new.php або http://www.eway.in.ua/ua/cities/lviv
    Тел. для звернень: Гаряча лінія міста 15-80, Управління транспорту та зв’язку 261-55-66
     
    Останнє редагування модератором: 18 Січень 2012
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Львівська маршрутка

    актуально для мене. В мене батьки в Рудно. Переселилися туди, пустивши нас у свою трикімнатну квартиру. Хороше сполучення було одним з аргументів, чому вони це зробили до виходу на пенсію... І як тепер їздити на роботу в центр і на Зелену, не зрозуміло...
     
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    А як мені заїхати з сихова на Грінченка??????? 4 рази пересідати? Капєц!
    А 46 маршут- це просто жах, він їде зигзагом по всьому львову. Я в шоці! Хто придумав ті схеми??? Напевно той хто не їздить по Львову на маршутках.
     
  4. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    а теперішня 94 яким номером буде? щось я на тому сайті не бачу:girl_sad:
     
  5. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    то повний капець! в нас на Щурата зараз їздить 5 маршрутів, а буде 1 і то через Грінченка на Сихів, а не по Мазепи і через центр! то завал повний! ті 5 маршрутів не завжди нормально можуть розвантажити район, а буде 1. мені цікаво, чим вони думали?
    а ввечері з центру додому як доїхати?

    теперішня 94 яким номером буде не буде її взагалі
     
  6. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Хіба шукайте на карті схемі схожі маршрути :sad:

    В нас на Володимира Великого з Нового року теж буде мало маршрутів, більшість буде їздити по Науковій або Кн.Ольги!
     
  7. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

     
  8. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    а ще вчора в новинах казали: - Вартість проїзду буде вищою, але будете їздити швидше! ага - пішки дуже швидше виходить!
     
  9. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

     
  10. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    як швидше???? Там ж такі нереальн маршути! Реально, напевно щоб мені заїхати на замарстинівську на роботу треба буде півтори години мінімум!

    ---------- Додано в 12:40 ---------- Попередній допис був написаний в 12:39 ----------

     
  11. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    потрібно в наших посадовців відібрати машини - нехай спробують поїздити в наших маршрутках і за новою схемою руху! нехай потішаться разом з простими людьми!
     
  12. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Львівська маршрутка

    пора відкривати тему "як доїхати". З 1го січня буде топовою на форумі...
     
  13. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    дійсно нереальні, під назвою " ЩО ?. Де ?, Коли? ( невідомо, що за маршрут, де він зупиняеться, коли і де сідати на ту маршрутку, і коли люди з таким графіком маршрутів доберуться до місця призначення.)
     
  14. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    А ще маршути, напевно, складали дивлячись лише на карту, а не на дорогу. Уявляю як на Лисенка будуть маршутки розминатись
     
  15. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Мені навпаки краще стало, з вокзалу 18 і 67 попри хату будуть їхати (до того була лише 67) :)
    Так як я їжджу в основному в центр і на Привокзальну, то мені особливих незручностей не виникне.
    А от людям з дальших районів Львова таки так, тяжко(.

    А от відсутність кінцевих на автовокзалі на Стрийській - це теж недобре.
    Як мінімум непродумано, коли заповнена маршрутка приїжджає на автовокзал, і будь мудрим, як туди має впатися ще купа народу з торбами.
    Таки Кінг-Крос - то зло :)
     
  16. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Проспект Чорновола, згідно з новими "порядками" практично не буде використовуватись маршрутками - а його щойно відремонтували. зупинки поробили нормальні (з "кишенями", ширші)....натомість пускають купу номерів по Варшавській - ніби і трохи паралельно, але та Варшавська - то капець! Вузька, "то-яма-то-канава", півроку там болото ....нема зупинок ВЗАГАЛІ .

    Абсолютно не розумію, яка тут логіка. :girl_nea:
     
  17. Відповідь: Львівська маршрутка

    А я сьогодні на одне хамло якраз поскаржилася на гарячу лінію.
     
  18. diedyk

    diedyk Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    тільки до Грінченка доїзджати не буде ((((((((((( а з Грінченка на Левандівку бачу взагалі нічого ходити напряму не буде.... дурдом повний....
     
  19. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Львівська маршрутка

    я щось не до кінця зрозуміла як добратися з Чорновола (від Арсену) до Нового цуму? який то тепер номер буде?
     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Шнурок треба шукати, з милом, для автора тої реорганізації. І повісити на вході в ЛМР.