Хочу нову зачіску! Підбір стрижки

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем loreniya, 21 Жовтень 2010.

  1. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    усе, надоїло, хочу стригтися... і то бажано вже!!! хочу чогось нового, коротшого, бо все волосся вилізло після вагітності - довжина є, а от з густиною туго... вже мені та ріденька шторка надоїла...
    Думаю я така не одна... можна звичайно довіритись майстру, але... чомусь всі майстри стрижуть мені каскад і все тут, я ж хочу чогось нового...
    пропоную таку темку - ставим своє фото і просим висловити думку на рахунок стрижки яку можна спробувати.

    тому я перша -

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    така стрижка в мене вже зо 5 років - з чолкою і без, довша чи коротша, але така...

    думаю над таким

    [​IMG]


    але десь мелькає ідея каре, як у Вікторії Бекхем... зупиняє тільки те що волосся трохи крутиться.

    результат стрижки бажано сфоткати і пред"явити в тему!!!
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2010
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    думаю вам пасуватиме така стрижка, як на фото за двох умов - хороший майстер перукар звичайно і придбайте професійний якісний випрямляч волосся
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    я би радила врахувати такі аспекти
    -чи буде бажання робити постійно укладку?бо ті стрижки гарно виглядають в перший раз,а потім все залежить від укладання
    -для чого потрібна стрижка?зміна іміджу тільки на пару місяців чи для волосся(бажання відновити його,пролікувати)
    ..
    суто моя думка.якшо волосся ослаблене, потрібно якнайменше філірування і випрямляння,укладання. я після міліровки-стриглася на каре і відрізала потихеньку мертві кінці,робила ополіскування з трав для волосся.
    зараз я відпустила своє -здорове волосяя і філірую,що придає обєм моїм вилізшим після пологів косам:)
     
  4. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Також прагну завжди чогось нового... але останнім часом перестала фарбуватись та стригтись (хоча для мене це теж нове)... орієнтуюсь на західну моду... там все і всі такі природні, мають гарне своє довге волосся ... під теперішню моду з тими туніками і лєгєнсами довге волосся, по-моєму, дуже навіть пасує...
    та поки воно відросте, та мода вже пройде... :girl_haha:
    А на рахунок філірування... особисто мені не пасує... волосся таке пухнасте стає, на вигляд ніби посічене...
     
  5. OrxIdea

    OrxIdea New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    "Думаю я така не одна... можна звичайно довіритись майстру, але... чомусь всі майстри стрижуть мені каскад і все тут, я ж хочу чогось нового..."

    то значить не майстри... якшо тільки каскади стрижуть)

    а те, що на фотці "думаю над таким" - то просто укладка в неї така.
    не бійтесь експерементувати)
    в мене чого тільки не було на голові... от тільки за вагітність побачила, який в мене натуральний колір волосся) тепер ще трошки потерплю, поки роди і перші місяці. і потім все обстрижу, пофарбуюсь в якийсь яскравий колір і буду знову забувати, який натуральний в мене)))
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    я теж перестала стригтись, відрощую коси (хіба кінці потім підрівняю), але фарбуватись - ні, люблю то діло. Як дивлюсь фото, де я з волоссям по пояс - така ностальгія...нащо я стриглась?...
     
  7. senka

    senka New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    А мені настільки захотілося чогось нового, що ось:
    ще зранку я була така
    [​IMG]

    ---------- Додано в 20:22 ---------- Попередній допис був написаний в 20:18 ----------

    а тепер я ось така
    [​IMG]

    ---------- Додано в 20:24 ---------- Попередній допис був написаний в 20:22 ----------

    зачіску не поміняла, але колір змінила радикально :girl_flirt:
     
  8. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    senka, я чомусь не бачу що сталось після обіду!!! може фотка не вгрузилась?

    OrxIdea - та вроді майстри... правдоподібно це моя ідеальна зачіска... як у тої з друзів... колишньої Бреда Піта, просто я не "укладаюсь", а з перукарні виходжу точно з тим самим - спереду драбинка, взаді каскад... то по різному називають різні перукарі, але навіть в дешевій перукарні на Привокзальній можна зайти і сказати "спереду драбинка, взаді каскад" і настрижуть, може не так вправно, але моє злегка кучеряве волосся скриє ту похибку...
    просто мені ця ідеальна зачіска трохи надоїла, трохи не дивиться на рідке волосся...

    на щастя як вдало пострижуть, то волосся тримає перфектно форму надану під час сушки, навіть без фена...

    на жаль нема в мене фотки щоб я була по людськи причесана - на першому фото ми на природі, на другому в бабусі в обливаний понеділок після обливання за святковим столом...

    ---------- Додано в 18:26 ---------- Попередній допис був написаний в 18:19 ----------

    бачу після обіду!!! senka, ви смілива жінка!! гарно, зовсім по-іншому якось!!! нема страху що захочеться назад, в блонд?
    Пам"ятаю як я після чорного волосся прийшла на роботу з каштановим... робота фірми була паралізована на день... один Бог знає що я виробляла за день до того - чорне я зняла самостійно, з допомогою змивки фарб, а потім ще пофарбувалась сама...
    Коротше вас завтра чекає купа компліментів :girl_in_love:
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    без образ...ви мені блондинкою краще подобаєтеся...брюнетка-сміливо і кидається у вічі,але блондинка-мило.
     
  10. senka

    senka New Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Просто я вже майже 10!!! років блондинка і хотілося щось змінити.
    Тільки я не брюнетка, а шатенка, та ще й фото не дуже вдале бо сама себе фоткала (ну дуууже хотілося показатися)
    Постараюся завтра при денному світлі зробити фото
     
  11. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    оо..як це знайомо:) тоді респект і уважуха вам за такий сміливий крок:)
     
  12. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    І від мене,бо я завжди майже бландінка,захотілось помінятись і таки не наважилась.
     
  13. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    я теж дуже довго ходила з довгим волоссям. І минулого місяця зробила довге каскадне каре. Шкодую одне, що не підстриглась зразу після пологів. моє довге волосся для мене було вже морально застарілим, воно мене обтяжувало. До пологів я мала час і бажання вкладати його, підкручувати або праскою вирівнювати, а коли є маленька дитина то нема вже стільки часу на себе. Коротше волосся і швидше сушиться і легше вкладається. 15 хв з феном+4хв праскою(як Саша спить) і я красуня щодня.
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2010
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    классс! Вам дуже личить!:girl_yes2:
     
  15. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Дівчата порадьте щоб мені таке настригти щоб пасувало, бо каскад не хочеться. а може мені його погано постригли, чи краще каре одної довжини?
    [​IMG]
     
  16. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Я би вас під каре підстригла. Щось дуже люблю тепер цю стрижку.
     
  17. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    А пофарбуватись не хочете? Я вас бачу в якомусь темнішому кольрі. А щодо стрижки, залежно яка у вас структура волосся. Якщо тоненьке і м"яке, то каре буде лежати не дуже, каскад надасть більше об"єму.

    ---------- Додано в 23:28 ---------- Попередній допис був написаний в 23:26 ----------

    А ще б класно такі кучері як на аві:girl_tender:! Я завджи хотіла спробувати хімію, але так і не наважилась.
     
  18. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    Фарбуватися, взагалі думала про меліровку, щоб трохи оживило. але трохи вагаюся через ГВ, а про темне ні (хоча може треба подумати). Волосся ніби не тоненьке, просто коли воно однієї довжини, то ніби густіше, а так профіліроване і ще в каскаді, то наче посічене.
    А темне наче трохи старить мене (чи то тільки здається)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 6 Листопад 2010
  19. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    я Вас так бачу (можна без чолки):
    [​IMG]
    я робила меліровку і під час вагітності і під час ГВ. Чесно кажучи, Вам би темне дуже-дуже пасувало.
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: хочу нову зачіску!!! підбір стрижки

    чому вагаэшся?