засоби індивідуального захисту

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Гелена, 4 Грудень 2008.

  1. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    відразу попереджаю: тема не про презервативи :xaxa:

    тема про газові балончики, пневматичну зброю та інші засоби самозахисту
    бо я вирішила купити щось типу газового балончика, такого
    відгуки хороші, може хтось порадить щось інше і де купити в Львові
     
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: засоби індивідуального захисту

    Зважаючи на кризу і всі страшні прогнози про повернення крадіжок квартирних я теж задумуюся про купівлю балончика, або загалом якоїсь зброї додому. Кажуть, що зброю розкуповують тепер дуже швидко...


    В сусідніх будинках вже по 5 квартир пограбували минулого тижня... Сусідку на вулиці обікрали... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: засоби індивідуального захисту

    зараз я постійно чую про збільшення нападів, пограбувань на вулиці і в громадському транспорті
    вже навіть не хочу з малим гуляти ввечері
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: засоби індивідуального захисту

    Ой, цій гілці бракуватиме фахового чоловічого бачення і знань.
    Треба запросити Капітана. :)
    Вдома в нас не бракує різних "засобів", але коли я сказала, що візьму з собою вагомий "засіб" на вулицю, змушена була вислухати інструкцію з статистикою родичів, що працювали в міліції.
    І ця статистика виявилась невтішною. Зброю (холодну-вогнепальну) носити не підготовленій людині категорично забороняється, бо, враховуючи психологію грабіжників, які тоді будуть битися на смерть, найбільша ймовірність, що самі від того і постраждаємо. Для необхідної швидкості реакції вчаться роками.
    А балончики.. Ну десь схожа ситуація... Коли вбили на Чорновола дівинку, то основним мотивом такого вчинку грабіжника називали її балончик, якби вона не використала його - забрали б сумочку й потому. Принаймні така була версія.
    Найкращий рецепт - самим не ходити по темних закавулках, під"їздах -дзвонити чоловікові-братові-сватові, щоб провели. або ходити з сусідами.. А балончик діставати не при грабуванні (бо поодинці такі все одно рідко ходять), а хіба як якась пьяничка дістанеться. Але всім бажаю ніколи з тим не стикатися.
     
    • Подобається Подобається x 13
  5. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: засоби індивідуального захисту

    В студентські роки жила в гуртожитку на Лазаренка, якщо хтось знає, то там жахливі сходи між деревами, де часто бували неприємні історії... Коліжанки тато дав мені газовий балончик Терен... Так от я з тим балончиком в кишені постійно з роботи ходила, але ніколи не була впевнена, що зможу ним скористатись для захисту. Чомусь в мене постійна думка була, що в мене швидше його заберуть і на мене бризнуть... або я так використаю, що собі зашкоджу... Ось така я слабохарактерна:confused:
    Пару місяців назад в нас з малими було пару неприємних ексцесів з собаками, тому що в районі купа бездомних собак, плюс пару господарів люблять вигулювати домашніх великих собак без намордників і спускати з поводків безпосередньо біля дитячих майданчиків... Я сама страшенно боюсь агресії собак, а коли я ще з двома дітьми в руках це взагалі... чоловік сказав, що є УЗ відлякувачі собак, але коли я побачила їх розміри і почитала принцип дії, то вирішила, що поки я таку байду буду витягувати з сумки - направляти - включати, то та собака десять раз зможе на нас накинутись, тому краще таки ногам довіряти і просто обходити-втікати...
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: засоби індивідуального захисту

    а мене колись тато заставляв ходити з електрошоком, але він у мене "загубився", бо був дуже важкий... а тепер хотіла б носити, але не знаю, де купити...
    Газовий балончик у нашій сімї мали всі, зараз теж чомусь його не ношу. Насправді, просто боюсь перевірити чи він ще дієвий, бо має трохи років... А тоді вони були різних типів: одноразового (тобто, коли натискаєш, то весь газ виходить) і багаторазового використання.
    Крім того мій татко, велий любитель зброї, він ексвійськовий і зброя його спеціалізація, у нього є дозвіл і навіть іменний кольт чи глок (вже не памятаю, такий як у американських поліцейських). Зброя його хоббі. До речі по вимогам він тримає його в сейфі і хата має бути обовязково на сигналізації, навіть не зважаючи на те, що у нього підїзд під охороною (тато в Києві живе). Але мене ще з малку привчили зброї в руки не брати, інколи при хорошому настрої тато давав потримати :)
    А от, що б я зараз дійсно купила, так це перцевий балончик. Нам такі колись знайомий зі штатів привозив. Там у якомусь штаті їх роблть для захисту від ведмедів-грізлі. Тобто принцип як у газового, але замість газу концетрат перцю.
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: засоби індивідуального захисту

    так отож... я хотіла створити тему на ЛФ, але вони нас звідти вигнали, то я створила тут
    і що з того вийшло? :xaxa:

    п.с.о, маю ідею :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. thinkers

    thinkers Member

    • Подобається Подобається x 2
  9. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: засоби індивідуального захисту

    краще би люди радили з власного досвіду, бо описи товару слабо інформують :confused:

    в мене от свекруха купила електрошокер, так він діє виявляється тільки якщо до голого тіла прикласти і то за кілька сек чи щось типу того :xaxa:
    то грабіжнику прийдеться сказати "ану роздягайся"??? :xaxa:

    в нас взагалі законодавство дуже суворо ставиться до таких речей, аж занадто суворо
    бандитам все можна - потенційним жертвам нічого не можна :no:
    більшість тих балончиків мають дуже слабку дію - не захистить, тільки розізлить нападника
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: засоби індивідуального захисту

    Розкажу з власного досвіду. 2 роки тому, коли я поверталася додому (близько 14.00), посеред вулиці, де завжди багато людей,і коли я йшла не сама, а з подругою, до мене підбіг ззаду хлопець і почав тягти за сумку. В сумці було практично все: починаючи від документів і закінчуючи мобільними телефонами (їх було два, один мені тільки подарували, та ще й в кредит).:sad:І звичайно ж я зрозумівши що робиться, поки все це відбувалось, вирішила ні в якому разі не віддавати сумку. Тягнув він мене з нею дуже далеко(я впала і тягнув мене вже в лежачому положенні), відпустила сумку тільки тоді, коли він мене тягнув вниз із гори під міст по бетонних ступеньках. А не відпускала так довго тому, що бачила, що білий день, навколо ходить багато людей, з боку дорога...До чого я все це вела, якщо на вас вже вирішили напасти, то їх не злякає вже точно нічого, хіба справді ще більше розлютить. Тому моя вам порада, не купувати всіх цих штучок, допомогти- вони не допоможуть, а зашкодити можуть точно!
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: засоби індивідуального захисту

    я думаю основна проблема в тому, що купувати купують, а не користуватися не вчаться
    дівчата, для користування будь-якою зброєю треба тренування
    то й же пістолет не поможе, якщо не навчитися ним користуватися
    я колись пробувала на натиснути на курок револьвера - не вийшло відразу, бо я не знала що то так важко

    навіть той "Удар" на який я лінк давала, я хотіла би купити 2 штуки, щоб один використати для тренування
    якщо не повчитися користуватися, то нема чого і носити :confused:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: засоби індивідуального захисту

    Якщо у вас терен-4 то він має на собак діяти також. Принаймні чула що має діяти паралітично.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: засоби індивідуального захисту

    Порадьте якусь зброю не дуже дорогу і щоб не реєструвати, якщо таке можна взагалі.
    Хочу придбати чоловіку, так як йому погрожують. Що краще і де купувати?