Змішане та штучне годування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Xomka, 24 Липень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Я в цьому вже не один раз переконалася, чомусь коли в малого пронос і він потребує пити в мене груди тріщать, і коли спека теж саме.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    відповідь: змішане та штучне годування

    я недавно читала,що пишуть на суміші(нан). термін зберіганя - 2 роки, а використати напротязі 3 тижнів після того, як відкрили. а якщо дитину просто догодовують (наприклад 2-3 рази на тиждень по раз на день) і за 3 тижні та банка реально не піде. то кожний раз іншу купляти? просто цікаво стало.
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    відповідь: відповідь: змішане та штучне годування

    та ти що. та цієї баночки при шв вистачає на 2,5 дні у віці 0-3 місяці і на 2 дні - у старшому віці.:):):):):)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    відповідь: відповідь: відповідь: змішане та штучне годування

    при шв, а при догодовуванні виходить тре оновлятись
     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    відповідь: відповідь: відповідь: відповідь: змішане та штучне годування

    , можливо, і не так страшно аж дитина "недоїдає", бо якщо б дійсно не вистачало маминого молочка, то навіть при змішаному годуванні ця банка б пішла. Говорю з власного досвіду:p:p:p:p
     
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    відповідь: змішане та штучне годування

    баночки різні є, хорошої сумуші вистачає приблизно на два тижні при шв, при догодовуванні можна купувати меншими упаковками.
    що робити з сумішшю коли термін закінчується? дати чоловікові замість вершків до кави :).
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    відповідь: змішане та штучне годування

    з.і. про вершки теж з власного досвіду :)
     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: відповідь: змішане та штучне годування

    Що ви маєте на увазі під словами "хорошої суміші". Я годувала малого Нутрілоном. Це одне з найдорожчих харчування. Вистачало на 2,5 дні.:p
     
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    А я годувала Хуманою, вистачало на 2 тижні. А ціна - це не основний показник якості у нашій країні.
     
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Це ще залежить, мабуть, хто скільки гамкати хотів, бо Любчик що 2-2,5 години:D:D:D
     
  11. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: відповідь: відповідь: відповідь: відповідь: змішане та штучне годування

    а що означає невистарчає? молока є стільки скільки дитина з'їдає
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: відповідь: відповідь: відповідь: відповідь: змішане та штучне годування

    от тому і "недоїдає" я взяла в лапки.....
     
  13. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Дуже багато дівчат, які переводять дитину на штучне вважають, що так легше, бо тоді маєш більше свободи, менше прив'язана до дитини. І в тому багато сумного. Бо такі діти отримують подвійний удар. Окрім того, що вони не отримують унікальну, приготовлену природою саме для них їду, вони ще й недоотримують маминої уваги. Починається лишання дитини на день, 2, тиждень... Сусідська мама минулого року, коли гуляли разом, хвалилась мені, що її 5-місячна дитина сама тримає пляшечку, коли їсть, мол радість-то яка:suicide: ІМХО, як вже годувати дитину з пляшечки, - то тільки тримаючи її на руках, притулену до себе і постійно-постійно бути з нею, щоб вона не менше дитини на ГВ відчувала мамину любов.
     
    • Подобається Подобається x 11
  14. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Мене це трохи зачепило, бо я вважаю, що я таки справжня мама, не дивлячись на те, що (а зараз скажу страшну річ для прихильників ГВ) всі мої діти - абсолютні штучники.

    Хоча тема мене вже ніяк не стосується :girl_smile: підозрюю, що ще існують жінки, котрі в силу обставин від ГВ змушені відмовитись. А порад для них, на жаль, мало. От як у цій темі - почалось з змішаного та штучного годування, а закінчилось все обговоренням консультацій по ГВ.

    А у мамочок-штучниць, повірте, також проблем багато.
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. SoLi

    SoLi Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Можливо щось залежить і від жирності молока, чи наїдається дитина маминим молочком. І чому всі так сахаються того слова "недоїдає", так таке слово існує, особливо коли дитина втрачає вагу (і то не вроддомі), мучити голодом?
    В мене складається таке враження, що ГВ-мами, є таке слово "презирають" мамусь штучниць. Повірте є різні обставини, організми, гени....
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Вже вкотре повертаюсь до цієї теми,починаю писати,захожусь сльозами і стираю....може вже час виговоритись...до ГВ я була готова на 100%,завдяки порадам на ДП,тому в пологовому,навіть після кесарського я нічого й чути не хотіла про суміші(хоча поки я була в реанімації,та,через 2 дні попала в інтенсивну терапію,малого годували шприцом(принаймі я в те вірила)....молока було повно,а малий не брав грудей,одну ще якось вдавалось "запхати",а іншу ніяк...купила насадки-таж історія.....після виписки,я місяць часу провела з ним у ліжку:пхаю цицю-крик-цицю-крик,я зціджувалася,привозили консультантів-все намарно....на хрестинах я,напевне,"запустила"груди,тобто вчасно не зцідилась...далі ЖАХ-груди в гулях,температура 39...поїздка на Батальну і порада консультанта прикладати лід,я знала про капусту,тепло,а тут лід...температура 40-42 протягом тижня,привозать з медінституту 3 рази на день,щоб зціджувала......поїздка по лікарях....до хірурга-треба різати....Богу дякувати не різали...але.....молоко "палили" "по чорному":якісь там таблетки+перемотування+14 днів п 2 рази уколи антибіотика..3 місяці компресів,бо УзІ показувало,що ще є гулі.
    ........Нам до 6 місяців материнське молоко "заміняв" Нутрілон комфорт...все,виговорилась..я
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 16
  17. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    дівчата, ця тема вже обговорена і обсмоктана зі всіх сторін. але я собі дозволю сказати пару слів.
    згідно досліджень лише 3% мам фізіологічно по різним причинам (гормонально тощо) не можуть годувати грудьми, ну і ті, які мали хірургічне втручання на грудях (пластика тощо).
    коли дитина втрачає вагу ніхто не каже морити голодом - на ситуацію треба дивитись.
    Але думаю розмова ведеться до того, що з змішаного вигодовування можна зіскочити як в одну (ГВ) так і в другу (ШВ) сторону. В другу нажаль легше, бо налагодити ГВ це праця, в більшості випадків "просто так" воно не дається. До ШВ спонукають всі оточуючі в стилі "не парся, не жирне молоко тощо".
    і ще один аргумент в сторону ШВ: будь-який плач дитини сприймається як "голодний". хоча воно не завжди так є. а раз голодний, значить молоко не жирне, терміново щось робити, паніка і трудно... я розумію ту паніку, бо сама в один момент мала заморочку що в мене "молоко пропало". дякувати Богу, мені вдалось запокоїтись плюс я мала підтримку сім"ї щодо ГВ, тобто поради за суміш за все наше ГВ не чула ніразу (за що їм безмежне дякую). Велику частку в нашому успішному ГВ грає роль мого чоловіка, тому наголошу підтримка оточуючих це ще один вагомий фактор не зіскочити на суміш при першій же паніці. А паніки, повірте, після родів багато. це і післяродова депресія, це розгул гормонів, шок, психоз...
    знаю не один випадок, коли після ЗВ дитинку переводили на повне ГВ. але тут потрібна залізна воля, холодна голова і цілковита підтримка оточення.

    і ще, не ватро мої слова одразу сприймати на власний рахунок, сприймати за особисті образи тощо. Просто з нашим досвідом ГВ я трошки вже побачила, щоб скласти певну думку і зробити якісь висновки. І повірте, не рідкість мами, які свідомо не хочуть годувати грудьми, бо це "їх обмежує". В такому випадку напевно краще всетаки підтримувати рух Чайлфрі.Ось таке міркування може викликати мою деяку зневагу, а осуджувати мам, хто боровся я не можу, бо я там не була і не бачила як це відбувалось. я можу сказати лише про себе.

    а щодо зневаги, як написала Солі, я неодноразово чула ФІ в свою годуючу сторону, тому тут можна посперечатись.

    Іруська, співчуваю. нажаль медицина в нас багатьом "допомагає" налагодити ГВ :cesored: лише маю надію на майбутнє, що щось буде змінюватись в кращу сторону. ростіть здорові!
     
    • Подобається Подобається x 8
  18. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Я у своєму дописі хотіла підняти проблеми мам, у котрих ГВ неможливе.

    Тобто не "зіскакування" з ГВ на ЗВ, а ШВ від народження. Причини не буду розбирати, це несуттєво, у даному випадку.

    Але, повторююсь, і у штучників є купа проблем. Педіатри "не паряться", і індивідуально на кожну дитину не дивляться. І мамі, крім того, що порекомендують ШВ, не порадять більш нічого. Як підібрати дитині суміш, наприклад. Точно знаю, що в нас колись підбиралось методом тика.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    я не мала на увазі ваш допис, а взагалі відстежуючи тему прийшла до висновку, що основна дискусія ведеться довкола не так ЗВ, як ШВ і ГВ.

    Педіатри не паряться ні в якому випадку. ні в ГВ, ні у ШВ. Навіть коли радишся з лікарем щодо лікування пропонують ліки найбільшрекламовані. Так само і з сумішшю. Сама рекламована, ну не підійшла, то інша.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Змішане та штучне годування

    Моя Яна на змішаному вигодовуанні. Як би я не старалася перевести її тільки на груди то вона перед нічним сном буде кричати поки не отримає каші. Може виїсти всі груди, зригнути то всьо шо з*їла і кричати поки не буде суміші. Банани, гречана кашка, яблука не підходять. Має бути Фріссо Пре - їжа яку вона вперше скуштувала. Інші види того ж Фріса не підходять. Суміші для маловєсних діток нам більше не тра, а Янька її нагло вимагає.
    І будь тут мудрим. Не можу слухати як вона кричит і чемно йду робити суміш. :sad: Так вона з тою пляшечкою і засинає. Обніме пляшку і вже не забереш. (вдень коли вона їсть суміш то з ложки, а наніч вимагає свого компаньйона по сну - пляшечку)
    Ше у когось діти з пляшечками спали?
     
    • Подобається Подобається x 2