Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Теж на днях були на УЗД щитовидки в Сімо. я його ще знаю з Інтерсоно (тепер він працює в Параскеви). заплатили 150грн. все детально та компетентно проконсольтував! я ним дуже задоволена!
    ще була в дерматолога Андрусяк Ольги - теж залишилась нею задоволена. все пояснила, була уважна, назначила лікування. правда, прийом недешевий - 195грн..
     
  2. rozalin

    rozalin New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А ми ходили на прийом до хірурга(нажаль прізвища не пам"ятаю) пів року тому, тому що нога дуже в коханого боліла. це був вже пятий лікар на рахунку тому що ніхто не міг поставити діагнозу.той підтвердив те що понаписували інші лікарі (п"яткова шпора), ми заплатили за прийом 200 грн, він же ж назначив йому лазерну терапію (вартість однієї-200 грн) врешті решт ми зробили ту терапію(5 раз) правда не в параскеві а в шептицьких, де він ще приймав. гроші ми платили не через касу яу у параскеві а йому, та не тому справа. справа в тому що діагноз зовсім не той на який ми робили оті процедури, наразі лікуємось в іншого лікаря(10!! по рахунку) з діагнозом артрит!!! от такі то у нас лікарі :sad:
     
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Яка там зараз ситуація з ЛОРом? Чи вартує йти на прийом з дитиною?
     
  4. RedApple

    RedApple New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ми були в дитячого ортопеда,впринципі задоволена,дитина почала скоро стояти і ходити і пішла нагрузка на ногі,ножкі були трошки кривенькі в мене вже була паніка,в поліклініці хірург налякав виписав масажі,але вона в мене така що чужих боїться,довго привикає і масаж би невийшло зробити,в центрі ортопед заспокоїв виписав більше кальцію,і говорив спостерігати,бо так буває і ось результат наші ніжки помаленько почали вирівнюватись,вже майже вирівнятись,може ще на подіумі буде ходити як підросте))))
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    у них ЛОР Павлюк
    Ми у нього були з малим, були певні нюанси які я хотіла вияснити. Можливо в певній спеціалізації він і професіонал, бо чомусь він таки там працює, але враження на мене він не справив взагалі. Розмовляв в стилі "Я тут розумний, а ти слухай і будь вдячна". Ну і взагалі якесь враження в мене було двояке, було шкода заплачених за прийом горшей.
     
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Там приймають три лікарі ЛОРИ
    Бариляк А.-кваліфікований, компетентний, до нього звертаються здебільшого з проблемами аденоїдів і.т д..-якщо з дітками- толерантний, і його поради дійсно фахові.Проводить складні онкооперації на шиї та гортані.
    Павлюк П.-профі в справі вуха-він єдиний у Львові проводить надскладні практично ювелірні операції на вухо разом з професором з Тернополя Яшаном О.-до слова такі операції проводять лише в Києві Борисенки,-Яшан між іншим у Параскеви один раз аденоїди оперував теж з Павлюком-проте там з анастезіологами ситуація поганесенька.Крім цього Павлюк працював кілька років за кордоном-Польща та Бельгія, насправді дуже толковий фахівець.
    Кручениця-старший пан про нього знаю мало
     
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А можна в цьому місці докладніше? Що саме поганеньке - наркоз чи спеціалісти? Ми якраз розглядаємо варіант видалення аденоїдів в Параскеви, але оперувати там також може Юрочко.
    Але щось мені не дуже подобається що цю операцію з загальним наркозом, роблять,як стаціонарну і дитину відразу ж виписують додому.
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А він буває там так щоб попасти до нього на прийом?
     
  9. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Звітую і я про відвідини. Ходила з малим на огляд в 3 міс. до педіатра (Турянчик). Загалом враження гарне, детально оглянула, все дуже розпитувала, як писали вище дівчата:"Чи знаєте ви що. А чи робите ви то і то". Не сподобалось, що призначила дитині якісь ліки від дисбактеріозу. Просто так. Хоча дуже хвалила що у нас ГВ, що нічим не допоюю і т.д. Але типу профілактично ще треба оте, бо дитина при купанні може воду хлібнути і т.д. Показились з тою флорою як на мене... Ну і стандартно вітамін Д)) Правда я записалась на заг. аналіз крові та аналіз сечі по Сулковичу. То побачу, чи реально нам потрібен той вітамін. Правда почитала детально про ту пробу, а там на око визначають ступінь мутності сечі, і по тому плюсики ставлять. Гадання на кавовій гущі сечі))) Ну але просто так давати вітаміни я не буду. Побачу як вона потрактує результати аналізу.
    Склалось враження, що дитину оглядають аж надто ретельно. Але ніц, крім спітнілих стоп не знайшли))) Знову ж таки, як писали дівчата вище, - тягнуть час. Дуже легко фільтрується реклама послуг закладу і реальні рекомендації. Тобто жіночка толкова, нісенітниць ніби не говорила, ну але між рядків мусить впихати і інші послуги. На що я сказала, що матеріально не потягну. Тоді список рекомендацій різко скоротився лише до обов’язкових відвідин ортопеда, бо так треба в 3 місяці. Ну і на тому дякую))
    До мене приходило двоє дільничих, то звісно по рівні і не порівняти. Ніяких ляпів і діагнозів по каках))) За твої гроші дуже стараються. Але... Сама не знаю, чи вона мені сподобалась. Надто тиснула авторитетом. В Параскеві була інший педіатр, я її викликала, коли в малого потекли соплі, то вона мені просто як пазлик підійшла! Ну дуже сподобалась, і як людина і як лікар. Але вона вже там не працює...
    Буду робити в Параскеві планові щеплення. Так що продовження буде.
    Ще додаю стосовно ваги дитини. Дівчата вище писали, що вдома важили дитину і в педіатра цього, і вага дуже різнилась. В нас вийшло те саме. Різниця була майже 200 г. в меншу сторону. Я спеціально важила дитину ввечері напередодні. Або в неї вага погано калібрована, або в усіх дівчат, що тут писали)))
     
    Останнє редагування: 1 Лютий 2013
  10. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Ух, поки я зла пишу, бо до завтра мені та злість пройде.
    Все по порядку. Приїхали ми в Параскеву. Було назначено прийом в невропатолога та педітра та щеплення, також здавала на аналіз кров та сечу перед щепленням, то мали подивитись на результати і дати добро. Заходжу. Кажу нам назначено до невропатолога. Дівчинка на рецепції шукає. Нема, кажу може до педіатра, бо то консультація перед щепленням. Нема. Кажу не може бути. (А ми з чоловіком записувались особисто в день здачі аналізів, а не по телефону, тому добре пам’ятаємо, як дівчинка в комп. вбивала). А виявляється нас помилково записали аж на наступний тиждень! Я починаю злитись, бо результати аналізів дійсні лише 10 днів. Кажу то що нам зараз робити? Ми ж аналізи здали 5 днів тому. Дівчинка передзвонила по лікарях, каже вас приймуть, просто почекайте під дверима. Вибачилась, обіцяли знижку за їхню помилку. Ну ок.
    В результаті під дверима ми прочекали більше як годину! Я дивлюся, дитина вже ніяка, в коридорі жара, біля 25 градусів. Малий повністю мокрий, я роздягнула до футболочки, не помагає. В нас в кімнаті 18-20 градусів стабільно, він в такій жарі ще ніколи не був відколи з пологового приїхав. Через годину дитина почала хникати, засинає, хоче їсти. Думаю погодую, і їдемо домів, я плачу гроші, щоб в черзі не стояти, а тут... ладно. Сіла годувати, малий поїв, засинає... і тут вибігає невропатолог, мов давайте швиденько, бо зараз наступний запис, і ще так:"То ви ідете?" Бо чоловік чекав під дверима, а я дальше по коридору годувала, то я ще мала бігти до неї! Ну думаю, тримаюсь. Заходимо, в неї перше слово, мокрі ручки і ножки! Кажу що він весь мокрий, в вас дуже жарко, він не звик, в нас темп. 18-20 градусів. І знаєте що я чую у відповідь? "ЯК 18 ГРАДУСІВ? ДЛЯ ДИТИНИ ТРЕБА МІНІМУМ 22, 24 то найкраще!". Я в тихому шоці. Кажу що на попередьному огляд педіатр нам сказала до 20 градусів оптимально. "ТА?" Одразу одна думка в голові, що спеціаліст вона ніякий... Далі пішло поїхало, дитина на столику майже спить, розворушити не вдалось. "Щось він млявий, щось щічки зачервоні (це після години в коридорі при темп 25 градусів зачервоні щічки!). В мене чоловік не витримує, каже що він весь мокрий, що вони хочуть в дитини. Каже що треба робити масаж, показує. Я такий масаж малому від народження кожен день роблю. Далі каже, що треба купати в ванній дорослій (ха-ха, я в дитячій ванній дитину 1 раз купала всього), і давати рухати ручками ножками. В мене в голові закралась думка, показати відео, де малий 30 хв в ванній з колом плаває, і як він гребе тими руками і ногами. Але мовчу. Мені треба щеплення, а не сварку. Побачила тремор ручки. А в мене починається страх, що в малого від жари судоми. Дитина нереально червона. Каже, що їй не подобається ручка, чи можна хірурга викликати на огляд (за який ми звісно маємо заплатити). Чоловік подумав, що видурювання грошей. Я подумала, що огляд хірурга не завадить. Прийшов хірург, оглянув. Виписав висновок, - дитина абсолютно здорова, пішов. Малий починає хникати, більше як 2 години не спав, добре не поїв... Короче виписали нам масажі, і сказали прийти через місяць. Щеплення відтермінувати.
    Кажу ок (подумки думаю, ще знайти іншого невропатолога). А що робити з аналізами? Ми ж зробили, прочитайте результати, щоб я була спокійна...
    2 акт комедії. Аналізи. Кажу, що найбільше мене цікавить аналіз мочі по Сулковичу. Та довго шукає. НЕ ЗРОБИЛИ. Кажу як, нам педіатр наголошувала, ще нас завела в той зал, де здають аналізи. (А я в той день їм ще привезла 2 баночки з сечею, бо не була певна, що вистачить одного попісу, бо скільки там дитина напісяє). Нє, каже, вам зробили два рази загальний аналіз сечі, є аналіз крові, по Сулковичу нема. І тут швиденько нас випроваджує, і каже розбиратись з тим на рецепції)))))
    Іду на рецепцію. Довго розказувати те розбирання... Ну не зробили чогось. В той же день малому брали кров з вени, коли я сечу здавала. Бо мені в пологовому на групу крові не зробили аналіз, я не сказала, мені не сказали.. так якось. Аналізу на групу крові також нема! Я починаю істерити.... ЗНАЙШЛИ! Чоловік з сарказмом:"Може і по Сулковичу знайшли?" Виявляється треба чекати, поки той аналіз на групу крові принесуть... Звідки? Якщо мені невропатолог сказала, що в них все на компі вбито, і на рецепції надрукують... Ще варто сказати, що обидва рази, коли я підходила до речепції, одна дівчинка кудись ходила, їх там дві сидить. А до другої черга! І я з дитиною 3 місяці стояла в тій черзі, перше щоб знати номер кабінету, куди я маю іти, вдруге щоб вибити аналізи, не треба і казати, що обидва рази за нами організовувалась немаленька черга, бо зі мною виясняли довго. Я не витримую, голосно кажу:"Я сюди більше не прийду". Розвертаюсь і виходжу. Аплодисменти. Занавіс.
    Пи. Си. Порадьте будь-ласка в карму невропатолога, бажано приватного. Бо педіатри бачили мою дитину різні, і всі в один голос казали, що дитина розвинена не по віку, і що усе ідеально. Причому в тій же Параскеві, на що педіатр казала, що все ок, отут і отут ідеально, то невропатологу не подобалось....

    Прошу вибачення що забагато букв. Якщо чесно я просто не очікувала такого бардаку від Параскеви.
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Мда, нема слів. А я якраз зібралась в Параскеви до невропатолога. А як там з хірургом?
     
  12. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А у кого ви були? Бо ми теж були але мене враження позитивне залишилось.
     
  13. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Мов’як. Як людина нормальна, ввічлива. Дуже спішила, ну воно ясно, бо нас втиснули. А як спеціаліст скажу, коли покажу дитину іншому невропатологу.
    Захарусь. Молодий хлопець на вигляд. Але сказав, що моя дитина повністю здорова. То я ним довольна)))) Правда огляд тривав хвилин 5 мабуть...
    Нас отак галопом прогнали. Ну самі розумієте
     
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    фігасє
    нам аналізи останні рази приходили в день здачі, на пошту
    але навязування додаткових оглядів варто фільтрувати то точно
    до невропатолога в них не ходили бо сказали що були в Домініка Густравовича і нас то влаштовує
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    якщо чесно, то при таких умовах, як ви описали, невропатологу на той момент було показуватися марно- можна отримати абсолютно нереальну картину і відповідно - хибний діагноз.
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Ми здавали в один день кров ще в іншій лабораторії - в Параскеви були значно вищі показники, що в нашому випадку було дуже навіть суттєво (залежало, яку терапію далі призначати). Так досі і не знаю, кому було вірити.
    Але те, що кров з вени немовляті (дитині 1 міс.) важко їм було взяти - то факт. На жаль, маю з чим порівняти. Може, досвіду нема.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  20. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Ги, взяття крові з вени то окрема історія. Сестра покликала санітарку, щоб помогли тримати дитину, на що я сказала, що сама потримаю. Я тримаю, а санітарка десь там збоку притримує малого. Ясно що дитина почала плакати. Так та санітарка як розплачеться за малим)))))))) Мов дитину мучать... Ну і да, видно було що