Спільна молитва - молимося разом! - 2

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем natorella, 5 Квітень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчатка, дякую всім за молитву, щира молитва робить чудеса. Чоловік трошки помінявся в кращу сторону, вже легше на багато. Вдома затишок і спокій. Дуже дуже вдячна!
     
  2. ivanyska

    ivanyska New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже прошу про спільну молитву за свою маму, піднявся цукор, а нині неможе ходити, так болить нога. Дуже дякую всім наперед.
     
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчата, навіть незнаю що казати і як і за кого просити... Мої сусіди зверху мають страшну біду. Там 3 діток, жінка і п"янюга чоловік. З тої квартири дочуваються крики, стукіт, грюкіт. Чоловік туди ходив на "розбір польотів". А там...нема просто слів... чоловік б"є дружину та діток... Викликали міліцію...
    Дівчата помоліться за ту родину, за ту жінку і діток. Дуже шкода їх
     
  4. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за своє здоров'я, бо маю ангіну. Дуже боюся, щоб до малого не перейшла. Дякую. Тетяна.
     
  5. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчатка,завтра (3.06) буде рік після моєї операції (ЗВ)....прошу всіх небайдужих помолитися за ненароджене янголятко і за здоров"ячко, мир та спокій в моїй сім"ї (Іра.)
    Дякую!
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Будь ласка, пишіть імена! Обов'язково!
    Дописи без імені будуть витерті.
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу про молитву за здоров"я донечки Яни. Дуже дякую.
     
  8. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Щиро прошу помолитися за здоров"я донечки Тетяни. Дякую.
     
  9. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитву за здоров"я моїх донечок Анни і Тетяни, обоє мають високу t.
    У Ані ангіна. Дякую!
     
  10. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитву за здоров"я Валентини. Пів року тому видалили пухлину, зараз знову з"явилися нові пухлини і дуже болить живіт.
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу помолитись за Анатолія. Має запалення лицьового нерва через протяг. Лице скривило, око не закривається, дуже занепав духом. Нехай назначене лікування допоможе чим пошвидше! Дякую!
     
  12. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за здоров'я мого синочка Марка - не пройшло і 2-х тижнів після минулої застуди, як знов хворий, носиком взагалі не дихає, і замість того щоб ставало легше, все більше затягує. Дякую
     
  13. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за нас з чоловіком (Богдан та Ірина). Останнім часом багато сваримося і стосунки майже на грані.
     
  14. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за свого чоловіка (Юрій), зараз у дорозі, а завтра має дуже важливий іспит.
    Щиро вдячна
     
  15. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за усіх подорожуючих, а також за нас - Тетяна та Ігор, Володимир і Оксана, Павло та Оксана . Нехай дорога буде легкою та без перешкод в обидві сторони. Дякую.
     
  16. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за себе (Мар"яна). Дойшла до якоїсь межі і не маю більше сили йти вперед. Емоційно вигоріла і спустошена.
     
  17. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дівчата потребую Вашої молитви (Олександра-Леся), страшенно захворіла, температура тримається, всі симптоми грипу, дуже прошу про молитву, наперед дякую
     
  18. squirrel

    squirrel New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитву за донечку Ангеліну, сьогодні ідемо в лікарню на обстеження, щоб все було добре.
     
  19. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    І надалі прошу молитви за здоров"я і швидке одужання синочка Марка - була лікарка, хрипи в легенях ("сіли сопельки на груди"), соплі гнійні і видно навіть їх в горлі.. Очі дитина зранку не могла навіть відкрити, так закисли. Дякую
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу помолитись за здоровья та швидке одужання Юляські ( Юлія-Анна) майже тиждень ніяк не можем зрушити в сторону покращєння . А маєм весь комплект ( соплі невідомо звідки, які не припиняються, кашель, по ночах аж до рвоти, сьогодні будем слухатись, хоч би хрипів не було) Дякую.
     
Статус теми:
Закрита.