Для майбутніх мам (4)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 17 Вересень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Я теж сьогодні ходила в ЖК, а на УЗІ у пятницю. На УЗІ сказали, малятко лежить вниз головою, внизу живота.. низьке розміщення плоду. Сказали, ніби нічого страшного, просто важкого не піднімати і берегтися. У вас таких ситуацій не було? А то зараз сидю і себе накручую.
     
  2. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Ну сказали ж берегтися але НІЧОГО страшного. Ну то бережіться і не накручуйте себе.
    Ви не на тому поставили собі акцент. Головне, що з малятком все ОК і тепер від Вас залежить наскільки ви дасте йому й собі спокій. А це значно важливіше ніж накручувати себе. Збийтесь ;)
     
  3. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Було! Мені цілу вагітність казали, що дитинка низько... Як бачите, доносила і все добре!!! Тільки дійсно, не перенапрягайтесь зайвий раз...
     
  4. VolnovaS

    VolnovaS New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Дівчата,потрібна Ваша допомога.Забрав мій чоловік аналізи з Сінево (здавала на Бета-ХГЧ і РАРР) і щойно приніс додому (краще б не приносив).Я погуглила на рахунок норм МоМ, тепер сиджу і реву.У мене вагітність 12 тижнів (показник МоМ ХГЧ 2,4778 а МОМ ПАПП 1,1959).В неті вичитала що норма МоМ від 0,5-2.Чи може мені хтось підказати що означає завишений показник МоМ ХГЧ?
     
  5. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    А от плакати не варто! Подумайте про малятко і побережіть собі нерви!Нормальні у вас результати! Багато дівчат розказували,що достовірність даних тестів не є 100%:)
     
  6. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Знаєте, я тому і не робила тих аналізів, тому що прочитала купу інформації про те, що вони ніколи не дадуть 100% достовірності, що дитина точно матиме вади розвитку. Особливо мене вбило те, що навіть якщо результати вказують на вади, то у більшості випадків народжуються здорові діти. Нащо питається їх здавати. Хіба щоби нерви собі їсти і ревіти від накручування самої себе. Ну і зайві немалі гроші.

    Не переживайте ви так. Можете для заспокоєння звернутися до хорошого генетика, бо щось мені підказує, що дурні думки всеодно вас гризтимуть....
     
  7. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Так і зроблю. Дійсно, зараз головне не накручувати себе.
    Моя куліжанка вже пророчить мені хлопа, бо плід низько :) А ще мені снився сон, що йду я з чоловіком і ми ведемо за руку хлопчика. Я питаю його, як тебе звати? а він - Святослав)) До чого б то? ))
     
  8. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Власне так зробила моя співробітниця, коли теж мала деякі відхилення в цих аналізах. І лікар-генетик розрадила її тими ж словами, як і дівчата тут пишуть: аналіз не має 100% достовірності, а відхилення від норми не надто критичні. Потім УЗД на 20-ому тиждні спростувало весь негатив результатів.
     
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Ну і треба було вам це??? Тут багато і не один раз писали на скільки неправдиві результи цих аналізів!!!! Ну навіть як і здали ви цей аналіз, то віддайте його в ЖК і нехай вони тішуться!

    Дійсно в такому варіанті, щоб себе заспокоїти ліпше так і зробіть. А ще ліпше просто не здавати його, а одразу сходити на УЗД до генетика який вам скаже, що як і до чого!

    ну в мене буде хлопчик і всі так само із за живота казали,що хлопчик)))

    А недавно купляла хот-дог:girl_in_dreams: і продавщиця поки готувала подивилась на мене і таким впевненим тоном сказала, що хлопчик буде... Я аж від здивування подивилась на своє пузо ніби в мене там табличка зі статтю може бути :girl_haha:
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    дівчата, я на секунду)))
    кому треба прокладки післяпологові мазеркеа??? маєже ціла пачка
    чекаю від орман відповідь спочатку;)
     
  11. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Ну блін, і нашо ті лікарі призначають ті аналізи? Вагітні жінки і без того вразливі.
     
  12. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    І я не робила. Моя лікарка з ЖК теж казала, що їх достовірність досить відносна. Була в неї пацієнтка, в якої всі ті аналізи були в нормі, і УЗД робила в "найкращого" у львів. обл.(як багато хто вважає) генетика. А в 36 тижнів дізналась, що дитинка народиться з досить сер'йозними вадами. Так що, як бачите навіть генетики можуть помилятись. Так що краще
    Все буде Ок!
     
  13. svoboda

    svoboda Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    в мене було. Нічого не піднімала, береглась, а головне відклала всі неприємні зустрічі по роботі на невизначений термін... :d23: Народила здорову гарнюню лялю. Так що нічим не переймайтесь.
     
  14. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    власне ці аналізи без УЗД не є показовими. Навіть гінекологи дивляться їх лише в парі з результатами УЗД.


    Не знаю з чого це люди роблять такі висновки, коли я була вагітною десь на 5-му міс. купувала пальто, то продавщиця відразу подивившись на мій животик оприділила що буде двійня, правда помилилася сказавши, що два хлопчики.
    А взагалі мені часто "пророчили" хлопчиків, а народилась парочка. :girl_claping:
    ну сон в мене збувся на 100%. В ніч на польське благовіщення (кілька днів перед узд) мені приснилися мої дітки у голубенькій і рожевій велюрових:girl_crazy: шапочках. Лікар на УЗД підтвердив, що буде хлопчик і дівчинка. Зараз так їх і одягаю і часто згадую той сон.:girl_in_dreams:
     
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Блін ну який він завищений??? 47 сотих це завищений??? Дівчата, я розумію, що ви вагітні і в вас гормони, ну але ж так не можна, та ж включайте хоч інколи голову! Бо то вже навіть не смішно! Ви би краще тих всіх аналізів не здавали якщо знаєте що в вас з нервами невпорядку. А вже як здали, то будьте добрі, дочекайтеся щоб хоча б лікар їх прокоментував.
    Не хочу нікого образити, просто йдеться не тільки про вас, точніше - про вас в останню чергу, в першу чергу йдеться - про дитя, яке в мільйон разів важче переносить ваші припадки ніж ви. То подумайте 100 разів перед тим, як доводити себе до істерик.

    Тепер починайте кидати тапками, я пішла.
     
  16. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    у мене і першу вагітність з 16 тижня (може й раніше УЗІ просто на 16 робила) і зараз з 12 - вниз головою та низько дуже, кожен раз на УЗІ попереджали берегтися - не скажу щоб я так сильно береглась - не ношу кавуни з базару хіба, та до мами на 9 поверх якщо ліфт не працює не піду пішки (хоча за тиждень може вже варто прогулятись пару раз)))) з кавуном на 9 поверх)))) шутю.
     
  17. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    У мене теж цей подвійний скринінг маячню показав.

    Але по УЗД було все ОК, тому я просто забила на ті результати, і на потрійний навіть не ходила (напевно, вже і термін потрійного пропустила). Ці всі скринінги - просто викачування грошей і псування нервів.

    Ви вже робили УЗД? Який у Вас показник товщини комірцевого простору?

    Якщо менше 3, то взагалі не турбуйтеся і навіть до генетика йти буде зайвим...
     
  18. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Дівчата усім привіт....перестаньте себе накручувати
    навіщо, от я здавала ті аналізи лише для лікарів, знала що в мене все гаразд.....
    зробила ідентично як ви ,прогуглила і виявилось що аналізи в мене паршивенькі....далеко від норми....думаєте перейнялась???абсолютно...відклала їх для здачі в лікарню і забула...я знаю в них просто вийшла помилочка))))
    такаж як здавала цитологію...і каже в вас молочниці не виявлено...а я то знаю шо вона у мене є....тому заспокойтесь і не беріть дурного до голови.....вірте своїм початковим материнським інстинктам а не дурній паніці і накручуванні нервів!!!!
    УСЕ БУДЕ ГАРАЗД,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
     
  19. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ой побачила в сусідній темі про педіатра і згадалося мені - беру в поліклініці довідку малому до школи, про те що манту робити не буду цього року (як в принципі і у попередні роки :)) Вони виписують, а потім педіатр, молоденька така років 23-24, з прищуром на мене дивиться і каже: а Ви на обліку стоїте? як це вас на облік поставили якщо у дитини Манту не зроблене? - у мене навіть слів не знайшлось, що їй сказати, я на неї просто мовчки очі вилупила та сказавши дякую відповзла з кабінету. І це чудо буде мені скоро мозок компосирувати порадами...
     
  20. senka

    senka New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
Статус теми:
Закрита.