Косметика. Хто- яку??..

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Іруся, 4 Серпень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Купувала на гуртівні на Ш. Руставеллі, на підйомі сіра будівля, 4 поверх
     
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дякую! :)
     
  3. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Дівчата,класно,шо ви підняли тему волосся. В мене проблем з волоссям не бракує: тоненьке, січеться, погано вкладається, ламається по довжині.
    Не знаю, як Плацент-формула, я користувалася аналогічними ампулами і шампунем Vichy. Не сказала би, що ефект мене вразив. Кака била, кака єсть :sad: Хоча самі шампуні Vichy непогані. Перукарка порадила професійну Лореалівську серію Absolut Repair - для зміцнення волосся по всій довжині, блиску, шовковистості і так далі. Я купила шампунь і маску, ще є флюїд для кінчиків, але я ще не купила. Подобається. Про ефект говорити ще рано, але відчуття непогані. Ще є хороша італійська косметика BES - там є багато цікавих продуктів, зокрема натуральні шампуні для різних проблем волосся (я мала від випадіння, задоволена),зараз
    користуюся маскою Midopla - супер. і
    Але покладатися тільки на косметику не варто. Я за своє волосся взялася серйозно: двічі на тиждень роблю маски (раз Лореалівську, раз - Мідоплу), решта днів перед миттям втираю у волосся підігріту оливкову олію першого віджиму, можна ще реп'яхову олію в корені, зрідка можу зробити маску з жовтка, меду і коньяку, помити кислим молоком чи кефіром...Такі прості рецепти можуть виявитися не менш дієвими, ніж дорогущі засоби.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..


    Ну мою думку користуватися скрабом не можна щодня. Лише 2 рази на тиждень.

    А чорні цятки видаляються тільки при чистках обляччя. Я наприклад, колись почула в Косметичній лікарні, що вмиватися водою шкідливо. Вже 5 років використовую молочко зранку та молочко+тонік - ввечері. І ще жодного разу не пошкодувала. Шкіра має нормальний вигляд, хожу 1 раз на 1-2 міс. до косметолога на чистку.
    Користуюся молочком різних марок, найгірше - Лореаль, а найкраще Гарнєр. Але не давно придбала Флорена - дуже задоволена. Ще використовую термальну воду АВЕН. Але на разі маю один клопіт-пігментну плямку на морі заробила.
    Волося теж маю не густе. Випадало то купила - DOVE з відповідної серії. Допомогло. Бальзам до волосся обовязково - (так радить мій перукар) Ще використовую кондиціонер для зволоження волося Серія БОНАКУР та флюїди на кінчики якісь французькі. І дуже задоволена,це причому що 4 рази робила хімію на довге волося.!!!! Але маю супер перукарів тому жодного разу не пошкодувала. !!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    забули слово "львівською" :) Вода - основа життя, аж ніяк не може бути шкідливою (імхо більш корисна ніж всі ті косметики). Інша справа що те що тече з-під крана важко назвати водою.
     
  6. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..


    ЗАлежно який скраб. Скраб різний буває.
    Ще скажу, що я кожного дня зранку замість простого гелю для душу, користуюся атким скрабом: мелена крупна кава+трішечки гелю для душу. Це не шкідливо, мало того, шкіра гладенька, підтягнулася.

    Не тільки чисткою чорні точки видаляються. Я цим скрабом спокійно їх позбулась.

    А на рахунок води -Сявич правий. Вода шкідливою бути не може. Просто якщо це така вода, як з труб, ну то.. тоді ясно.

    Скажіть, а можете дати координати перукарів? Бо я наразі в пошуках :sad: Моя перукарка виїхала з України і я вже рік пробувала в різних перукарнях стригтися, але то все не те.
     
  7. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    для волосся дуже помагає маска з .extra virgin olive oil.
    підігріваєте трохи, втираєте в коріння і волосся, одіваю якийсь поліетиленовий мішок, а зверху рушник.

    залишаю на 2-3 год... потім мию шампунем.
    ефект появляється через кілька процедур.

    p.s.так само треба їсти багато горіхів :)
     
  8. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    все це звичайно дуже сумно..але можливо ви не там шукаєте? і пролема не в волоссі а в самому організмі..вітамінчиків якихось бракує наприклад?..

    Додано через 3 хвилини
    а я вважаю що скраб взагалі шкідливий!!! уявіть -ви механічно зішкрябуєте відмерші клітини , і тим самим частково пошкоджуєте і залишаєте оголеними молоді клітинки ...які ще мають зовсім не стійкі захисні властивості...
     
  9. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Ви знаєте, моя сестра собі купила той Пюр А і теж ним не задоволена!
    Той 3-в-1 я собі купила на Миколая а ще маю до сих пір і навіть пів боночки не вимила! А там заді на упаковці написано як ним часто користуватись, як гель для вмивання то щоденно використовувати, як скраб теж щоденно, а як маску то 2-3 рази в тиждень! А як коли, стараюсь кожного дня ввечері!

    Додано через 6 хвилин
    А ще, краще обличчя мити спочатку теплою водою і потім тим гаріньєром а після нього прохолодною щоб очищені пори закрились, бо при намазувані кремом ті чисті пори забиваєм жиром крема!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А Vichi хтось пробував? Я за браком коштів деякий час купувала крем "Чорный жемчуг", а потім вже вирішила не пожаліти і придбала пінку для вмивання і крем VICHI, різниці ніякої, а тих шалених грошей воно взагалі не варто!
    А в малої моєї дуже суха шкіра, то лікарка порекомендувала нам молочко для тіла Екзомега А-дерма, ото дійсно класна штука, і в малої шкіра - супер і собі трохи мазала, теж сподобалось. Правда коштує 120 грн
     
  11. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    а я нещодавно відкрила для себе ізраїльську косметику :y: Вона, звичайно, недешева, але варта того :) Прикро, що в Києві її нема :sad: Підозрюю, що не тільки в Києві, а й у всій Україні нема :sad:
     
  12. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    В нас також є таке молочко! Минулого літа малеча з'їла забагато шоколаду і її обсипало так шо нас вже хотіли в лікарню класти, але дерматолог нам скалала попробувати це молочко і насправді вже після 3 використання прищики почали сходи.Тому думаю що в таких випадках краще заплатити 125 грн ніж в лікарню лягати.
     
  13. yulichka

    yulichka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    я хочу на курси візажистів, тільки не знаю, які вибрати!!!!:8:
     
  14. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Хтось на форумі писав про косметику Green Mama, я тиждень назад купила повний комплекс. Задоволена, як слон!!!! Дійсно класні мазючки!!!!:)
     
  15. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я вітаміни п'ю регулярно, причому спеціалізовані комплекси для зміцнення волосся. Це швидше постійні стреси на роботі, офісне повітря, часте миття, укладка феном. Після моря, де імунітет мав би підвищуватися, нігті і волосся міцніти, - в мене все навпаки - нігті і волосся ламкі і пересушені.
    Одним словом, я згідна з вами, що причину треба шукати всередині перш за все. Тому поєдную вітаміни і косметику.

    Додано через 11 хвилин
    Я пробувала. Те саме. Захоплення не відчула, косметика як косметика (маю на увазі серію Норма дерм), хоча неприємних вражень теж немає. Зате тоналка Aera Teint - супер, дуже сподобалась.


    Яку саме?
    ІМХО, Так часто шкідливо. я теж користуюся подібним скрабом, але до кави замість гелю для душу даю оливкову олію - результат дійсно супер, але ж не кожного дня! Для чого скраб взагалі: щоб відлущити мертві зароговілі клітини, правда? Тоді на поверхні опиняються нові молоді і свіжі клітини. Через деякий час вони самі роговіють і відмирають, але ж не за один день. А ви по-суті травмуєте молоді ще не відмерлі клітини епідермісу. Я не косметолог, звичайно, але проста логіка речей мені підказує, шо це не дуже добре.
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я не погоджуюся з vanilia, мова йшла про скраб власне до обличчя, хоча на мою думку навіть для тіла не можна використовувати щоденно скраб, тим більше кавовий. Він має великі часточки перемеленої кави, тобто механічно очищає шкіру. Я думаю, що варто запитати у вашого косметолога, не думаю, що він вам порадить це робити щоденно. Я згідна з вами що, скраби є різні, я наприклад купую тільки для чутливої шкіри, з манюсіми часточками. Тому що якщо візьму кавові, абрикосові і т.д. скраби, то шкіра уся лущиться.

    А перукаря можу порадити з салону Ірини Стегури на В. Великого, називається Олег. Я правда, хожу до нього приватно додому, на жаль,не можу вам дати мобільний, без його згоди. Раджу перший раз сходити в студію і спробувати. Усі мою знайомі були задоволені.
     
  17. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    в мене теж волосся не супер...останнім часом дуже вилазило ,але ви можливо і не повірите ...я не сушусі фено..я не красила його ніякими красками..ні бігудів( я і тук кучерява) і вітамінів мені схватає ..думаю так....але дійшла до вийсновку що це напевне спадково...тому що в мене волосся на голові розділене на верхнє і нижнє....причому верхнє-кучеряве і січеться як в мами...а нижнє пряме прямісіньке ,ну точно як в тата...от і вам пояснення....от так;)
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

     
  19. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    А в цьому салоні нормальні ціни чи трохи космічні? І в які дні працює Олег? Мене ще ніколи в житті не стриг чоловік аж цікаво стало!
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Косметика. Хто- яку??..

    Я б вам радила просто туди зателефонувати і запитати коли він працює і скільки коштує стрижка, чи може щось що вас цікавить . Ціни вище середніх. Все таки це не звичний салон. Стриже він дуже добре і власне є дуже приємною людиною, думаю вам сподобається.
    вул. В. Великого, 35. т.65 92 14
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.