Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Продовжуємо тут обговорення різних моделей дитячих візків.

    Застереження: не позбавляйте продавців та виробників (комерсантів) необхідності підтримувати наш форум!
    Лінки на комерційні сайти розміщувати заборонено.
    Не лінуйтеся принести сюди картинку/опис.

    Хочете поговорити про конкретних продавців - http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41135
    Тут тема про візки.
     
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Вчора на Шуварі побачила і спробувала повозити.. і розплилась, як вона їде, просто казка. В магазині була бежевого кольору в неті такої не знайшла, зате знайшла в такому кольорі... теж так нічого
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]

    Ось опис (сорі, що по російськи)
     
  3. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Мені продавець з південного розповідала, що була на виставці дит. товарів (десь закордоном, я прослухала), і європейські виробники виставили нові моделі візків в такому класичному варіанті. Мода на класику повертається.
    Я сьогодні бачила в парку такий візок Quinny Zapp
    [​IMG]
    і закохалась в нього. Єдиний "мінус" для мене це відсутність лежачого положення і ціна кусається.
    Ще знайшла подібний візок рос. ви-ва. Але щось мені колеса не подобаються і він важчий
    [​IMG]
    Хтось щось може сказати по цим візкам? Angel ви купили собі Quinny Zapp?
     
  4. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ми юзали такий возик,але з дещо іншими колесами. це не російський виробник ,а китай. відслужила нам вправно ,я була нею дуже задаволена.
    [​IMG]
     
  5. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Сорі трои за офф, але ця тема обговорювалася трохи раніше, тепер і я вирішила свої 5 коп. вставити.
    про положення до і від мами в колясці

    При купівлі нашого візочка для мене це був також один з важливих критеріїв. Купили такий, що і люлька, і прогулянка і автокрісло обертається одним махом :) Коли робити це на вулиці, то прохожі обзираються. В темі ще не потрапляла на такі візочки (а може пропустила просто - то поправте), то хочу порекламувати трошки наш Coletto Metteo. В Львові в магазинах нажаль не зустрічала, але я особливо і не шукала, бо знайшла в Дрогобичі(звідки я родом) і там купили одразу. То була "любов з першого погляду". За 4 місяці користування візком ні одного мінуса не знайшла, а подобається все більше і більше))
    Тому презентую вам відео.

    Детальніше про коляску правда на рос.

    Якщо будуть якісь ще конкретні питання, то задавайте, з радістю відповім. Купуйте - не пожалієте))
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А Ви прогуянкою вже користувалися??
     
  7. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Starka, ми цей візок бачили у Львові (десь я вже писала, правда, до того я не розглядала його як варіант, тому аж так детально все не вияснила), є і на Південному, і на Шуварі. Мені сподобався, але є певні моменти. Перше, амортизація (як він Вам на наших дорогах? Чи не трясе дитину?). Два - виробник - не знаю, чи це так принципово, але все-таки, можете глянути - зазначено Китай чи Польща? Чи достатньо велика люлька? І ще - можете переміряти ширину возика з колесами (бачу в описі, але нам особливо важливо через ліфт). Буду дуууже вдячна.

    І, як не секрет,скільки заплатили в Дрогобичі?
     
  8. xdusia

    xdusia New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Скажіть, а гальма нормально працюють? Бо ми зупинились на i coo paciffic, а побачила Ваш то вже задумалась, правда відгуків багато знайшла, що тColetto Metteo мають проблеми з гальмами, швидко ламаються або ж заїдають дуже, от і будь мудрий що вибрати :girl_impossible:
     
  9. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ще наразі ні, ми ще замаленькі

    то питання відносне, навряд чи ви знайдете візок щоб зовсім не трясло дитину (а деяким це навіть дуже довподоби :) ). Амортизація там на передніх колесах спрацьовує трохи, і ще в отому місці де 4 ножки докупи сходяться також таке враження, що трохи гойдається. Нам вистарчає в принципі з головою.. При тому що навіть дома часто в візочку заколисуємо.. (Правда коли знайома після своєї Bebetto Vulkano мою коляску потримала, то сказала що незвично з такою передньою амортизацією, бо там на задніх колесах і так серйозно спрацьовує...)

    Якщо чесно не знаю куди дивитися навіть... Але виглядає так, що зроблено досить добротно..

    Нам достатньо.. При тому що малий зимою ще в конвертик на овчині вкладався надвір, а дома такий на синтепоні завжди кладу, щоб комфортніше спалося.. Якось виклала той конвертик зовсім, коли вже сонце зовсім пригріло, то чоловік каже, що малий там губиться в колясці... Або з непривички так, або і справді ще багато місця коло нього..

    58 см по задніх колесах найгрубша точка коляски - там правду пишуть...

    заплатили 3100 грн з автокріслом (правда минулого вересня ще). А зараз в тому ж магазині стільки ж без автокрісла правда.. Воно 600 грн ще..

    ---------- Додано в 19:50 ---------- Попередній допис був написаний в 19:44 ----------

    Правду кажучи туди трохи пороху набилося, і дійсно буває що заїдає, я все хочу туди добратися почистити - ніяк руки не дійдуть.. Але поки працюють))

    ---------- Додано в 19:56 ---------- Попередній допис був написаний в 19:50 ----------

    з опису неправда це
    Вона то може і велика і міцна, але багато всього там не напхаєш, тобто багато може і напхаєш, але не габаритного, бо в ній місце є, але запхати і вийняти не зовсім зручно. По опису здається там 2 кг писало може їхати, але коли на Пасху закуповувалися, то певне і всі 10 їхало, аж тяжко було пхати))
     
  10. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В нас основний візок був Тако джампер, а тепер перейшли на прогулянковий Еспіро метро. Обома дуже задоволена, особливо прогулянковим - легкий, компактний при цьому міцний і надійний та ще й маневренний. Зручно, що 1) роз"ємний поручень, 2) пластикова підніжка (не така ламка як пласмасова, 3) прозора вставка на дашку, що дає змогу весь час бачити дитину, 4) досить вмістка корзина як на такі габарити візка-тростини. Та ще купа зручнезних моментів. Єдиний мінус та й той не суттєвий, що при складанні неможливо зафіксувати колеса і вони відповідно крутяться, що не дає змоги поставити складений візок у вертикальному положенні будь-де. Хто шукає прогулянковий візок - раджу такий :)

    [​IMG]
     
  11. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    У неділю придбали візочок. Колір набагато яскравіший (фото з телефону). Наразі подобається дуже!
    [​IMG]
    Едине - люблять наші сайти прибрехати. Я була готова до цього, бо перечитала параметри і на офіційному сайті. Вага більша. Всюди пишуть 10кг., але то тільки шассі. Ще +люлька/прогулка приблизно 5-6кг. І встановлення сидіння лицем до мами - або я ще не розібралась, або воно реально неможливе.
     
  12. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    здається в Янусі такий візок, і лицем до мами в прогулянці, не передбачено...
     
  13. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Хельго, в нас такий самий - лицем до мами не встановлюється :girl_cray:
     
  14. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Отже, висновок - якщо купуєте візок через інтернет завжди шукайте можливість побачити його наживо, обов"язково перечитувати інформацію на офіційних сайтах виробника.
    Коли я прочитала реальні параметри візка, це мене не дуже розчарувало, ці функції не найважливіші для мене. Шкода просто, що наші сайти подають неправильну інформацію.
     
  15. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ми вже майже теж купили ( занесли завдаток), але, впринципі, ще є змога поміняти.
    Отже, Navington Galeon. Якщо знаєте, щось про ці візки то напишіть, біль ласочка:)
    Вибрала ось такий колір, називається White Sea (мама в паніці, бо то біла каляска, і вона буде бруднитись).
    [​IMG]

     
  16. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Люлька бруднитися не буде. Дитинка її ще не в змозі буде забруднити, та й Ви теж не будете її завідомо брудними руками брати. А от якщо і "прогулка" в такому ж кольорі, то прийдеться частенько її прати. В мене Єва то сочок виллє, то брудними ногами впирається, не дає себе посадити, то печенько накришить...
     
  17. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Коляска супер, погоджуюсь з Іруня що малятко не забруднить, а потім то кожна коляска забруднюється і чиститься))):girl_crazy:
    Унас була коляска Tech 6WD від Chicco то була нею задоволена мені була дуже зручна, а зараз купили нову C819 Geoby, то також задоволена,така легенька.
     
  18. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    На вигляд дуже класно виглядає, тільки от тканину верху оцінити неможливо? цікаво чи добре буде відмиватися?
     
  19. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Доречі, а які враження про візок? Чи помітили якісь мінуси? Буду вдячна за відповідь :)
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ой, то точно! в нас зараз тростинка насичено червона, то й вона дуже забруднюється, я просто не уявляю що б з білою робила:8: то або в брудній постійно їздити, або прати кожен день... справді не дуже практично!
    Virginia, а які ще кольори можливо обрати? навіть цей сіро-бірюзовий дуже гарний!
     
Статус теми:
Закрита.