Жіночі проблеми

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Радість, 3 Листопад 2007.

  1. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    ну, до раку там дуже далеко. хто таке казав???
    безплідність - може бути, а може і ні . читала на одному форумі, що жінка з 4-м ступенем ендометріозу завагітніла сама. а часто жінки без енд. ніяк не можуть завагітніти... тобто вовка боятися - лиш собі нерви псути. поки не спробуєте завагітніти - знати не будете :)

    побічних дій від ОК в мене спершу не було зовсім, але десь на 12-й місяць я просто не змогла їх більше пити, бо мене ковбасило від них, зараз важко пригадати - якийсь дискомфорт був, коли припинила пити ОК - відразу все нормалізувалося. щодо ваги - може 2 кг набрала, не більше. але я не маю особливої схильності до цього.

    на кольпоскопі можна побачити енд. ЛИШЕ якщо це ендометріоз самої шийки, який буває дуже рідко. Раджу вам піти до іншої лікарки на огляд - порівняти діагноз. (причому про попередній спочатку не говорити)
    а на УЗД встановити можна (наскільки я зрозуміла) лише аденоміоз (енд. матки), і то це важко
     
  2. Valerija

    Valerija New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Якраз на шийці матки лікар і побачив в мене чорні крапки.....:girl_cray:
    планую вагітність десь через рік... :girl_in_love: З першою вагітністю проблем особливих не було ( не враховуючи, стандартної тепер майже для всіх, загрози ), тому маю надію що з другою теж проблем не буде ( хоча тепер вже не знаю що думати ...):girl_sad:
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Жіночі проблеми

    щойно подивилась фотографії шийки матки ураженої ендометріозом (вразливим краще не дивитися), жодних чорних цяток :confused:

    а вам вона показувала зображення?
     
  4. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    маю також ендометріоз вже понад 5 років. мушу сказати, що майже 3 роки приймала ок, про що дуже шкодую, бо тепер маю непоганий "букет" наслідків, найгірший з яких астматично-алергічні реакції різного ступеня на деякі продукти і побутову хімію. І знаю 100% що саме від ок, так як моїй мамі в передклімаксний період їх також призначали і у неї також почалися приступи задухи. Зараз вдалося трошки внормувати стан, майже забула про це, але вікна мити на балконі, користуватися навіть у незначних дозах якимись засобами для миття, навіть еко, більшістю дезодорантів, кремів та вживати певні алергенні продукти, які ніколи до того не викликали алергії (банани, томати, оранжі) не можу. А щоб ендометріоз пройшов - навпаки, після прийому розрісся з новою силою, тож шкодую сама і вам би не радила, дайте можливість організму самому налаштуватися, виключіть стреси, вам гарні поради дала Медуза, прислухайтеся.
     
  5. Valerija

    Valerija New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    але нічого не робити теж страшно, боюсь що потім буду собі докоряти за те що не лікувалась
     
  6. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Зробіть собі послугу - підіть до іншого лікаря! Нехай вам повністю обстежить шийку, може цитологію зробить, мазки всі візьме. У мене наприклад підозрювали вірус папіломи - взяли аналіз, не підтвердилось (думаю те що збивало лікарку - наслідок колишньої ерозії) - тепер сплю спокійно...
    а якщо будете докоряти собі що лікувались?!
     
  7. Valerija

    Valerija New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Не маю підстав не довіряти лікарю.......тим більше про нього тут стільки позитивних відгуків ( Мартин Т.Ю.) А папілома вірус у мене теж є, але його в мене ще виявили десь 4,5 роки назад, тому зробили конізаю ерозії.....
    Лікар казав , що не впевнений що це саме ендометріоз ( але дуже схоже на це) тому що крапочки в мене якраз на місці колишньої ерозії, тому маю надію що папілома віруса з мене хватить, а ще одну болячку мені - то вже перебор
     
  8. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    не зважаючи на "ліца" і на відгуки на форумі Я пішла б до іншого лікаря. А таблетки б не пила однозначно.
    Але то кожному за себе рішати :confused:
     
  9. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    а цитологію робили?
     
  10. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Ви знаєте, справа не у відгуках хороших чи поганих, а просто кожен лікар як і кожна людина є індивідуальним:для одних він може бути дуже хорошим, а для інших не підійти. Можливо, до вашої проблеми та до її вирішення потрібен інший лікарський підхід. Консультація у іншого лікаря вам не зашкодить. Якщо його поради будуть ідентичні, то ще раз переконаєтесь, що ваш лікар хороший, а якщо будуть іншими - можете спробувати.
     
  11. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Може хтось знає в який період циклу найкраще здавати аналізи на торч інфекції?
     
  12. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    День циклу немає значення!!!
     
  13. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я просто колись таке чула(маю на увазі здавання мазків,а не крові).Але вже забула як лікар колись казав
     
  14. Mawynja

    Mawynja New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Найкраще всі огляди в гінеколога і здачу аналізів робити на 8-й день циклу, так мене казав мій лікар.
     
  15. Valerija

    Valerija New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Робили, результат - IIа, точно не знаю що це означає, лікар казав, що все нормально, але мені здається що він не хоче мене лякати, знаючи яка я панікёрша..
     
  16. Anel

    Anel New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Дівчата,в кого була псевдоерозія? Лікували солковагіном.Боялася тих СОЛІДНІШИХ :girl_crazy:методів(кріо,лазер...) .Якщо вже до таких методів доходить,як потім завагітніти-важко?
     
  17. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Жіночі проблеми

    і в мене таке було...думала буду лізти на стіни від болю в грудях а з так званим "апендицитом " мене навіть в лікарню забрали хотіли вирізати, але то був не апендицит...думала пройде. саме якось...поки не почало так боліти шо на стінку хотілося лізти В таких випадках раджу всім зразу йти до лікаря, а не тянути з тим як я...бо як потім виявилося то це гормони, була спочатку в гінеколога, потім в мамолога...гормони пити не хотіла тому лікувалася мазькамиі гомеопатичними настойками...ніби пройшло. правда деколи всерівно дає про себе чути або одне або інше.
     
  18. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    ось що знайшла на сайті "синево"
    Анализ крови:

    * Кровь для исследования сдается только натощак ! (анализ крови принимается до 11-00).
    * Перед сдачей венозной крови для исследований необходимо исключить из рациона жирную пищу.

    ПЦР-анализ

    Перед проведением забора ПЦР-диагностики урогенитальных инфекций необходимо:

    * На протяжении 3 часов удержаться от мочеиспускания.
    * Исключить на протяжении 3 дней половые контакты.
    * В течении 2 недель не принимать антибактериальные препараты.
    * Женщинам за 3 дня до исследований исключить вагинальную постановку свечей, мазей, постановку тампонов.
    * Материал нельзя сдавать во время менструации (только через 3 дня после ее окончания).
    * Урогенитальный материал не берется у беременных, детей и девственниц.
     
  19. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    і я не знаю ще це, в мене писало що атипових клітин не виявлено.
    я мала цей букет, спочатку псевдо, лікувала солковагіном, потім переросла в звичайну. З вагітністю проблем не мала, але після пологів вона кровила, тому через пів року я пішла на кріо. Все пройшло добре, і не вплинуло на наступну вагітність. Зараз вже майже 6 років як робила
    [/COLOR]
    ну якщо це на ПЦР, то має, бо під час місячних не можна.

    спершу написала,бо не побачила. Ось вам підтвердження.
     
  20. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Жіночі проблеми

    Я не зовсім зрозуміла де той утвір?
    Такі кисти ,як дермоїдні та ендометріоїдні, лікують хірургічно (лапараскопічно),а такі як функціональні кісти: жовтого тіла та фолікулярні,переважно лікують гормонально і протизапальною терапією, і як правило упродовж трьох місяців новоутворення має розсмоктатися. тому треба спостерігати, робити повторні УЗД після лікування.
    Бо у мене було спочатку В яйнику ,пролікувала, а на повторному УЗД знайшли НА яйнику "параоворіальна киста"з рідинним вмістом, знову лікування. Як мені казала лікарка , що такі кисти можуть зникати і знову появлятися ,але їх обов"язково треба лікувати і слідкувати чи вони не збільшуються. І також було,мазня по два тижні і нерегулярні цикли М.