Відкриття візи у Польщу і не тільки

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Niferttiti, 25 Червень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Може хто недавно відкривав візу у Польщу? Як це робиться? Хочу сама відкрити візу, не через турагенцію. А сайт посольства у Львові чомусь не відкривається. напевно також ремонт.
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Вам потрібно запрошенння з польші.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    довідку з банку по наявність власних коштів на рахунку, якщо не маєте запрошення. 100 зл. на день маєте себе забезпечити. бронювання готелю, якщо туризм самостійний.
    якщо запрошення - то поляки повинні надати для запрошення свої підтвердження про фінанси, щоб вас прийняти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    ну да якщо туристичну візу то потрібно все те що Кася написала. Або ще можна лєваком відкрити , але то дорого буде
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    А як то лєваком?
    Бо ось ці всі речі вимагають і в турагенції, і ще плюс 35 євро за відкриття.
    У нас є хороші знайомі в Польщі, запрошення вишлють без проблем.
    Тобто від них я маю попросити:
    1. Запрошення нотаріально завірене здається;
    2. Довідку про фінанси і все?
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    ну якщо є знайомі хороші то так і відкривати.....а на лєво то десь 400 у.е
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Ніфертіті, ви може не так зрозуміли.35 євро платять всі. не важливо чи ви самі відкриваєте чи через фірму.
    знайомі ваші у Польші у свої органи повинні надати довідку про фінанси, бо інакше їм для вас запрошення не відкриють , у них теж ця процедура вже є складною.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Мені сказали що відкриття візи коштує 35 євро плюс страхівка і все. А що вони тоді з цього мають?
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    повинні ще послуги фірми взяти. 35 євро і страхівки це обвязкові витрати
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    нам знайомий робив запрошення досить швидко але там повинно точно прописаною бути з якого по яке число він вас запрошує(термін) і на стільки днів і не більше вам і відкриють візу.Але на запрошення йому прийшлось чекати декілька тижнів.
    ще треба мед.страховку на період перебування з покриттям 30тис.євро але страхуватися тільки в тих компаній що є в переліку в консулаті на сайті(ми страхувались в КНЯЖА, знаю що там є PZU, ТАС ІНГО),довідку з роботи про посаду, назву установи,стаж і розмір заробітної плати ,вона якоїсь там встановленої форми, в бухгалтерії знають.Ксерокси з цього всього, 2 фото на візу,
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    послуги фірми різні бувають. Найдешевше, якщо просто все парвильно за вас оформлять, а є ще з чергою. Тобто вам дзвонять на котру годину підійти і в черзі ви не стояли, їхній агент щодня там черги комусь пильнує. ну а віп, то коли ви навіть з хати не виходите... тільки якщо хляпнуть відмову в паспорт (так коліжанка, яка мала паспорт з євровізами річними і тп. звернулася до жінки під посольством і та погодилась відкрити і досить недорого. Виявилося, що запрошення від якоїсь фірми вона робила і та кантора вже засвітилися в посла, як непорядна, і він всіх таких клієнтів на відмову ставив і навіть не дивився на прізвище, статус, і наявність не одної річної візи інших країн) тоді доведеться чи паспорт міняти, чи йти особисто в посольство і казати, що ти не дурак! (це я до того, що треба бути впевненими в запрошені)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Оформлення запрошення у Польщі зараз дуже важко зробити, на жаль! :sad: Моя знайома просила нас про це, але це потребує дуже великих зусиль! Колись було простіше, але останнім часом вони подуріли, процедуру ускладнили і триває це довго. Це треба зібрати купа документів, з місця роботи, зусу, замельдовання, і довідки скільки ти отримуєш і скільки коштує оплата квартири і скільки квадратних метрів вона має. Ще можуь сказати, що площа замала, на прийняття гостей :8: Я вже не говорю про черги, які тре вистояти...Одним словом, вар'ятство! Це при тому, що ти легально, платиш усі податки і працює в Польській Академії наук...
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Коли зберете усі необхідні документи і підете подавати їх у консульство, то раджу взяти малу дитину - тоді є шанс втрапити без черги. Я перший день від 8.00 до 14.00 вистояла - не пройшла і близько, другий день прийшла о 6.30 - була 400 в черзі і теж безнадійно. На третій день здалася, поволочила Катрусю зі собою. Люди стояли цілу добу, тож я опинилася "між своїми", що я з ними стояла вчора. Мене пропустили наші міліціонери, а черга не сварилася!!! Хоч бувають і бійки!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Бородінка, то ви певно давно візу оформляли.....зараз вже нема тих черг :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    а я коли повз проїзджаю, то все купа народу стоїть :)
     
  16. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    можна через Київ відкрити. Мій тато говорив, що черг немає таких як в нас у Львові:girl_smile:. І наскільки знаю , то шенгенська тепер коштує 400 євро. Чому проблематично?Тому що багато виїжджають нелегально закордон ну і + запрошення тяжко зробити. Саме краще, коли запрошення зробить держслужба
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    офіційно 35 є., 400 це неофіційно
     
  18. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Може я так попала, оформляла десь в середині травня.
     
  19. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Там зараз якось по талончиках в черзі стоять, кожен має свій номер.
    А сьогодні взагалі по ТВ повідомили, що шенгенська віза вже з вчорашнього дня коштує не 35 євро, а 60. Ось так. :girl_cray: То я тепер взагалі думаю чи то вартує її відкривати.
     
  20. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Відкриття візи у Польщу і не тільки

    Останні кілька місяців, як мені відомо талончиків з номерками відмінили і у Львові були шалені черги. В травні то була така ситуація як описували, моя мама якраз в той час робила також візу. Вистоялась цілу ніч :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.