Дитячий психолог

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем katrinka, 31 Березень 2010.

  1. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Переглянула теми, але не знайшла потрібної. Цікавить дитячий психолог, хороший спеціаліст, який допоможе зрозуміти проблеми дитини. Хто стикався з такою потребою, може порадити професіоналів своєї справи будь-ласка поділіться інформацією, можна у приват. Буду вдячна
     
  2. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Katrinka, декілька разів спілкувалась з дитячим психологом з реабілітаційного центру "Джерело", паном Євгеном, молодий хлопець, сподобався мені і як людина, і як представник своєї професії. На жаль, не знаю нікого з ким він займався, але приклади з практики, які він розповідав сам, мені сподобались. Можливо хтось знає його ближче...
     
  3. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    дякую за інформацію, нажаль, більше відгуків поки немає... якщо можна координати (де, як його можна знайти) у пп.
     
  4. Sasha_sha

    Sasha_sha Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Я знаю п. Євгена, ходжу до нього з проблемами спектра аутизму. Незнаю, що вам потрібно власно від психолога, але можете записатися на прийом до О. Раманчука, він точно допоможе в центрі Джерело консультують безкоштовно.
    Центр реабілітації дітей "Джерело"
    Адреса: м. Львів, пр. Червоної Калини, 86а
    Телефон/факс: (0322)23-04-37
     
  5. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    вже трішки краще з дописами, дякую і тим форумлянкам, які зголосились у приват. найближчим часом скорисьтаємось вашими порадами, свої відгуки обов"язково напишу.
     
  6. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Дитячий психолог

    а він психолог чи хто саме за спеціальністю?
     
  7. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Олег Романчук - керівник відділення розвитку дитини, за освітою лікар-психотерапевт, дитячий та підлітковий психіатр, тут.
     
  8. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Допоможіть найти фахівця для нашої дочки і нас-сімейного психолога чи як там його....

    Вирішила знову звернутись до вас за допомогою.Нам напевно потрібен психотерапевт(психолог чи психіатр).У нас дуже складні відносини з дочкою.Вона доводить до сказу не тільки нас батьків але й наших батьків.Ми калічемо один одного.Адже розмови,пояснювання нічого не допомагають.Часто доходить до фізичного наказування.І чим день тим більше це прогресує.Вона як енергетичний вампір-сама не розслабляється і нам не дає.можна довго описувати це все.але важко.знаю єдине -нам потрібна фахова допомога.Більше так тривати не може.Чекаю від вас допомоги.Можливо хтось звертався до фахівців з тих самих питань-прошу від вас координати.Дякую
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дитячий психолог

    Прошу і я про допомогу. Потрібна консультація дитячого психолога щодо малючка рік і 9 місяців, дитина відгороджується від світу і крім мами нікого не хоче знати. Допоможіть з контактами!
     
  10. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Дівчата, в Джерелі консультують дітей та молодь з проблемами здоровя, всі послуги для них безкоштовні.Також там є черга на консультації, і немаленька.п. Євген і п. Олег чудові спеціалісти, але якби я вибирала- то т п. Олег, досвіду у нього більше.
     
  11. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Дитячий психолог

    в нас таке подібне було, наслідки родової травми, потрібно час і мамине терпіння, з часом все пройшло, йде до дітей, правда щоб щось попросити каже щоя я.
    Чекайте, зоохочуйте до якогось одного друга, нехай пробують мінятися іграшками, аще добре у таких випадках на декілька годин залишати дитину із рідними, в той час дитина відривається від мами і тягненься до "Суспільства".
     
  12. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дитячий психолог

     
  13. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    дівчатка маю таку проблему доця(3роки) почала сильно стискати ноги,так сильно що я не можу їх розєднати,стискає до того часу поки не спотніє,вся червона.Таке побачила в садочку і собі повторює,каже що нічого не болить а просто так робить.Я вже забороняю це робити,кажу не можна так дівчинці ,не допомагає, вона старається зробити так щоб ніхто не бачив.Сьогодні в садочку кажуть що не засне в день поки це не зробить,вся мокра.І що я маю з цим робити,що вже для неї казати,може до психолога,може в когось таке було?
     
  14. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    це дуже схоже на дитячу мастурбацію. Таке буває навіть в значно менших дітей. Звернутись до психолога не завадило б.
     
  15. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Дитячий психолог

    я теж так подумала. Я бачила кілька разів подібне з 8літньою дівчинкою. Бабця казала, дитина дуже нервова, дають валер"янку.
    Кому потрібен психолог, можу порадити Марину Михайлівну з центру ІНВА, Коцюбинського 2. Років 10 назад, правда, зверталися до неї, враження хороше лишилося.
     
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дитячий психолог

    Були у психолога у Чорнобильській лікарні. Враження позитивні. Дуже привітна і розуміюча жіночка. Якщо комусь потрібно то дам контакт.
     
  17. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Дівчата, сину 13 років- погана концентрація уваги, погана пам"ять. Елементарні речі потрібно нагадувати 10-15 разів (я серьйозно), немає послідовності в діях, успішність нижче середньої, неакуратність, і тд. При цьому хлопець недурний,добрий і співчутливий. Але виглядає його поведінка, як безвідповідальність і лінь. На фоні цього скандали вдома, зі мною, з вітчимом (стосунки в них нормальні). В нас люди звикли краще ремнем наказати (я образно- фізичних покарань в нас нема), ніж спеціалісту показати, не доросли ще до цього.
    До якого лікаря звернутись?? Психолог і психотерапевт - це те саме?? В нас в поліклініці є психоневролог- це хто??
    Допоможіть, бо заплуталась.
     
  18. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Таке буває при синдромі дефіциту уваги ( буває з гіперактивністю і без неї). Психолог і психотерапевт - не одне й те саме, кваліфікація психотерапевта значно вища і ширша (погугліть). Спеціальності психоневролог не існує, так іноді називають психіатрів, щоб люди не боялись до них йти, бо "психоневролог" звучить не так страшно. А звертатись потрібно до хорошого дитячого психіатра.
     
  19. landscape

    landscape New Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Я ходжу до Грузецької на площу Митну в дит.поліклініку, вона є дитячим неврологом, а також практикує психологію. Враження тільки позитивні, розумна, креативна із здоровим глуздом лікарка, ніколи не назначить лишнього, тільки для того щоб перестрахуватись, завжди цікавиться нетрадиційними методами лікування, у своїй практиці вітає батьків, які шукають різні джерела лікування(без фанатизму звичайно)своїх діток, дуже ефективно робить масажі маленьким, успішно практикує Hell. Коли у мене син не говорив до 4 років, вона єдина з лікарів не зашугала мене а виписала поетапне обстеження а потім лікування. Ну а те що я не потрапила на Матюшенка, то це тільки дякуючи професійній роботі Грузецької як психолога.
     
  20. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    він ще маленький! може просто ще боїться?) не панікуйте, просто частіше ходіть в гості, нехай гості приходять до вас і старайтесь щоб малявка мав багато спілкування з ровесниками. Мій малий досить довго нікого не хотів, та зараз це пройшло) приходьте в гості! Будемо дружити)) тим більше що є спільна тема-орхочки!)))
     
    • Подобається Подобається x 1