Як нарешті стати мамою? (3)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Monopoliya, 11 Лютий 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Нічим, я думала, що в мене гастрит і була в мами мама сварилась, що я не їм, а я просто не могла, бо тяжко. І власне після тої розмови мама мені хотіла дати Мезим, шукала, але не було в аптечці. Потім мене ще раз підтошнило. І вертаючись того ж дня додому, я вже писала, як я просила в Бога знаки і що я дізналася, що це В.
     
  2. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Пам'ятаю, тільки не можу пригадати, чи ви дочекалися затримки, щоб робити тести?
     
  3. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Хоча я читала, що в деяких дівчат було так що так і не показав, або показував, але набагато пвзнвше. Я не обнадією, просто читала таки дописи.
    Саме найкраще реально піти здати кров або до лікаря. А може Ви приймаєте якійсь ліки і воно Вам таке дало порушення циклу?
    А ще якісь симптоми окрім затримки?

    ---------- Додано в 23:21 ---------- Попередній допис був написаний в 23:17 ----------

    Ні. Я дізналася 19, а М мали бути 22. Тобто в мене був 29 д МЦ. Але це таке в мене колись до планування був чіткий цикл 28 (рідше 29днів). А після планування став 30-32. І тест я робила далеко не в ранці, це було після обіду.
     
  4. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Ні, жодних.
    Власне затримки сьогодні нема. М - завтра мали б бути.
    Як я вже писала на 10 день після О - світла кровиночка на туал.папері, легка тошнота, ніби в горлі щось заважає, вже тиждень в яйниках поколювання періодично, БТ останні два дні стабільно 37.3(до цього не вимірювала). А ще дивні смакові бажання - позавчора пила якесь молоко вперше з кокосовим смаком і з крекером соленим і, "повечерявши" в шостій заснула.

    Са - за два, за день до О, день після і тд...
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

     
  6. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Очевидно:connie_pull-pigtail
     
  7. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)



    Симптоми в принципі схожі. Але то таке ще може бути (Дай Боже, щоб я помилялась), як самонакручування. Я після першого разу теж мала всі симптоми. І їла багато і молочне, яке не люблю і груди мені спухли і чоловік мене дратував і БТ, я теж перший раз міряла, теж була стабільна вища ніж 37. Але в результаті пішли місячні я розстроїлась. Але потім віддала все в Божі руки лікувалась, а в одночас молилась за себе і за інших дівчат, в принципі і продовжую.
    Тому я бажаю Вам, щоб це була вагітність.!!!
    Просто мені так пригадалась моя перша спроба, було аналогічно. Але будемо надіятись, що це все таки В!
     
  8. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Чесно кажучи, думаю, що не воно, оскільки я планувала на осінь спроби, а мій Володя захотів швише і нічого не сказавши просто :shy::shy: А сьогодні мені подзвонив (він далеко зараз) і питає "А ти вже вагітна?":girl_haha:
     
  9. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дай Боже., а куда Ви звертались, що Вам сказали, що кров буде готова на понеділок?
     
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Ох ті чоловіки, все їм раз-два і готово:)
     
  11. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    В медіс, бо то мені найближче до роботи. А готовий на пн, у зв"язку з вихідними завтра-післязавтра, сб, нд.
    І ще дзвонила в євролаб, там сказали, що за подвійну плату зроблять до кінця дня, але я вже не мала змоги відлучитися з роботи((
     
  12. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

     
  14. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Хочу виговоритись...
    Сьогодні говорила з подругою. Ніколи не говорили про дітей, ніколи я ні з ким про це не говорила (навіть з мамою)...ні про планування вагітності, ні про проблеми, навіть тут не дописувала (за винятком 2-3 дописів). І от сьогодні розмова з подругою... Вона запитала, чи не плануємо діток нарешті. Я спокійно відповіла, що плануємо, але поки, на жаль, не виходить. А вона зробила круглі очі... і сказала, що була впевнена, що ми просто не хочемо дітей, що думаєм лише про кар'єру, гроші і т.д. Навіть пробачення в мене попросила... А я просто сижу і ридаю...тихенько, щоб ніхто не бачив, навіть чоловік, бо він страшенно переживатиме. Працюю, щоб не думати про дитинку, а не можу не думати, просто не можу... Шукала пояснення-не знайшла, молюсь і прошу Бога, знаю, що Він чує всіх нас. Але не можу вдавати більше, що все добре...і так боюсь визнати, що щось не так... Так я не плачу, не жаліюсь. Але від того болить не менше...просто щемить в грудях і стає страшно... Дякую Богу, за все, що у мене є, щиро дякую...але так хочу відчути радість материнства...
     
  15. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    не буду , бо змоги такої не буду мати - планувала завтра їхати до мами


    ---------- Додано в 23:57 ---------- Попередній допис був написаний в 23:55 ----------

    Вибачте, не знаю Вашої історії, а Ви до лікарів звертались?
     
  16. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    звичайно... і продовжую звертатись:girl_yes2:

    ---------- Додано в 11:19 ---------- Попередній допис був написаний в 11:14 ----------

    Знаю, що це хвилини слабкості, що це егоїзм, але часом хочеться мріяти. Хочеться бути молодою мамою, хочеться бачити щасливі очі чоловіка поруч з дитинкою, хочеться, щоб батьки стали бабусею і дідусем, хочеться дарувати любов і тепло найдорожчій малечі...
     
  17. NataliSimX

    NataliSimX New Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Дівчатка, а головокружіння (легке) - обов'язково признак позаматкової в.?
    До речі, печія продовжується:girl_devil:.
     
  18. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Абсолютно не так. Мріяти ТРЕБА, мрії збуваються, треба їх озвучувати і уявляти в найдрібніших деталях.
    Вірнер, і виговоритися також треба, не треба тримати все в собі, людина не залізна, іноді треба виговоритися, виплакатися і стає легше на душі. Маючи груз в тонну - розділіть його на всіх форумлян і що вам лишиться? Зовсім трішечки.:) То чого тягнути все самій. Поділіться з іншими:)
     
  19. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Не знаю чи обов"язкове, але думаю, що ні. В мене теж таке є
     
  20. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Перед плануванням вагітності, якщо перед тим була якась негативна передісторія, важливо знати, чи нема проблем зі згортанням крові - це можна здати гемостазіограму (ви мабуть вже це робили). У вас якраз не в нормі тромбоцити, тому треба перевірити.

    Ці проблеми зі згортанням і можуть бути причиною ЗВ, викиднів і т.д. А от причини цих проблем є різні. Одна з них - антифосфоліпідний синдром (АФС). На детектування його якраз і здають антитіла до фосфоліпідів, антивовчаковий....

    Прочитавши купу всього і вислухавши лікарів. скажу таке враження: так виглядає, що АФС може виникати якраз під час В, а до того ті антитіла можуть не проявлятись. Але якщо вовчаковий антикоагулянт знайшли - тоді це треба перевірити.

    Коротше якщо ви не здаєте на вовчаковий, то здається, що антитіла на фосфоліпіди окремо вам не сильно щось підкажуть. Я можу помилятись, бо я не лікар, а лише людина, яка наслухалась різних інтерпретацій. Почитайте ще самі, спитайтесь ще одного лікаря.
     
Статус теми:
Закрита.