Спільна молитва - молимося разом! - 2

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем natorella, 5 Квітень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Dolche

    Dolche Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за здоров"я нашої сім"ї, всі хворіємо. Найбільше шкода діток, бо дуже мучаться.
    Дякую.
     
  2. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Їдемо сьогодні до Києва, прошу молитви за щасливу дорогу туди і назад (Маркіян Ольга, Марта, Анна).

    Окремо прошу молитви за здоров"я донечки Марти. Молю в Бога, щоб операція пройшла успішно.
     
  3. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за дідуся Богдана: має сильні болі в спині, щоб лікування допомогло, і болі припинились. Щиро дякую.
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за вдалий результат початої справи, мудрості та везіння. Дякую.
     
  5. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу помолитися за новопредставлену рабу Лесю, яка раптово відійшла з цього світу і залишила 20-ти літню доньку.
     
  6. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за здоров"я сина Даниїла, має сильну вітрянку, і за доцю Яну, щоб не підхопила
     
  7. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за себе (Тетяна) і чоловіка (Василь), щоб ми знайшли те, що шукаємо. І ще, щоб змогли вирішити деякі паперові справи, які ніяк невирішуються. Дякую.
     
  8. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу помолитися за мою подругу Наталю, щоб в неї здійснилася ця заповітна мрія про яку вона дуже сильно мріє. Надіємося,що це сповниться вже цього місяця
     
  9. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2


    Дякуємо всім хто молився. Відпускають нас вже з лікарні, тільки ще ходимо на уколи та компреси на вушка. Стан вже кращий, тільки ще дуже обезсилена після операції, нервів та всіх процедур
     
  10. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за мою новопредставлену бабу КАтерину. Дякую
     
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу помолитись за здоров"я мого хресного Ярослава. Дуже важко йде загоєння рани після ампутації ступні. В нього діабет і цукор ніяк не вдається збити. Переживаємо за його здоров"я і душевний стан. Нехай рана швидко загоїться, а депресивні настрої пройдуть.
     
  12. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу про молитву за щасливу дорогу, щоб все добре пройшло i вдалося все заплановане.
    Юлiя
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу про молитву за здоров"я донечки Яни і за мій душевний спокій (Ярослава).

    Щиро всім дякую!
     
  14. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

     
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу про молитву за мого синочка Дмитрика, температура, більше ніяких симптомів.
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дякую, за молитву, йому вже значно краще.
     
  17. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Знову прошу молитви за дідуся Богдана: забрали в лікарню з обширним інфарктом. Щиро дякую всім небайдужим.
     
  18. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Дуже прошу помолитись за мого батька (Лев), який перебуває зараз у лікарні в дуже важкому стані, непритомний. Щоб він повернувся додому живий та здоровий.
     
  19. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Прошу молитви за мою сестричку Марічку, яка два місяці була в лікарні з важкими опіками, за вдалу реабілітацію після складних операцій, сьогодні виписують додому. Дякую тим, хто молився.
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 2

    Не часто прошу про молитву за себе, але сьогодні таки попрошу....
    За моє здоровья і душевний спокій ( Вікторія, але хрещена як Віра), за вагітність, щоб доносилась без пригод, за здоровья нашого малятка в животику. І за здоровья чоловіка Вадима і Юляськи ( Юлія-Анна) Буду дуже вдячна...
     
Статус теми:
Закрита.