Гуртки для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем zirka, 24 Січень 2008.

  1. zirka

    zirka Well-Known Member

    Любі львів’яни, підкажіть будь-ласка, до яких гуртків можна у Львові віддати 5-тирічну дитину? Складність у тім, що є тільки батько і мати, які працюють, бабусь у Львові немає, тому гуртки можемо відвідувати тільки у вихідні, або в будні після 18 години
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. tiana

    tiana Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    мене це теж цікавить, поки не знайшла в Львові нічого підходящого, хіба басейн
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Які басейни? Басейни в якіх навчають - це в день. А у вихідні щось є? Можливо аквааеробіка разом з мамою? Йога разом з мамою?
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Львівський дитячий-еколого-натуралістичний центр..певні по-вихідних..ну і з 18 години.Кубанська 12А.Хоча туди краще дитину давати з 7 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Аквааеробіка у суботу на Сихові у Дельфіні.

    Можна домовитися з няньою у дітсадку щоб водила на якісь гуртки. Моя мала ходить на художню гімнастику, вік саме дуже добрий починати
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Не забувайте про Пласт! Там з такого віку вже беруть. І розвиток всебічний!
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    привіт
    всі гуртки, на жаль, й по буднях теж мають заняття.
    може є можливість няню найняти? вона б водила.
    а ще треба взнати про танці в "Палаці естетичного розвитку молоді" на пл. Петрушевича. там, здається гурток танців досить пізно займається. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Мене ця тема також надзвичайно хвилює. Дуже хочеться, щоб мої дівчатка займалися напр. танцями, співали, словом десь-кудись витрачали свою енергію, якої у них через край:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Дівчата, порадьте куди можна віддати найменших наших діточок на танці?

    Може хтось ходив в колектив "Цьомчики"? Кажуть, що яскраво виглядають на сцені, дуже малі діти, здебільшого співають і рухаються втакт.

    Є ще вокально-хореографічний колектив "Сонечко", там набір один раз на 4 роки, тобто прийдеться чекати до нового набору і групи там десь віком 4-5.

    Вокально-хореографічний колектив "Серпанок". Просто хореографічні колективи. "Веселі черевички", "Полуничка" (вік після 3-4 рочків).

    Чи хтось вже ходив у ці колективи? Діліться контактами і враженнями!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Молодша дочка мого знайомого займається в Цьомчиках.
    Він дуже задоволений, дуже часто кудись їздять (але по-моєму, обовязково у супроводі батьків)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Колись давно я ходила в "Сонечко", але не довго. Довший час ходила моя родичка, яка там практично росла - дуже задоволена, обїздила півсвіту, дисципліну тримають добре.

    Я вже теж шукаю куди би то дати свою дитину. Однозначно вирішили, що піде у Спадщину (на зразок Пласту), або у Пласт, а також танці і бажано фортепіано (2 моїх великих нереалізованих мрії), от тільки питання, як то дитина витримає. Ще забула про іноземну мову - це десь з 3-х років.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    У нас теж грандіозні плани:
    - Пласт (ми навіть вже були на пластовому таборі)
    - лещата (гуляємо біля діток, які тренуються і нам дуже подобається)
    - музика (скрипка або гітара)
    - теквандо (щось східне і для захисту)
    - по бажанню акторство, моделювання, образотворче мистецтво, танці, плавання...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    і ще потім туди якийсь хор по неділях - і моя мрія теж здійсниться :dance: бідні діти:D
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    На Кульпарківській навпроти Щирецької є щось типу дому Культури. Там маленькі дітки на танці ходять. Знайома водила, щоб малий енергію витрачав. Але в них там якісь цікаві тарифи були, бо робили концерт для батьків і з них же гроші за вхід збирали...
    Там ніби багато всього є. Поцікавтесь там.
    А я з 6-ти років зайнята весь тиждень була. Пн-Ср-Пт - танці, а Вт-Чт - шиття. Весело було! І відмінниця була. А ходила туди, бо була після школи до 7-8 год зайнята. Якраз тоді батьки з роботи приходили і забирали ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    В тому то й справа, що то ВАШІ нереалізовані мрії, а дитини під себе не треба рівняти! Треба в дитини поцікавитися, чим вона хоче займатися, а не робити з неї подобіє себе. Я мала сусіда, якого батьки теж запхали у різноманітні гуртки, аби "виріс достойним", в тому числі на скрипку. То він ту скрипку ненавидів!
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Цитронка

    Цитронка New Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    А де це все знаходиться і яка вартість? Де про все це можна почитати? Хочу свою кудись поводити - їй всього 2 з хвостиком. Але дуже любить діточок. Якось не хочеться вдома сидіти восени. А гуляти довго - холодно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Моя коліжанка водила малу в Цьомчики. Дуже задоволена. І коліжанка, і її донечка (тоді їй було 3 чи 4 рочки, зараз 5).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Я власне контактів не знаю - і теж би хотіла віддати малу, бо вона дуже танцювати любить і ніби не погано в неї виходить... Скажіть де займаються Цьомчики?
    У Сонечка набір десь через 1-2 роки
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Гуртки для дітей

    Ще є Центр розивитку дітей "Веселка" на Антоновича. Одногрупник там працює. Вони теж часто виїзджають з дітками за кордон. Дітки там здається з 3-4 років. Тай займаються здається й після обіду теж.
     
    • Подобається Подобається x 3